~tao~

  • Autor subiect DeletedUser523
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

fiecare cu parerea lui...daca tu consideri asa atunci sa fi sanatos...:cool:
 

DeletedUser

haideti sa fim seriosi:mad::mad: eu recunosc... sunt spion... dar trib mai dezorganizat ca aia nu am mai vazut..cat despre circulare de sprijin am avut conturile pline;) la cateva mii de membrii cal putin 10..20 pe zi sunt atacati:p
 

DeletedUser

nu poate:D:D:D suntem aliati:D

stai sa inteleg...tu esti spion la noi si in acelasi timp esti si intr-un trib aliat cu noi???:) ce rost are sa mai fi spion atunci??? ai prea mult timp liber sau iti face placere sa citesti forumuri??? Hai ca am incheiat subiectul...nu isi are rostul...suntem mamuti , nu mandrim cu asta si nu vrem sa devenim vedete...dar daca pe voi va intereseaza soarta noastra trimiteti un tiket la suport :p
 

DeletedUser

nu vb de voi:p:p cum este si scris pe topic ...e scris tao..vb de tao...dar si voi o sa ajungeti la fel daca caontinuati asa... voi ar trebuii sa va lasati de invitatii si ar trebuii sa lucrati mai mult pe atacuri organizte aparare multa...nu numai de ameintari!!;)
 

DeletedUser

Mai.. uite, si eu sunt tot idn tribul Apasii. Nici mie nu prea imi convine ca suntem asa multi membrii, si tare as vrea sa facem ceva in privinta asta. In unele parti sunt atat de multi Apasi incat nu mai au ce cuceri.. norocul meu ca am destule sate parasite in jur :p. Oricum, chiar as vrea sa se mai faca o mica curatenie a membrilor inactivi, nu neaaparat a membrilor cu putine puncte.. Si daca nu e indeajuns, o impartire ar fi indeajuns de buna ca sa ne ajute sa fim mai organizati ;)
 

DeletedUser

@xclusiv e de data recenta informatia;) ....cat despre "maretul" trib apasii nu exista decat 1 varianta...sa le puna in pericol titlul de mamut al lui TAO :D:D:D ..asa ca invitati cat mai multi si o sa vedeti cat de bine o sa mearga:rolleyes:;)
 

DeletedUser

@xclusiv e de data recenta informatia;) ....cat despre "maretul" trib apasii nu exista decat 1 varianta...sa le puna in pericol titlul de mamut al lui TAO :D:D:D ..asa ca invitati cat mai multi si o sa vedeti cat de bine o sa mearga:rolleyes:;)

le mai dau maxim o saptamana;)

o sa cada mai ales ca acea tanara conducere nu se pricepe:rolleyes:
 

DeletedUser

cand se deschide noua tema despre urmatorul trib mamut ? Descendentii din TAO :)

ce preferi LR-550 si-n crestere
LS~AX-felicitarile mele pentru ca deja au ajuns la 1000 de membri
UV-LA-700+ membri
Apasii cu 1600 membri
~P~--900+membri
Si asta doar in top 1-40 ;)
 

DeletedUser

39.gif
Greu de zis/ales....lasam timpul sa decida
21.gif
;)
 

DeletedUser

..cat despre familiile alea vom trai si vom vedea ;)

nu vedeti deja? oricum va multumesc ca m ati urcat in topul aparatorilor atacandi ma cu spade si lancieri... mai bine ati invata membrii cum se joaca triburile ca aveti o groaza de noobi... ma refer la fosta mea zona eram inconjurat de "nemuritori" dar satele lor cam mureau in mainile mele;)
 

DeletedUser

pai te-au mutat oamenii de acolo,ce nu iti convine?cat despre familii...e de fapt una ai caror membrii se stiu de unde provin si mai ales cum si-au parasit fostele triburi(se simte oare cineva?:rolleyes:)
 

DeletedUser

sall

Sunt prea varza cei din Apasii...cuceresc sate deale lor la greu:rolleyes:...si nu se opune rezistenta decat de cel caruia ii iau satul...in rest nimeni nu trimite sprijin...:confused:

"""Fiecare pt el." Deviza tribului Apasii:D
 

DeletedUser4950

Jucãtor mafy0tu
mafy0tu
Puncte: 0
Rang: 25893
Trib:


Fara comentarii:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus