SWAT mici intrebari

  • Autor subiect DeletedUser3644
  • Data de început

DeletedUser

sacalilor :)) fraier a fost Aliat ca va crescut..pe unii din voi..iar daca nu plecau majoritatea membrilor SWAT de frica razboiului ca sa formeze academia Die..acest razboi mai dura mult si bine..dar asta e, nu exista padure fara uscaciuni, cum da unu de greu cum fuge la dusmani!
in dragoste si in razboi sunt permise orice atacuri
politica este o arma mult mai puternica decat orice arsenal conventional ;)
 

DeletedUser

Bleahh, am convingerea ca intre tine si ALIAT+ SWAT e mai mult decat simpatie....
As fi foarte curios sa aflu care este "dedesubtul" afirmatiei tale....
Cat despre uscaturi... ei sunt majoritatea dintre cei recrutati de ALIAT pt a face un trib numeros.
Unii dintre acesti membri au intrat in SWAT pt ca era singura alternativa la acel moment iar acum au spus: Adio ALIAT!
Pe vremea cand eram inca fratii SWAT-ului, i-am scris lui ALIAT, in urma recrutarilor masive pe care le facea in zona noastra, ca acesti jucatori pe care el ii recruteaza si ii tine sub aripa lui, o sa-l paraseasca la primul moment greu.
Din pacate pt el, nu a dat importanta celor spuse de mine si de alti colegi din conducerea TDK...
 

DeletedUser

E pur si simplu simpatie..in acel trib am crescut pana la 8000 pct. dupa care am venit in LS-AX pt. ca eram la cel putin 50 ore distanta de cel mai apropiat membru SWAT.
 

DeletedUser

draga bleahhh, mai masoara un pic distanta , esti la 16 ore de mine si implicit de unul din swat ..... sa nu exageram totusi :D
 

DeletedUser

eu te vad cam la 40 ore distanta cu sprijin fara paladin..oricum de cand am fost eu in SWAT si pana acum ne-am mai apropiat unii de altii pe harta, atunci distantele erau mult mai mari
 

DeletedUser4195

in dragoste si in razboi sunt permise orice atacuri
politica este o arma mult mai puternica decat orice arsenal conventional ;)
se pare ca esti o persoana f interesanta eu incerc demult sa ii conving pe unii ca razboaiele vor fi cistigate de politicieni , sa faci politica ii mult mai greu decit sa sincronizezi 100 de atacuri
 

DeletedUser

se pare ca esti o persoana f interesanta eu incerc demult sa ii conving pe unii ca razboaiele vor fi cistigate de politicieni , sa faci politica ii mult mai greu decit sa sincronizezi 100 de atacuri

I-auzi, fratimiu, ai fani :D
 

DeletedUser4863

Cioc Cioc cioc !

Cine e?

Mami mami , mi-a furat nenea MIngea :p

Drept urmare.....


Trala , Tralala Trilala Bing-BONG
 

DeletedUser

Nu prea imi plac circularele :rolleyes: , cred ca asta e singurul motiv pt. care am ramas :)
 

DeletedUser

Swat nu a reprezentat o asa de mare amenintare la adresa altor triburi din top20. ALIAT pierde sate deoarece a fost tradat de cei pe care i-a crescut.
 

DeletedUser7905

:)

n3olitic
Puncte: 640
Rang: 10806
Trib: ~MdA~

mai nou toti incepatorii stiu ce s-a intamplat in L 3 :))
 

DeletedUser

nu sunt incepator. joc de mult pe lumea 3. dar am ajuns la margine de harta de mai multe ori. datorita tribului swat.
 

DeletedUser

Da ?! In swat nu au fost baieti rai , dar nu stiu imi scapa ceva , probabil celelalte triburi au stat mai bine cu propaganda :)
 

DeletedUser2786

n3olitic
Puncte: 640
Rang: 10806
Trib: ~MdA~

mai nou toti incepatorii stiu ce s-a intamplat in L 3 :))

engy....sau micutza fetitza care fuge de colo colo sa fie protejat. ceea ce numesc eu jucator de weekend,parvenit. ajungeai demult la margine daca nu te ascundeai ca un las.stateai la caldurica si cand e vorba de razbel fugi.
 

DeletedUser

pai mai fratiorul meu iubit , daca tu spui ca ai ajuns de n ori la marginea lumii din cauza acestei chestii numite " swat" de ce nu te ai reorientat ??????????? si sa nu imi bagi patetisme de genul :eu pana la moarte cu tribul, eu sunt fidel pana la ultima lancie ......chestiile astea le poate crede tomaso sau unul din cei ce fac mult spam pe aici .........fii barbat si lupta , mai ... nu te mai plange ca o femeie dezvirginata in luna 6-a ..... ce mama dracu
 
Sus