Stirile lumii 20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

S-a dat startul si la innobilari

~Jucător mik si rau
mik si rau
Puncte: 4.242
Loc: 1
Inamici învinşi: 9.919 (65.)
Trib: Escape

Sate Coordonate Puncte
Have FUN! 570|606 3.154
Partz! 576|608 1.088

~bydydiu
Puncte: 2.830
Loc: 14
Inamici învinşi: 11.953 (40.)
Trib: DIABLO

Sate Coordonate Puncte
BYDY 487|567 2.830
bydy. 486|568 446

Pareri?
 

DeletedUser

Exista posibilitatea sa fie noob...dar exista posibilitatea sa fie si un strateg bun
Daca e inteligent si farmeaza mult,pana restu' innobileaza un sat,el isi face un sat de deffence,care e amplasat gard in gard cu cel de offence
 

DeletedUser523

Deci la doua saptamani de la startul lumii au inceput innobilarile:)rapida lume avem:Dtoata lumea se grabeste:cool:
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Fiecare se dezvolta dupa tiparul propriu. haideti sa vedem cum sta treaba dupa o luna, sa zicem . (sper sa am si eu nobil pana atunci) :)))
 

DeletedUser5596

S-a dat startul si la innobilari

~Jucător mik si rau
mik si rau
Puncte: 4.242
Loc: 1
Inamici învinşi: 9.919 (65.)
Trib: Escape

Sate Coordonate Puncte
Have FUN! 570|606 3.154
Partz! 576|608 1.088

~bydydiu
Puncte: 2.830
Loc: 14
Inamici învinşi: 11.953 (40.)
Trib: DIABLO

Sate Coordonate Puncte
BYDY 487|567 2.830
bydy. 486|568 446

Pareri?

Felicitari!!!cred ca are mult timp sa stea pe joc,e activ,farmeaza mult,si pun pariu ca omul are o strategie.inca odata felicitari...
 

DeletedUser

thx...nu ti-as dori sa fii langa un noob ca mine;)

te-ai simtit desi nu vorbeam despre tine....oricum esti foarte modest,as fii vrut sa fiu langa asa un "expert" in triburile sa invete si saracul de mine jocul asta
:D

nu de alta,dar mi-e ca daca te intreb niste chestii despre jocu lasta zici ca te injur


Vorbeste noob-ul din el :(


de ce pe fiecare topic unde postez sunt si pamfleti ca tine care se baga in seama aiurea?
:D
 

DeletedUser33975

te-ai simtit desi nu vorbeam despre tine....oricum esti foarte modest,as fii vrut sa fiu langa asa un "expert" in triburile sa invete si saracul de mine jocul asta
:D

nu de alta,dar mi-e ca daca te intreb niste chestii despre jocu lasta zici ca te injur





:D


baga intrebarile profesore:p
 

DeletedUser

baga intrebarile profesore:p

lectiile mele costa :multa bere
nu cred ca iti permiti
:D

hai mai bine sa trecem on topic si sa lasam la o parte ironia de proasta calitate ce zici?

-----------------------------------------------------

Stiri de ultima ora lumea 20:


-Tribul "Legio Dacorum" nu promite nimic pe aceasta lume!

:D
 

DeletedUser33975

lectiile mele costa :multa bere
nu cred ca iti permiti
:D

hai mai bine sa trecem on topic si sa lasam la o parte ironia de proasta calitate ce zici?



:D

Mda,ai dreptate...dar se pare ca tu ai fost cel care a zis...
da

doar un noob ar inobila un sat sub 1000-1500 puncte
:D



Se pare ca tu nici nu ai ajuns lafel de marisor cat satul meu,cel innobilat...deci lasa-i pe cei care dovedesc ceva sa ne faca "noobi";)
 

DeletedUser

te-ai simtit desi nu vorbeam despre tine....oricum esti foarte modest,as fii vrut sa fiu langa asa un "expert" in triburile sa invete si saracul de mine jocul asta
:D

nu de alta,dar mi-e ca daca te intreb niste chestii despre jocu lasta zici ca te injur





de ce pe fiecare topic unde postez sunt si pamfleti ca tine care se baga in seama aiurea?
:D

Doar asa aiurea o sa pun pe un baiat sa ti faca o vizita pe 20,asa aiurea :D
 

DeletedUser

Se pare ca tu nici nu ai ajuns lafel de marisor cat satul meu,cel innobilat...deci lasa-i pe cei care dovedesc ceva sa ne faca "noobi";)




"pretene" nu joc de la inceput ca sa ajung cat tine 1 la mana

si crezi ca dovedesti ceva daca esti un nolifer pricajit care joaca de la inceput de lume pe luema 20?..pfai ma faci sa rad
:)))

Doar asa aiurea o sa pun pe un baiat sa ti faca o vizita,asa aiurea :D


stau in Constanta...daca vrei iti dau adresa pe PM
:D
 

DeletedUser






"pretene" nu joc de la inceput ca sa ajung cat tine 1 la mana

si crezi ca dovedesti ceva daca esti un nolifer pricajit care joaca de la inceput de lume pe luema 20?..pfai ma faci sa rad
:)))




stau in Constanta...daca vrei iti dau adresa pe PM
:D


Mai baiatule de astia ca tine am tot vazut,care de abia au dat de extern si de alte chestii si deja sunt genii,hai ma tata si demonstreaza nu doar cu vorbele,arata ce poti si pe urma critica loveste si spanzura !
 

DeletedUser

sunt TLD-ist, nu CIRCar
:D

si apropo,lasa vizitele,ca baiatul cu pricina imi este aliat personal
:)

EDIT:si vezi ca ai facut double post!


Mai baiatule de astia ca tine am tot vazut,care de abia au dat de extern si de alte chestii si deja sunt genii,hai ma tata si demonstreaza nu doar cu vorbele,arata ce poti si pe urma critica loveste si spanzura !


abia dau de extern?..copile ma faci sa rad cand postam eu pe externul asta,tu nici nu stiai ce e aia "triburile"
:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus