SN vs RIP

  • Autor subiect DeletedUser39111
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39111

Oricum agiti apele fara rost.... oricum stai 24 din 24 degeaba... pe cine crezi tu ca pacalesti cu farsele astea de 2 lei...cand curg circularele dupa sprijin...de zici k sunt mesaje de dragoste intre voi... hai fi serios... mitica2 care e foarte activ..k dadea nobil la 5 dim....a fost umilit(a) de gigichioru ... iti repet..ursul trece cainii latra!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39111

6 milioane de pct. pierdute de RIP saptamana trecuta! Mare Conducator Iovanovici ti se scufunda corabia!
 

DeletedUser39705

mai adila
daca vorbea unul care lua sate de la inamici mai intelegeam
dar unui varzar care sta la umbra si innobileaza interne ce sa ii cer . cat despre circularele care curg la noi si la voi sa nu mai vorbim
da-mi un mesaj cand o sa iei si tu sate de la rip pana atunci ciocu mic si joc de glezne
 

DeletedUser29872

wizzarrd gresesti....nu am mai primit de foarte mult circulare in care sa se ceara sprijin....de ce vorbesti fara sa stii?
asa pot sa zic ca si in tribul tau se trimit circulare la fiecare 10 minute....dar nu stiu daca se trimit deci nu pot sa zic asa :))
mai bine hai sa jucam pe harta cat se mai poate fara sa ne mai certam pe extern...aici mai iesim mai facem o gluma ceva...dar cam atat :p
 

DeletedUser39705

marco
eu unul nu ling unde scuip ca tine , ti-am mai spus
acum ceva timp bagai si scoteai din sn ca la usa cortului si acum pupi
nu fi c...a fii barbat
 

DeletedUser40463

nu tot ce zboara se mananca , Mihai...alte vremuri au dat peste noi...se ajunge la sentimente mai bune nu la pupaturi, ca nu am dat-o pe invers...:))))
am fost , sant si voi fi...mascul...:)))
 

DeletedUser39705

nu tot ce zboara se mananca , Mihai...alte vremuri au dat peste noi...se ajunge la sentimente mai bune nu la pupaturi, ca nu am dat-o pe invers...:))))
am fost , sant si voi fi...mascul...:)))

aici cam ai dreptate mascul esti asta nu poate contesta nimeni insa pana la a fi si barbat e mult mai mult . ti-am mai spus si ti-o repet nu linge unde ai scuipat cel putin *** e sa pierd pierd cu demnitate nu cu coada intre picioare' asta inseamna sa fii barbat':D
 

DeletedUser40463

bre . masculii si barbatii . tin coada intre picioare . daca tu altfel...e treaba ta...ala nu e barbat . care nu o tine intre ca mine...aia sant femei...:))) asa ca hai sa fim de comun acord...care sant mai barbati si care femei...? eu sau tu...? eu cu coada intre picioare sau tu cu ea***...:)))
 

DeletedUser39705

bre . masculii si barbatii . tin coada intre picioare . daca tu altfel...e treaba ta...ala nu e barbat . care nu o tine intre ca mine...aia sant femei...:))) asa ca hai sa fim de comun acord...care sant mai barbati si care femei...? eu sau tu...? eu cu coada intre picioare sau tu cu ea***...:)))

spre deosebire de tine marco eu o tin inca sculata nu ma ascund ca tine
 

DeletedUser29872

Parte 1:
Triburi: = SN =, =SN=1, =SN=2, =SN=3
Parte 2:
Triburi: RIP, ID-RIP, japite

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 550
Tabăra 2: 185
Diferență: 365

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,856,717
Tabăra 2: 1,896,632
Diferență: 3,960,085

chart



Ca sa nu mai zici ca ca e off topic :))
 

DeletedUser40463

dax . nu mai pune statistici ca isi iau lopatica...,:)))
in ritmul asta , ii prinde craciunul in turu gol...:))))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus