SWAT mici intrebari

  • Autor subiect DeletedUser3644
  • Data de început

DeletedUser2786

de ce pui as amulte ....?

am eu vaga impresie ca vorbesti ca un baiat:p

sau chiar ai cuculetz dar voiai sa fi fetitza si de aia ti-ai luat numele asta/
 

DeletedUser

stai linistita cu nu folosesc astfel de texte. un anumit player din swat a avut grija sa ajung la margine de harta de fiecare data cand facem si eu cateva sate. , pentru ca am avut curajul sa ii zic ca swat-ul este un trib plin de lasi si parveniti. Si ca sa scap de el a trebuit sa imi fac alt cont.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Eu nu ma consider las si parvenit daca tu ma consideri e problema ta :p , baga si tu textul persoanele de fata se exclud ca sa ma simt si eu bine ;)
 

DeletedUser

poate da . poate nu :):):) asta va fi dilema ta suflet liber(de incercari , poate ):):):)
 

DeletedUser

Toti ati fost si sunteti la mana lui ALIAT. fiti sinceri acum.
la mana lui aliat am fost o viata intreaga ... ai dreptate , cum draq de nu mi am dat seama ...... :):):):) sa stii ca cele 21 sate l;uate de la el mi au fost oferitew cadou ... pe cuvant , si imi fac si autocritica ca asa de nesimtita am putut fi incat sa ii trimit 250 de ofense pe acest " idol" al lumii 3:):):):)
 

DeletedUser

Eu sper totusi sa nu fiti la mana lui ca o sa pieriti si voi la fel ca si el si ar fi pacat, deoarece unii sunteti chiar destepti.
 

DeletedUser

si de aceea stau si astept satele lui de barbari .... nu de alta dar sa i le pot oferi inapoi acestui "idol" desavarsit al lumii 3 ..... spor la sate !!!!
 

DeletedUser

ai o ironie de nedescris. vad ca semanati din ce in ce mai mult cu aliat.
 

DeletedUser

destepti stiu ca suntem .... altfel nu eram pe lucul 4 ( momentan , pana la sfarsitul lunii mai este mult:):):):)).......iar de acest trib , v-as putea numai sa va recomand o singura chestie " gura mica , prietenii mei !!! "
 

DeletedUser

pai mai fratiorul meu iubit , daca tu spui ca ai ajuns de n ori la marginea lumii din cauza acestei chestii numite " swat" de ce nu te ai reorientat ??????????? si sa nu imi bagi patetisme de genul :eu pana la moarte cu tribul, eu sunt fidel pana la ultima lancie ......chestiile astea le poate crede tomaso sau unul din cei ce fac mult spam pe aici .........fii barbat si lupta , mai ... nu te mai plange ca o femeie dezvirginata in luna 6-a ..... ce mama dracu

auzi la ea...astept sa pice T.D.Kk.'u sa vad unde fugi....atunci o sa zic si eu....mi`e scarba de micuta sirena...pana atunci imi face FreeSoul cheta....imi adun 500 de sate moacca....si ma duc si te vanez si eu...cum ai facut'o cu ALIAT!

sa vad da ca "amicii" din Die. se baga pentru tine:)))
 

DeletedUser

dar de ce trebuie tu sa vorbesti musai de aliat .... vorbeste si tu de maretele tale fapte de arme pe care " le-ai avut " :):):):)
 

DeletedUser

prietenul meu tomas ....... ai intrat pe fir , a ????
astept sa iti dea sufletul asta liber 100 sate ..... iar in ceea ce priverste caderea T.D.K. .... mai ai de asteptat mult ... cam pana la sfarsitul lumii 3 :):):)
 

DeletedUser

si aliat ce fapte marete a facut??? a declarat razboi in stanga si-n dreapta bagandu-si colegii de trib la moarte sigura. primeste exact ce ii trebuie.
 

DeletedUser

in inteligentas ta , stiai ca astia 3 ... ciompac , barbarians si seful lui gabriel sunt spioni ants in m.t. ?????
 

DeletedUser

micuta sirena în data de 13.07. la ora 19:38
acum am venit si eu de la munte ... noi ii atacam de foarte mult timp pe refgugiatii astia
XXXX în data de 13.07. la ora 19:03
poti vb la tine in trib sa nu ii mai atace pe ciompac si barbarians...te rog..sunt ''spionii''nostri din MT...astia ia dat afara..au aflat..dar acum sunt atacati de voi..si nu putem sa ii aducem atata timp cat ii atacati...please....
 

DeletedUser

in inteligentas ta , stiai ca astia 3 ... ciompac , barbarians si seful lui gabriel sunt spioni ants in m.t. ?????

aoloo...cred ca stiam inaintea ta...:)))
sirenuto se termina cele 2 ore de la net cafe`...

poti sa mergi acasa...buh-bye:-H
ne vedem maine la aceasi ora:*
 
Sus