~tao~

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

stii ce as face in locul vostru inainte sa deveniti ca tao?

as face repede o academie cu toti membrii sub 3000 de puncte...restul i as organiza in sectii cum au cei din ls-ax..asa nu veti mai rezista mult..vadca si cei din parazitii va calca pe urma:D:D
 

DeletedUser4950

tocmai am parasit tribul si am devenit jucator liber :) mai bine asa decat cu 10-15 circulare pe zi.:D
 

DeletedUser

solutie de elimainat triburi de peste 1000 de jucatori

asa..pentru cei care veti avea asa numitele razboaie cu triburile mari..luam un caz intamplator..un trib de 200 de membrii(un trib normal) si un trib e 1000+

cum ii faci sa se lase de L3?..iti trebuie un spion putine calcule si membrii care cred in ei..
1)sponul trebuie sa creeze atmosfera in trib..sa vb mult si fara rost..sa zica ca nu exista comunicare conducerea nu e buna si alte chestii de acest gen
2)..se inep atacurile..fiecare jucator va da fake pe satele la cel putin 2 jucatori (depinde de marimea jucatorului).....in 2 zile toti vor innebunii de acolo..sa ne imaginam cam 50 de circulare pe zi..cam cati nervi ar fii in acel trib:rolleyes:..

2 reguli simple.. cu care ajungem la rezulatul ca in triburile bune nu trebuie sa fie membrii 1000+..sau vor fii prada si pentru un trib cu nici macar un sfert din satele lor
 

DeletedUser

corect, sa trimiti cite 5 fakeuri pe fiecare jucator (sa fie coordonate) si sa vezi apoi cum innebunesc toti,
 

DeletedUser

apasii...de doua zile am spion acolo...in 48 de ore au fost trimise 76 de circulare...ce parere aveti?fiecare cred ca are drept de circulara: )) unu trimite ca vrea resurse unu ca vrea sprijin unu ca multumeste..e concurs de circulare acolo:D:Dcare da cea mai banala circulara castiga..au sters tot forumul:eek::eek:auganduri mari astia...au 1900 de membrii.

va astept cu pariuri:D:Dcate zile mai rezista acest "mamut":rolleyes:
 

DeletedUser

Nu stiu prea multe despre Apasi, dar au niste Apase......:cool:

Eu stiu multe despre Apasii, am fakut parte din tribul lor.
Este un trib mamut, organizare incalifikabila, unii membri trimiteau cate 80 de circulare pe zi in kare skriau aproape acelasi lucru, adika Sunt Atacat! Aveam un sat misto de 3000 de puncte, dar mi-am sters contul pt. k eram inkonjurat de ei si nu-i mai suportam!
 

DeletedUser

Însuºiri
Porecla: Apasii
Prescurtare: Apasii
Numãrul de membrii: 1917
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 3.644.338
Punctaj total: 13.095.886
Punctaj mediu: 6.831
Rang: 31
Homepage:

Noul TAO a aparut:D:D:rolleyes:
 

DeletedUser

viitorul lor

Porecla: The Angelic Order
Prescurtare: ~TAO~
Numãrul de membrii: 79
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 48.693
Punctaj total: 52.148
Punctaj mediu: 660
Rang: 95
Homepage:
 

DeletedUser

eeeh mai dureaza cam 1 luna cel mult pana se duc :p pana atunci poate au si ei un pic de minte sa mai invite 1000 de membrii sa doboare recordul si...sa isi pastreze titlul forever:cool::D
 

DeletedUser

nu mai dureaza o luna...mai dureaza maxim o saptamana..(oana le decalram razboi)
 

DeletedUser

dupa ce sa sunt ditamai mamutu....Apasii si-au pus in cap si pe Punks asa ca n-o sa reziste mult :D
 

DeletedUser

nu cred ca i au pus numai pe cei din punks...

Duºmani
C.T.
L³T
PUNKSA
PUNKS
AoF

Va promit ca am o surpria pentru ei...vreau doar ca "algerile" sa iasa nu si ii vom elimina:p:D:D
 

DeletedUser

Tare de tot. De relatiile diplmatice ale astora se ocupa cineva?
Ce mare inamic este C.T.-ul pentru ei? Un trib de 3 oameni cu punctaj total de 4k puncte.

Cand a inceput lumea au cersit alianta cu C.T., prin ianuarie am acceptat (inca nu erau atat de multi), dar la o saptamana, ne-am trezit cu atacuri de la ei, fara sa ne anunte ca vrajeala aia de alianta impotriva nimanui s-a terminat.

Peste putin timp C.T.-ul si-a mutat oamenii in alte triburi, iar eu am ramas singur pe k64. In alea 3 saptamani cat am fost singurul C.T.-ist de pe k-ul ala, am primit 3 propuneri de alianta si aproximativ 6 invitatii de la Apasii, pana pe 17.02 cand am intrat in M.T. Nu mi-a zis nici un apas ca ar vrea razboi, ci ca ma vor la ei.

Nu pot sa-mi explic ce naiba au 1924 de apasi cu ultimii 3 membri C.T. de la marginea hartii de i-au trecut la inamici. Cameo 3.703 p, vovin 154 p, blueallure 146 p. Sunt curios sa vad si eu cum arata un raport din acest razboi impotriva unui trib de fantome :D si cate sate au cucerit ei de la C.T. cand avea 150 de membri. Au prins si ei un sat printre atacurile L3T, LS-AX, etc?

Chiar daca nu mai fac parte din C.T., totusi la profilul tribului am ramas diplomat pe k64. Daca veniti cu lada de bere, poate o punem de o pace... numai pe continentul meu :D Pentru restu de k-uri va intelegeti cu Cameo.
 

DeletedUser

nu au nimic cu CT,doar ca nu stiu sa-i scoata de la dusmani...sau nu are cine
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus