SPAM! Vs. Dusmanii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35218

Crezi ca dam stergere ca tine Smileyx? Te caut pe harta si esti pe nicaieri.Apropo,ce zice "prietenul" tau Foxi dupa toata faza cu contul lui alex10cosmin pe care tu il acuzi ca l-a furat?

Esti fericit ca te baga spamerii in seama,dar de fapt nu-ti dai seama ca rad toti de tine pe lumea 9:))

Eu cred ca lumea mai mult rade de clubul tau "select" Handya decat de Smileyx . :rolleyes:

Si cu contul lui alex10cosmin e problema lor personala ,chiar daca fost sters si tot nu ati reusit sa cuceriti k21 ? :eek:
21% din k21 a fost barbarizat complet si nu ati reusit nimik la fel ca si atacurile organizate ,aici tin sa mentionez pe Nevoya sau persoana din spatele contului cum se zice mai nou " a true player ".

Succese voua!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9858

Crezi ca dam stergere ca tine Smileyx? Te caut pe harta si esti pe nicaieri.Apropo,ce zice "prietenul" tau Foxi dupa toata faza cu contul lui alex10cosmin pe care tu il acuzi ca l-a furat?

Esti fericit ca te baga spamerii in seama,dar de fapt nu-ti dai seama ca rad toti de tine pe lumea 9:))




Ma bagau in seama si inainte :D:D:D, mai asculta inregistrarile cu mine ,daca vrei iti fac si altele noi.Si apopo daca nu erati atat de incapababili sa luati niste sate de barbari si , atat , muci incat sa va certati intre voi in loc sa atacati inamicul , poate , numai radeam de voi asa tare.

Fugi pe forum la AT si mai dami mesaje , si sa nu uiti sa imi faci topic special:D:D:D
 

DeletedUser35584

Mlogos si Smileyx,vad ca va inghesuiti sa-mi raspundeti:))Diferenta de cateva minute intre mesaje.Aveti grija sa nu va accidentati si sa nu plangeti acum ca voi nu faceti parte din clubul meu select!:))

Hai pa..nu merita sa-mi bat capul cu voi!
 

DeletedUser35218

Mlogos si Smileyx,vad ca va inghesuiti sa-mi raspundeti:))Diferenta de cateva minute intre mesaje.Aveti grija sa nu va accidentati si sa nu plangeti acum ca voi nu faceti parte din clubul meu select!:))

Hai pa..nu merita sa-mi bat capul cu voi!

Se mai intampla sa scrii in acelasi timp cu altcineva a fost coincidenta.

Ha Ha Ha Ha.
Ai inteles gresit, nu vreau clubul tau .
Nu ascult Paraziti si nu imi place sa stau siter la X conturi fara stapan si cel mai important nu imi place sa vorbesc mult si prost exemplu "prieteni " tai .


Odihneste-te in pace! :D
 

DeletedUser8140

maine se va implini o saptamana de cand a inceput aceasta mini-invazie ;)) handya, alege un conducator sa te reprezinte :))

Parte 1:
Triburi: SPAM!
Parte 2:
Jucători: valentin01

Timeframe: Săptămâna trecută


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62
Tabăra 2: 0
Diferență: 62

chart



si invazia continua...
 

DeletedUser9858

Mlogos si Smileyx,vad ca va inghesuiti sa-mi raspundeti:))Diferenta de cateva minute intre mesaje.Aveti grija sa nu va accidentati si sa nu plangeti acum ca voi nu faceti parte din clubul meu select!:))

Hai pa..nu merita sa-mi bat capul cu voi!


Asa asa stai masca aici , sa imi zici si ce secunda:D:D:D:D:D:D, cu toate ca nici macar nu te intereseaza :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:


E daca nu te intereseaza dute si fa o cafea , ca oricum skillurile tale(de joc) nu te ajuta cu nimic aici decat la asa ceva .

Si ca sa fiarba mult cafeaua, il complectez pe Mlogos chiar nu ma intereseaza clubul tau , la c prieteni ai)))))))) numai ai nevoie de dusmani
 

DeletedUser17245

de la o vreme..... in departare ... vantul sufla , a nepasare .. sau a racoare ? sufla sufla.... dar ce conta .... cand AT se destrama ...
 

DeletedUser8140

cine-l mai tine minte pe gura sparta asta?

valentin01 în data de 07.06.2012 la ora 08:02 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
Traiane nu fi rau cu omu .Asta stie asta face .Am rugamintea la tine nu-l jigni pe om ca nu are rost .Atata poate atata face atata il duce capu.
Asta e jimilica macel,omul cu gandirea scurta si cu gura mare.Omul se presupune ca are vro 20 si ceva de ani dar cred ca mai mult de 12 anisori nu are asa ca nu are rost .

mare filozof in epoca lui :)))

Parte 1:
Triburi: SPAM!
Parte 2:
Jucători: valentin01

Timeframe: 01/07/2012 00:00:00la31/07/2012 15:13:24


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 134
Tabăra 2: 0
Diferență: 134

chart


sau pe "miste parastas", il stiti? :))

valentin1980 în data de 31.05.2012 la ora 22:54 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
STITI CARE E CASTIGUL NOSTRU???? lor le mor jucatorii saptamanal.. pe cand noi suntem inca aici.. usor usor.. vor MURII CU TOTII.. sa vedem atunci ***** de admini cum vor mai scoate camasa cu zeci de conturi cu parole si sittere ale SPAMERILOR...****** IN *** PE AMANDOI

cui moarE? :))

valentin1980 în data de 06.06.2012 la ora 13:55 Mulţumesc Citat Prelucrare Şterge
sa-mi tarasc sosetele si chilotii..***********.. ca doar gure e de ei ...***** intr-e **** ce COCOTE MASCULINE

si ****** si agramat :))

Parte 1:
Triburi: SPAM!
Parte 2:
Jucători: valentin1980

Timeframe: 01/08/2012 00:00:00la31/08/2012 15:13:24


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 0
Diferență: 49

chart


sigur vi-l mai aduceti aminte pe "neamtzul" din at, omul cu mailuri in germania traduse cu google translate =))

Parte 1:
Triburi: SPAM!
Parte 2:
Jucători: horto

Timeframe: 01/08/2012 00:00:00la31/08/2012 15:13:24

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 124
Tabăra 2: 0
Diferență: 124

chart



Stati jos! nota 2
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser35218

E o adevarata placere sa citesc mesajele lu Valentin1980 , nu cred ca a auzit de oglinda :).
 

DeletedUser17245

Ce se întâmplă?

Membri online: 54 (5 Membri şi 49 Vizitatori)
Vezi cine este online

Cei mai mulţi utilizatori online au fost 2.299, la data de 17.12.2007 la 15:57:53.
ELmaf3oso, Adrian1947, mefisto., Nokia1100, zarkawi


Statistici Forum Triburile
Teme: 33.514, Discuţii: 785.138, Membri: 42.378, Membri activi: 703

Bun venit celui mai nou membru, SubPapuc


Astăzi au ziua de naştere
Vezi zilele de naştere
ELmaf3oso (33)


Log Out ELmaf3oso


multzam fain team triburile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus