SPAM! Vs. Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Radeti..voi radeti..

va veni si randul nostru..acum suntem mai mici..inactivi..mai slab cotati..nu ne da nimeni nici o sansa..si suntem multumiti..ne vedem de jocul nostru..si va lasam pe voi sa luati toate elogiile!;)
 

DeletedUser35218

Da cum zici tu .
Continua sa excelezi in a nu face nimic.
La asta va descurcati .
 

DeletedUser

Suntem cei mai buni!

Nu va faceti griji pentru noi..uitati-va in ograda voastra..ca dehh..de acolo provine si proverbul romanesc....Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia(mentionez ca este doar un proverb!):p
 

DeletedUser35218

1. Tu te-ai bagat in seama , daca vroiam sa discut cu secretara lui " S.F.S " as fi mentionat .
2. Imi vad de treaba mea ca is singur nu am treaba nici cu "familia" SFS nici cu SPAM!
3. Stai calm ca nu sunteti voi niste vedete sa fiti urmarite 24/7 ... mai citeste si omul forum-ul din cand in cand si ce sa vezi .
Surpriza " intelectuali " !!!

Astea fiind spuse "prietenas " dute si mai intinde mana pe la alte mese ca pe mine ma plictisesti .
 

DeletedUser4360

va veni si randul nostru..acum suntem mai mici..inactivi..mai slab cotati..nu ne da nimeni nici o sansa..si suntem multumiti..ne vedem de jocul nostru..si va lasam pe voi sa luati toate elogiile!;)

Lumea 9 s-a terminat de prin ianuarie. Jocul vostru presupune sa va umiliti care de mai care in tentativa de a obtine o sansa sa va laudati ca ati fost si voi intre cei mai buni de pe lumea 9.

Realitatea e ca nu e liniste in AT. Abia astept sa vad ce nevinovat a mai gasit tradatorul de dasseu sa dea afara din AT :)))

Si da cei mai buni iau toate elogiile atat intr-un joc cat si in lumea reala !

Poate la un moment dat o sa realizati ca e doar un joc si ca macar aici ar trebui sa stati in picioare si nu in genunchi !
 

DeletedUser28264

va veni si randul nostru..acum suntem mai mici..inactivi..mai slab cotati..nu ne da nimeni nici o sansa..si suntem multumiti..ne vedem de jocul nostru..si va lasam pe voi sa luati toate elogiile!;)

Nu pot decat sa iti raspund cu cuvintele tale.


Nu va faceti griji pentru noi..uitati-va in ograda voastra..ca dehh..de acolo provine si proverbul romanesc....Cainele moare de drum lung si prostul de grija altuia(mentionez ca este doar un proverb!):p
 

DeletedUser

Ma asteptam la mai mult de la tine Mariana..pe mine nu ma intereseaza ce e la voi in trib..cu atat mai putin statisticile..eu joc de placere..nu pt a castiga ceva..pentru ca oricum la final nimeni nu va avea nici 1% din banii ce i-a investit in 5-6 ani de triburile..asa ca e o discutie inutila!;)

si pt mlogos-> du-te si mai invata limba romana si apoi discutam amandoi..eu nu am treaba cu tine!:rolleyes:
 

DeletedUser35218

Ma asteptam la mai mult de la tine Mariana..pe mine nu ma intereseaza ce e la voi in trib..cu atat mai putin statisticile..eu joc de placere..nu pt a castiga ceva..pentru ca oricum la final nimeni nu va avea nici 1% din banii ce i-a investit in 5-6 ani de triburile..asa ca e o discutie inutila!

Ha Ha Ha Ha
Deci din toate postari-le care le-ai facut te contrazici singur .



si pt mlogos-> du-te si mai invata limba romana si apoi discutam amandoi..eu nu am treaba cu tine!

Si inca odata iti scriu NU VREAU SA VORBESC CU TINE ... TU TE BAGI IN SEAMA SI CAUTI ATENTIE .
Si daca mai gresesc si eu cate odata asta nu inseamna ca nu stiu romana.

Asa ca inchide telefonul ca te sun eu mai incolo ... am minute. ;)


P.S. Dute si mai scrie pe forum-ul cu OCT poate gasesti pe acolo un prieten/a cu care sa discuti.
 

DeletedUser

jajajajajaaa

Si eu care credeam ca Noobii..sunt interzisi prin lege pe forum..sa ma uit mai bine..prin paragrafe!:p
 

DeletedUser9858

jimmy ?
hai frate ca va moare tema pe aici)))))))))))))
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


si de data asta luam Octii la tinta))))))))))))))))))
 

DeletedUser9858

ce facurati mey? deja vau speriat si dadurati stergere?
:D:D:D:D:D:D
Mariana , mai lasai sa traiasca nitel , nici chiar asa , ca apoi o sa va plictisiti si plange maestru de ciuda:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser9858

Pai sefa am fost busy nitel da acu ca tot le plesneste vena la toti valentinii din OCT am revenit :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Sa vezi ce fericiti o sa fie,o sa fie full contra lor , ca sa numai zica ca doar jymmi e prietenu lor si le scrie pe forum;);););)


Nu fi calic jymmi ma lasa si pe altii


Asta ca sa se agite mai tare "baietii si fetele" de acolo.

"OCT "- ce faceTi daca fac rost iar de drepturi de conducere in trib la voi?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai sefa am fost busy nitel da acu ca tot le plesneste vena la toti valentinii din OCT am revenit :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Sa vezi ce fericiti o sa fie,o sa fie full contra lor , ca sa numai zica ca doar jymmi e prietenu lor si le scrie pe forum;);););)


Nu fi calic jymmi ma lasa si pe altii


Asta ca sa se agite mai tare "baietii si fetele" de acolo.

"OCT "- ce faceTi daca fac rost iar de drepturi de conducere in trib la voi?


Ce-mi place cand apare cate o "vedeta" ca Smileyx care a fost contra Spamului si acum se linguseste in fata lor si ii ridica in slavi.
Nu ma mira deloc aceasta schimbare avand in vedere ca esti exact ca si ceilalti daci care au fugit sa ceara indurare.
Smileyx,tu nu vezi ca esti clovnul tuturor triburilor existente pe lumea 9?:))
 

DeletedUser9858

Ce-mi place cand apare cate o "vedeta" ca Smileyx care a fost contra Spamului si acum se linguseste in fata lor si ii ridica in slavi.
Nu ma mira deloc aceasta schimbare avand in vedere ca esti exact ca si ceilalti daci care au fugit sa ceara indurare.
Smileyx,tu nu vezi ca esti clovnul tuturor triburilor existente pe lumea 9?:))


Dna handya si valentinii macar ** zic direct si ma semnez , nu ca tine;), si ca va dau la toti peste nas

Toata conducerea OCT sa milogit de invitatie la Spam ! asa ca gura si joc de glezne,cine nu are tupeu sa apara pe extern decat sub alta forma , sa dea stergere.




Jymmi te rog sustinema nitel cu niste informatie ,sa vedem cine se milogea si cersea indurare , se poate?

Mai bine clown decat ca voi , voi sunteti milogi rau .

Verificati cine a cersit invitatie la Spam! in trib , eu sau voi)))))



 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus