Sondaj de opinie L25 - limita de membrii

  • Autor subiect DeletedUser8343
  • Data de început

Care ar trebui sa fie limita de membrii intr-un trib?


  • Total votanți
    362
  • Sondaj închis .
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

In concluzie dorim inca un sondaj cu directia de pozitionare! Va rugam!
 

DeletedUser39323

si cu "sprijinul doar in trib":))

inteleg, sa nu se poata pune spike, insa ar putea fi pusa pentru o perioada aceasta setare.
 

DeletedUser8343

Gata cu OFF TOPICUL!
Orice alt post care nu are legatura cu sondajul va fi sanctionat din acest moment conform regulamentului
 

DeletedUser40097

Ba de mai votati 80 membri va rup mainile si va bat cu ele:))) Lasati sa fie nelimitat sa ne distram pe acolo:X
 

DeletedUser40097

Lasa ca nu-i mare tragedie sa tastez si eu putin:) Dar trebuie sa iasa nelimitat neaparat:) Nu am mai jucat de vreo 2-3ani pe un server fara limita de membri si vreau sa experimentez din nou.De mult astept o oportunitate,ceva sa se faca din nou un server de acest gen. In SAS pe L5 ce nasol era cu 1000 si ceva de membri:)) Trib de bulangi ,sa mor eu ! :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Setarea cu sprijinul se va schimba sau va ramane asa cum este acum in functie de rezultatul acestui poll !
 

DeletedUser40097

Mie imi plac foarte mult triburile mamut:X Asa usor bagi spioni acolo :))
 

DeletedUser39323

Setarea cu sprijinul se va schimba sau va ramane asa cum este acum in functie de rezultatul acestui poll !

sa intelegem si noi, daca limita va fi 80 atunci se va putea trimite sprijin oriunde? si daca limita va fi una peste 200 sprijinul va fi doar in cadrul tribului?


sau invers?
 

DeletedUser

:)) Intr-un fel e intr-un fel nu e, Sa vedem ce va iesi . Dar macar sprijinu sa fie remediat. Intr-un fel sau altu toti care au avut pe 24 conturi de sprijin si lau bagat in trib si lau concediat ulterior ( si nau fost putini ) ... nu ia afectat prea mult ia afectat pe jucatori ca nam putut sprijini la secunda dupa nobil pam pam...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Managerul de cont nu este activat, iar injumatatirile sunt obligatoriu de introdus pe toate lumile noi deschise ( setare globala, nu locala ). Dar, ambele sunt optionale.
 

DeletedUser40097

bagati ma multi-cont sa votam ca nebuni " no limit ":)) ca nu vreau sa gasesc 79noobi alaturi de mine in trib care nu trimit sprijin,dintr-un trib mamut la o circulara cine stie poate imi dau 2-3. Poate !
 

DeletedUser8705

pare interesnta lumea...sa vedem ce va fi de ea...
80 de oameni e bine dar vor fi multe aliante si academii aiurea...
cu managerul de cont...e aiurea...
bine macar ca nu e biserica :)))))
 

DeletedUser

bagati ma multi-cont sa votam ca nebuni " no limit ":)) ca nu vreau sa gasesc 79noobi alaturi de mine in trib care nu trimit sprijin,dintr-un trib mamut la o circulara cine stie poate imi dau 2-3. Poate !

Nu iti da atatea aere ca nu e bine :) fi mai modest.:cool:
 

DeletedUser35413

Ma faceti-va si altii alte conturi pe forum care vor trib de 80 membri , am auzit ca astea care vor nelimitat .. au mai multe conturi pe forum si voteaza nelimitat :))) ...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
frumoase setari :)

oricum daca se accepta optiunea de fara limita de membrii acumulata cu optiunea de sprijin doar in trib triburile mari fie ele si de incepatori vor avea de castigat
mult succes celor ce vor intra
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus