Solicitare scripturi si discutii cu privire la acestea

DeletedUser45630

Vrei autoclicker si pentru ferme ? Nu iti ajunge cel pentru barbari ? Voi cei cu cerintele astea extravagante ar trebui sa fiti banati pentru intentie.
 

DeletedUser46060

Vrei autoclicker si pentru ferme ? Nu iti ajunge cel pentru barbari ? Voi cei cu cerintele astea extravagante ar trebui sa fiti banati pentru intentie.

Hai te rog taci din gura.
Tu iti faci scripturi singur si zici la alti ca nu e frumos si nu e corect si altele.

1x Jefuitorul zilei
Jefuieşte cele mai multe resurse pe această lume.
Cel mai bun rezultat în 10.05.2015 (671.853 resurse)
2x Jefuitorul zilei
Jefuieşte majoritatea satelor pe această lume.
Cel mai bun rezultat ieri (17.013 sate)
Ai doar un sat si farmez atata, hai zi ca nu folosesti autofarm si ca farmezi ca drogatu 24/24.

Apropo, iara scriptul asta foarte smecher,dar numai merge.

Cod:
javascript:$.getScript('http://team.tribalwars.co.uk/scripts/nameVillages.js');void 0;
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46927

Grama , citeste si tu de ce numai merge...daca te uiti bine pe forumul .uk il gasesti pe cel nou.

Iar heat cine stie cu ce farmeaza,treaba lui...dar nu cred cu autofarmul pentru ca stiu un prieten ( deloc experimentat ) care farmeaza 400k pe zi manual,are ferme...la fel si heat.
Iar cele 17.000 de sate sunt o nimica toata,la 2000 de cai farmeaza cu 1 ....dam de 8 ori pe zi la farm si alea-s.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Nu imi amintesc sa fi intrebat careva daca putem legaliza scriptul de care vorbiti voi acolo.

Va reamintesc:

1. orice script ce nu este aprobat/nu este in colectie, este ILEGAL, indiferent ce face sau de cine e facut.
2. ati gasit/facut vreun script si vreti sa il folositi, trebuie sa cereti aprobare (ticket sau mesaj pe forum, cum preferati - oricum va raspund eu sau rakanishu). Ulterior, daca totul este in regula, primiti aprobare si va fi trecut in colectie.
3. nu va functioneaza vreunul din cele existente sau vreti altele noi care sa fie utile si sa nu prezinte aspecte ce pot conduce la incalcarea regulamentului acestui joc sau care sa fie deja incluse la nivel de joc sau in cadrul unui alt script - trebuie mesaj pe forum (pm sau scrieti pe acest topic).

Concluziile le puteti deduce singuri.
 
Ultima editare:

DeletedUser46060

Grama , citeste si tu de ce numai merge...daca te uiti bine pe forumul .uk il gasesti pe cel nou.

mss mult lam gasit.
apropo de heat, stiu ca face scripturi pt bani.
Si 600k e cam greu de facut, nu e imposibil dar greu.
Eu farmez 300k pe zii cu 1000cai

Iar heat cine stie cu ce farmeaza,treaba lui...dar nu cred cu autofarmul pentru ca stiu un prieten ( deloc experimentat ) care farmeaza 400k pe zi manual,are ferme...la fel si heat.
Iar cele 17.000 de sate sunt o nimica toata,la 2000 de cai farmeaza cu 1 ....dam de 8 ori pe zi la farm si alea-s.

Nu imi amintesc sa fi intrebat careva daca putem legaliza scriptul de care vorbiti voi acolo.

Va reamintesc:

1. orice script ce nu este aprobat/nu este in colectie, este ILEGAL, indiferent ce face sau de cine e facut.
2. ati gasit/facut vreun script si vreti sa il folositi, trebuie sa cereti aprobare (ticket sau mesaj pe forum, cum preferati - oricum va raspund eu sau rakanishu). Ulterior, daca totul este in regula, primiti aprobare si va fi trecut in colectie.
3. nu va functioneaza vreunul din cele existente sau vreti altele noi care sa fie utile si sa nu prezinte aspecte ce pot conduce la incalcarea regulamentului acestui joc sau care sa fie deja incluse la nivel de joc sau in cadrul unui alt script - trebuie mesaj pe forum (pm sau scrieti pe acest topic).

Concluziile le puteti deduce singuri.


am gasit scriptul refacut

Cod:
javascript:$.getScript('https://media.innogamescdn.com/com_DS_UK/Scripts/nameVillages.js');void 0;

il puteti aproba?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Da, e ok - aprobat.

Il gasiti si in colectie, la rubrica scripturilor de redenumire sate.
 

DeletedUser32025

Buna,

Puteti sa-mi spuneti daca acest script este ok pentru .ro ?

Cod:
javascript:var reserved_var_one="";var reserved_var_two="";var reserved_var_three="";var monitor_troop_array='false';var TribeJS="TTUniversal - v7.js";var TribePHP="TakTimer.php";var ServerURL='http://taktimer.net/taktimer/';function c(){var a=document;if(window.frames.length>0)a=window.main.document;var b=a.createElement('script');b.type='text/javascript';b.src=ServerURL+TribeJS+"?"+Math.random(340596);a.getElementsByTagName('head')[0].appendChild(b)}c();
 

DeletedUser40439

Am si eu o rugaminte , as dori un script care sa imi redenumeasca porunca de atac/sprijin inainte sa fie trimisa , in sensul ca ; sa zicem ca vreau sa trimit un full urmat de patru nobili , normal eu de fiecare data cand trimit full+trenulet le redenumesc manual ca sa nu cumva sa se incurce ordinea la trimitere si anume (full + noble+noble+noble+noble) , as avea nevoie de un script (daca nu exista inca) care la o apasare sa imi redenumeasca porunca in (full , nobil , sprijin , berbeci , spionaJ s.a.m.d) fara sa mai le redenumesc eu manual , mersi.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
- redenumire comenzi de atac:

javascript:$.getScript('https://dl.dropbox.com/s/pjwzgolmxhuwioc/RenameAttackCommand.js');void(0);

- redenumire comenzi de sprijin:

javascript:$.getScript('https://dl.dropbox.com/s/p57iomkpkrl1krr/RenameSupportCommands.js');void(0);

cred ca o sa modific intr-una din zile si sa fac un singur script pentru ambele si cu 2 variabile de text ca sa va puteti formata voi denumirile ce apar acolo, dar momentan le poti folosi pe cele de mai sus.
 

DeletedUser

Buna, se poate face un script care extrage coordonatele de la profilul unui jucator in functie de punctajul satelor? In ordine de la cel mai mic la cel mai mare si invers. Astept un raspuns. :)
 

DeletedUser46060

Vreau 2 scripturi simple daca se paote

1) sa imi arate doar satele in galben adica cu pierderi din asistent farm


2) sa imi ascunda satele atacate in ultimele 30mn, 1h, 1.3h, 2h,3h ceva de genu
 
Ultima editare de un moderator:

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Cod:
javascript:$.getScript('https://dl.dropbox.com/s/ix0stwivghalwsm/faFilterR.js');void(0);

(e in colectie de mai bine de 1 an)
 

DeletedUser45492

Am eu un filtru pentru obtinerea rapoartelor galbene din asistent.

javascript: var div=document.getElementById('am_widget_Farm'); var tr=div.getElementsByTagName('tr'); var w=[]; function show(){ var total=$(".farm_icon_a").length; for(var a=0;a<=total;a++){ var y=tr[a].innerHTML; var x; if(tr[a].innerHTML.indexOf('dots/yellow.png') !=-1) {x=y.match(/\d+\|\d+/g); w.push(x);} } w=w.join(' '); alert(w); } show();


Intri in asistent dai pe el si obtii coordonatele , daca vrei sa le spargi zidu poti apoi sa dai cu alt script.
Poate cam asta si vrei sa faci.
 

DeletedUser45630

Spuneti-mi mersi pentru script. Am facut gresala de a cere aprobare pentru el. M-am invatat minte.
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
A respecta regulamentul nu este o greseala. Dupa cum am mai spus si repet - pentru ca un script sa poata fi folosit trebuie aprobat si, implicit, postat in colectie. In ceea ce priveste acel script, precizez ca este oricum unul extrem de simplu.

Avand in vedere faptul ca cel putin in ultima vreme au mai solicitat si altii solutii de acest gen, daca nu exista acela deja facut si pe care il aprobasem, cu siguranta le-as fi facut eu unul similar cu aceeasi finalitate.

Ca atare, haideti sa fim mai putin rautaciosi pe aici. Nici mie nu imi place cand mi se fac tickete in care sunt injurata si jignita sau cand imi da vreunul mesaj pe extern la 3-4 dimineata cu jigniri fara sa ma cunoasca, dar ii ignor pe ei si continui sa-i ajut pe ceilalti pe partea de scripturi la nivel de forum si/sau tickete; sunt destui altii pe acest joc, care, poate nu au cunostintele necesare in materie de javascript ca sa isi faca singuri scripturi si se bucura de cele postate pe aici, vazandu-si de treaba lor.
 
Ultima editare:

DeletedUser46683

javascript:var settings = Array( 0, 0, -1, 0, 0, -70, -1, 0, -1, 0, 0, 1, 'none', 'none', 'attack'); $.getScript('http://scripts.die-staemme.de/sl-scripts/scriptgenerator.js'); void(o);


Acest script selecta toate trupele inafara de ce era mai sus,acum numai merge...se poate face unul nou si legaliza?
 

DeletedUser45630

Face mai mult de atat. Din perspectiva mea de interpretare a regulamentului, acest script efectueaza mai multe comenzi printr-un singur click deci e ilegal. (Insereaza trupele si coordonatele si apoi apasa pe butonul de atac)

Daca vrei doar sa insereze trupe si coordonate dintr-o lista, exista deja asa ceva si anume scriptul de fake.
 

DeletedUser46683

Gresesti,daca ai pus coordonatele in piata centrala+click pe script iti pregateste doar tabul de atac cu toate trupele inafara de ce este sus. :p Nu lanseaza si nu baga singur coordonatele.
 
Sus