SWAT mici intrebari

  • Autor subiect DeletedUser3644
  • Data de început

DeletedUser3644

mici intrebari:
1. Cat credeti ca o sa mai fie pana cand SWAT o sa dispara din Lumea 3?
2. Cate razboaie are SWAT?
3. Die. o sa isi trimita si academia (Die..) la razboi cu SWATul?
4. A~SWAT mai este academia SWAT?

astept raspunsuri si parere..
am deschis acest topic in intentia de a deschide subiectul despre tribul SWAT.. nu vreu sa jignesc pe nimeni
 

DeletedUser4863

1. Daca Aof face PNA cu LR swat mai rezista.

2.....Nush cate are dar eu numar 3

3. Eu spun ca da...satele sunt sate. Daca nu academie o sa fie furnizoare APARARE pt Die.

4. Mai exista asa ceva ?
 

DeletedUser3644

1. Daca Aof face PNA cu LR swat mai rezista.

2.....Nush cate are dar eu numar 3

3. Eu spun ca da...satele sunt sate. Daca nu academie o sa fie furnizoare APARARE pt Die.

4. Mai exista asa ceva ?

ai plie la admini..? :)) de unde si toate astea... :))

apropo.. pt intrebarea 4: l`am gasit azi pe harta.. :))
 

DeletedUser

Swat este un pacient tinut in viata de perfuzii ... o leguma daca vrei :)
 

DeletedUser

se pare ca academia si-a schimbat numele:

28 STAR 4.587.802 9.888.816 327 30.241 1738 5.690

dar nu mai apare academie la descriere ci doar... "Intodeauna Alaturi de SWAT"... oare ce sa inseamne asta...
 

DeletedUser7905

:)

Asa zisu Marele Conducator,ALIAT, a dat circulara in trib k in 24ore dizolva swatu deci adio swat :))
ii facem cu mana =))
 

DeletedUser4863

nu posteaza nimeni cate sate a pierdut aliat :)):D:cool:

Sa ne aducem aminte TLB a deschis sesiunea de un atac in Haita

Acum am vazut 2 triburi in comun acelasi player... Incepe spectacolul pe L3.

Aparator 1 ALIAT 19,23 Mio. ...Doar atat
 

marakesh

member
Scor reacție
0
imi pare rau pentru el! :| oricum ar fi fost caracterul lui .... sper maine dimineata sa mai aiba 1 milion de pcte:d
 

DeletedUser

sacalilor :)) fraier a fost Aliat ca va crescut..pe unii din voi..iar daca nu plecau majoritatea membrilor SWAT de frica razboiului ca sa formeze academia Die..acest razboi mai dura mult si bine..dar asta e, nu exista padure fara uscaciuni, cum da unu de greu cum fuge la dusmani!
 

DeletedUser

sacalilor :)) fraier a fost Aliat ca va crescut..pe unii din voi..iar daca nu plecau majoritatea membrilor SWAT de frica razboiului ca sa formeze academia Die..acest razboi mai dura mult si bine..dar asta e, nu exista padure fara uscaciuni, cum da unu de greu cum fuge la dusmani!

Asa e .. daca nu plecau acei cativa Die si T.D.K nu continuau sa ia zeci de sate in fiecare zi din maretul trib Swat :D
 

DeletedUser

123 sate a pierdut aliat pana la aceasta ora .... domnule bleahh, eu as spune sa iti pastrezi parerile pentru tine ... acum cateva zile unul din liderii vostri din ls-ax ma ruga sa intervin pe langa conducerea mea sa facem " macar un p.n.a."
bineinteles ca raspunsul nostru a fost un nu hotarat .... asa ca te rog sa faci sacal sau alt mamifer gen celui de dinainte pe cine vrei tu , nicidecum un membru T.D.K. sau un membru Die
 

DeletedUser4863

sacalilor :)) fraier a fost Aliat ca va crescut..pe unii din voi..iar daca nu plecau majoritatea membrilor SWAT de frica razboiului ca sa formeze academia Die..acest razboi mai dura mult si bine..dar asta e, nu exista padure fara uscaciuni, cum da unu de greu cum fuge la dusmani!

Bleah e in lumea lui...Nush cum vde el jocu asta.
 
Sus