SWAT mici intrebari

  • Autor subiect DeletedUser3644
  • Data de început

DeletedUser7905

:)

Mie imi place despre voi...toata lumea ii filozof....dupa ploaia multi viteji rasar :)
 

DeletedUser8705

lasati-l in pace pe engy
a facut ce a crezut el ca e mai bine s-a dus in die bravo lui s-a dus altundeva bravo lui
sau ce sunteti gelosi pe el?
vedeti-va de treburile voastre si lasati-l in pace
o zi buna!
 

DeletedUser

lasati-l in pace pe engy
a facut ce a crezut el ca e mai bine s-a dus in die bravo lui s-a dus altundeva bravo lui
sau ce sunteti gelosi pe el?
vedeti-va de treburile voastre si lasati-l in pace
o zi buna!

Tu acum te dai bine pe langa toata lumea...doar-doar? Esti marcat cu numele meu pe tine, sa-ti fie clar, si nu numai, ai acumulat destule dusmanii.
 

DeletedUser

engy,

V-am zis la toti nu va mai folositi de id-ul meu si nu mai creati in jurul meu polemici inutile, nu am gresit cu nimic la razboaiele die-TDK, poate doar ca nu v-am dat afara imediat pe cei din uv-la ca nu stiam ca nu mai sunt multi din playeri originali pe acele conturi in locul lui portocal de juca imouthis/inferno999, sau ca tu ii sprijineai pe LeNe/ Back Leon, deh stiam astea...sau ci 2 id-uri de messenger si ce discutam noi transmiteai imediat in alta parte...erati trimisi la margine garantat 100% de SWAT inainte sa termine Die cu LeNe..

Cum spuneai lui freesoul ...joc de glezne si ciocu mic..nu', nu ma faceti ca la voi astia de m-ati tradat va dau arama pe fata la fiecare...
 
Sus