SN vs RIP

  • Autor subiect DeletedUser39111
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser26180

parca sa mai revigorat razbelul asa un pic:))...dar sincer degeaba va dati mari toata lumea stie ca voi o sa castigati l18, sincer nu mai au rost statisticile...

Totutsi felicitari RIP pt ca inca sunt pe baricade!:)
 

DeletedUser29872

daca am pus o statistica inseamna ca ma dau mare?eu nu cred...am pus o statistica sa vada lumea care se mai uita pe aici ca se joaca pe harta nu doar se vorbeste pe extern ;)
 

DeletedUser42242

apropo RIP:multumesc k l-ati adus pe john pe contul prince....asa mai am si eu motive sa intru
 

DeletedUser40463

daca era el pe cont nu stia dar aseara a fost siter
azi siter e mai mult siter decat sa joace ;)
asa ca nare rost sa ne contrazicem ca cei din rip stim cum e neamtu

ai dsreptate . de aia l-ai blocat la mesaje...? ca ti-a spus Gaby Izmene...?...:)))))))) si ti-a rupt N nobili...mai invata...:)))))
e colegul nostru si il ajutam ori de cate ori e nevoe.a fost cu voi dar nu ati stiut sa ....tineti-o tot asa
apropo , au mai fost doritori din RIP sa vina in SN dar au fost refuzati(conturi mari)...:))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40463

Marco nu?(cred ca e ** nume de tigan, asa se explica tradarea ta) sunt iti dau un rasp acuma apoi am sa te ignor ca chiar nu are rost sa ma cobor la nivelul tau(sincer imi e frica ca ma bati din experienta)...am dat stergere pt ca asa era cel mai bine...cand vezi ca nu sunt sanse ai 2 variante pur si simplu:
1.Continui...desi nu are rost
2.Stergi contul si ai terminat!

Eu am ales a 2 varianta insa stai linistit ca nu are nici o legatura cu morcovul...

Cred ca e destul ca daca iti mai dau o replica simt cum incep si eu sa ma prostesc...:D

DND!!!

bre , dupa nume(tanzanianu) oi fi negru . dar te asigur ca nu sant tigan , si chiar daca asi fi , tot om m-asi numi...asa ca nu e cazu sa faci discriminari...:
varianta 2 o aleg cei ce nu stiu sa piarda...si au morcovul cat sfecla . in dos..:)))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai dsreptate . de aia l-ai blocat la mesaje...? ca ti-a spus Gaby Izmene...?...:)))))))) si ti-a rupt N nobili...mai invata...:)))))
e colegul nostru si il ajutam ori de cate ori e nevoe.a fost cu voi dar nu ati stiut sa ....tineti-o tot asa
apropo , au mai fost doritori din RIP sa vina in SN dar au fost refuzati(conturi mari)...:))))


1 la mana stiu ca tu era pe cont asa ca nu te mai da atat de importat
2 putin ma intereseaza cati nobili mia murit
3 ce era sa fac daca esti un copil si dai mesaje dupa ma blochez dc sa nu te blochez si eu



hai pa
 

DeletedUser41953

provizii de hibernare,sau provizii de iarna pentru razboi?

a trecut vacanta de vara,vine iarna,mai multi jucatori posibil sa intre pe joc.
iarna asta va fi interesanta din cate cred eu :)
 

DeletedUser29872

eram eram...dar ne-am certat :))))
hai inapoi bre ca avem nevoie de forte proaspete :))))
 

DeletedUser31489

prin cate am trecut si cate am facut pana acum.... pot sa revin decat cu forte moi =)))
dar tr sa vin sa va împac ca nu-mi place sa va vad supărați ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29872

da cine e suparat?:confused:
poate aia din RIP or fi suparati ca noi nu!:rolleyes:
 

DeletedUser31489

nu stiu mai , eu mi-am redeschis contul in spatele lor ...ii iau prin invaluire ...ca la granita mi-e rusine sa stau cu ei ca le iau din sate si se supara pe mine =)))
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
bine ca stati la povesti pe forum :p

pe joc ce are ?;))

Bogdane...te asteptam...mai repede inapoi pe joc :))
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
ce sa fac..ca de obicei :) lucrez la un programel, mai dau o comanda pe joc..chestii de genul

te astept oricum inapoi pe joc :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus