Stirile lumii 20

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

WE daca nu aveti nici o stire interesanta da postat,faceti pe mess o conferinta in 3-4 care va tot certati si lasati-ne in pace

:D

cum suna?
 

DeletedUser

La el ma refeream vlad, sa ii fie lui rusine. Cel care incearca sa ne impartaseasca din "cultura " lui la orice post, dar cred ca si trenul are mai multe clase ca el, cel putin la bun simt.
 

DeletedUser

Si unde ti s-a parut tie ca nu stiu baietii sa scrie? Oricine poate face mici greseli de typing, nu inseamna ca sunt cretini. In fond cine ti-a permis tie sa ii jignesti? Ati jucat barbut de cand erati mici si va permiteti?
Pana la urma e un forum al unui joc, si din cate stiu eu nu cred ca iti trebuie sa stii timpurile verbelor ca sa dai un train, sau sa stii sa desparti in silabe pentru a putea da un backtimming. Lasa omul in pace si vezi-ti de treaba ta. Ei stiu sa joace tu stii sa scrii, e bine asa? :)
 

DeletedUser

Si unde ti s-a parut tie ca nu stiu baietii sa scrie? Oricine poate face mici greseli de typing, nu inseamna ca sunt cretini. In fond cine ti-a permis tie sa ii jignesti? Ati jucat barbut de cand erati mici si va permiteti?
Pana la urma e un forum al unui joc, si din cate stiu eu nu cred ca iti trebuie sa stii timpurile verbelor ca sa dai un train, sau sa stii sa desparti in silabe pentru a putea da un backtimming. Lasa omul in pace si vezi-ti de treaba ta. Ei stiu sa joace tu stii sa scrii, e bine asa? :)

Lasa-l in amarul lui :(
 

DeletedUser

Vorbesti de rusine gabytza ? :-o in prezenta lu' asta ? Nu vezi ca tot ce stie sa zica e "english please", foarte interesant , si "esti un cretin" si alte jigniri...De asta e atat de "bine" vazut .ro-ul din cauza unor oameni de genu...

Trist , oamenii de genu asta , genii pustii care nu sunt intelesi de nimeni , incep sa ia vacanta , deci continui cu o stire ": Carhaeeeeee (cu multi de e la sfarsit sa behaie) a luat o vacanta de azi .. pana la data data de domnul admin
 

DeletedUser

stire de pe lumea 20...ma ataca satul de barbari de langa mine si nu e gluma, a dat inceput nou si cred ca a trimis atacul inainte :D

lol
 

DeletedUser

Buna ziua,daca tot este topic de stiri imi permit sa-mi anunt prezenta, sunt noul moderator pe L 20 si sper sa ne intelegem bine !

O zi buna......acum ma apuc de citit....oare sa-mi fie teama de ce gasesc ?
 

DeletedUser

hehehehh
:)

salutare domnule nou moderator...si bun venit pe forumul lumii 20
 

DeletedUser

Buna ziua,daca tot este topic de stiri imi permit sa-mi anunt prezenta, sunt noul moderator pe L 20 si sper sa ne intelegem bine !

O zi buna......acum ma apuc de citit....oare sa-mi fie teama de ce gasesc ?

bine ai venit.....stirile lumii 20....ja botanistilor...avem moderator...e legale-legale?

PS: ai de citit nu gluma
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Prima si ultima avertizare,va rog sa incetati cu spam-ul !

Toate mesajele cu spam vor fi sterse !
 

DeletedUser

Am o intrebare...nu fie cu suparare nu vreau sa te jignesc, dar nu stiu unde altundeva as putea sa ti-o adresez.
De cand esti moderator sau moderatoare pe lumea 20?
Nu intreb ca sa ma cert ci pentru ca stiu ca se organizase un poll si rezultatul era favorabil Alizeei sau lui Lord Adex loc 2.
Iar pana acum lucrurile au fost chiar ok pe lumea 20. Fara excese.
 

DeletedUser

Nu e nici o suparare,nu m-am autoproclamat moderator pe L20 ci m-a numit lamine cu jumatate de ora inainte de anuntul meu.

Am vazut poll-ul dar mai mult de atat nu stiu, insa il voi ruga pe lamine sa va lamureasca!

Cu respect ,
Ramoluad
 

DeletedUser

Nu e nici o suparare,nu m-am autoproclamat moderator pe L20 ci m-a numit lamine cu jumatate de ora inainte de anuntul meu.

Am vazut poll-ul dar mai mult de atat nu stiu, insa il voi ruga pe lamine sa va lamureasca!

Cu respect ,
Ramoluad

nu a zis nimeni ca te-ai autoproclamat dar ai intrat cam dur pe forum...inainte de a fii judecator e bine sa cunosti cazul...adica pe noi cei care postam.

daca vrei sa omori un forum...opreste spamul si o sa te plictisesti iti garantez.

de ex, pe clasica nu se mai posteaza, pentru ca nu se face spam...si tot asa pe fiecare forum, deci...intai e bine sa cantaresti deciziile si pe urma sa postezi
 

DeletedUser

multumesc pentru raspuns
daca imi permiti un mic sfat, nu de alta dar esti proaspat moderator. (nu stiu daca esti fata sau baiat ca nu mi-ai spus)
Nu mai intra cu pusca direct pe forum, ca era linistit forumul 20...cu doar niste glume ici si colo
fara excese
Daca vei intra direct cu "PRIMA SI ULTIMA AVERTIZARE" imediat dupa "buna ziua, as vrea sa ma prezint..." practic cam iti bati joc de utilizatorii 20....
Nu crede ca te critic.. si daca vrei discutam mai departe pe privat ca sa nu fac spam sau sa jignesc.
Dar ia-o si tu mai usurel, ca ai intrat zici ca direct vrei sa spanzuri lumea.
 

DeletedUser184

despre care liniste si ordine aduceti voi aici vorba?
despre spamul general al lui aquilla/hades and company?(si compania pentru cei carcotasi) - ati profitat de faptul ca nu a existat moderator si hop :D

foarte bine ca a intrat cu "mitraliera"


in privinta votului:
1. adex - este jucator pe lumea in cauza
2. alizeea - are destule atributii pe cap
3. daca aveati nelamuriri trebuia sa ma contactati.

si acum back on topic - reveniti la subiect
 

DeletedUser

pai hai atunci sa facem un topic unde putem discuta cu moderatorul lumii noastre deschis...unde putem sa propune sau sa ne palngem sau in fine sa facem o emisiune, nu televizata, ci internetizata.

mie mi se pare ca e linistita lumea 20 ca forum...inca
 

DeletedUser

felicitari pentru post, lamine.
daca tu asa consideri ca trebuie sa se intre "Buna ziua, ma numesc x si vreau sa va spun stiti asta e prima si ultima avertizare, altfel va tai gatul" inseamna ca noi toti suntem niste dobitoci in ochii tai care merita avertizati inainte de orice.
Multumesc.
N-ai decat sa ma banezi acum daca asta vrei. Oricum eu n-am mai postat de mult si nici nu mor sa postez.
dar daca tu asa consideri normal sa vii sa jignesti din al doilea post de moderator....
De fapt este corect, la vasta experienta pe care o are noul moderator
Alea jacta est!
 

DeletedUser

1. Deschis cu mine se poate vorbi pe privat.

2. Ok,va ascult sfaturile si de acum nu mai avertizez prima data....intai "tai in carne vie" si apoi avertizez in public .

merita avertizati inainte de orice.

In speranta ca de acum va sunt pe plac va doresc o zi placuta in continuare !
 

DeletedUser184

ca tot se vorbeste de prezentare a noului moderator:

http://forum.triburile.ro/showpost.php?p=652425&postcount=128
sau ca sa nu va chinuiti sa dati click textul:



Adaugă data: 31.07.2009
Locaţie: Bucuresti #128 Astăzi, 10:33:34 Sus
Buna ziua,daca tot este topic de stiri imi permit sa-mi anunt prezenta, sunt noul moderator pe L 20 si sper sa ne intelegem bine !

O zi buna......acum ma apuc de citit....oare sa-mi fie teama de ce gasesc ?

dupa care un raspuns demn de un spammer:
bine ai venit.....stirile lumii 20....ja botanistilor...avem moderator...e legale-legale?
- a 'raq "botanica" ...are legatura acum si cu moderatul....

eh vezi planeta ca nu ai citit totul? ea s-a anuntat ca modereaza dar voi rautaciosi deh....

aviz amatorilor de spam :D - se stie ca nu imi place spamul :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus