Stirile lumii 20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

se pare ca sunt probleme cu transmisia..scurt moment publicitar,revenim :p
 

DeletedUser

azi noapte un paladin impodobea bradul de craciun pe motiv ca ar fi sarbatorile de iarna, doar, doar o fi pace ca sa mai stea nitel relaxat. va vom oferi un scurt interviu cu dansul putin mai incolo, sa se trezeasca intai.
 

DeletedUser

cu multa parere derau anuntama sinuciderea (cel putin asa a spus detectivul incompetent care este seful investigatiei) dupa ce a ajuns si pe lumea 20 vestea ca spice shopurile sau inchis si drogurile altadatalegale acum sunt ilegale


din nefericire pt el si proprietarul satului boul de paladin na mai asteptat sa vada ca shopurile sau deschis din nou si exista din nou si pt vecie alte chestii legale inofensive (dar care iti pot produce halucinatii izbucniri nervoase si caderi psihice)

P.S. ca o opinie personala ultima paranteza e o porcarie dar mau pus astia de la cna so pun... ca deh... nam chef de vacantze :D
 

DeletedUser

neh... astea noi legale-legale sunt prea slabe... am preferat ilegale ilegale :))
 

DeletedUser

paladinu meu e bou

Paladinul tău a găsit următoarele obiecte la patrularea prin împrejurimi:

Arbaleta lui Nimrod

După cercetarea mai exactă, reiese că are următorul efect:

Arbaleta lui Nimrod: Măreşte puterea de atac a arcaşilor călăreţi cu 30% şi cu 20% în apărare.
 

DeletedUser

paladinu meu e bou

Paladinul tău a găsit următoarele obiecte la patrularea prin împrejurimi:

Arbaleta lui Nimrod

După cercetarea mai exactă, reiese că are următorul efect:

Arbaleta lui Nimrod: Măreşte puterea de atac a arcaşilor călăreţi cu 30% şi cu 20% în apărare.

a vazut ca esti un spirit asa agresiv, a zis sa-ti gaseasca si el un obiect pentru atacatorii tai :eek:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus