~TBKM~ vs ~TH~

  • Autor subiect DeletedUser38231
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Eu cred ca, daca TH fuzioneaza cu un trib si continua razboiul cu TBKM, nu au cedat si nici picat, psihic.. Vor sa continue razboiul la acelasi nivel de sate.

Daca fuzioneaza si intra in vigoare un PNA sau o alianta cu TBKM, atunci au picat sau cedat psihic..

Asa ca Madaline, du-te la somn si lasa-ne cu povesti.. :p
 

DeletedUser

Daca fuzioneaza = au fugit

e o diferenta intre ce fac ei si ce s-a intamplat pe L14, destul de mare

asa ca nu mai tine cu "ursu"

eu bantui pe aici ca trebuie sa ma obisnuiesc cu programul pentru Tribal Wars Master :D

Sunt curios ce o sa fie si pe acolo
 

DeletedUser5970

Au muscat-o cei din tbkm, se agitau pe aici, destul de deranjati ca fuzionam si pastram razboiul :D cine sa fie, a ?
Nu fuzionam, pastram pt noi toata portia de tort, atunci cand o sa va scoatem, nu impartim cu nimeni la cat de zgarciti suntem, asa ca mai taie din lunile alea oro
 

DeletedUser

Haideti sa discutam si despre razboi..
Sunt curios si eu de o chestie.
S-au recuperat niste sate luate de TBKM.
Vine putin suport pe ele, cu toate acestea nici un pic din el nu este de la "vedetele" din top 10 TBKM.
Ce se intampla? Nu trimiteti suport pentru colegi? Sau sunt ceva probleme de sitter?
 

DeletedUser34078

Eu zic sa incepem sa facem tickete, partea cu sittingul e apa de ploaie nu ii afecteaza.
Daca facem 3 tickete/zi si trecem cate 5 playeri pe ele (maximum admis) in 2-3 saptamani sa vedeti barbare pe harta :D
Si sa-i vad atunci pe greii din trib cat atac isi mai permit sa piarda curatand barbarele confiscate :p
 

DeletedUser

va urez succes

sper sa se aplice si regulamentul :D

Se vede cat stiti voi regulamentul =)))
 

DeletedUser

Deci chiar devine amuzant :) Tbkm tot va laudati ca sunteti trib de top si tot nu ati reusit sa ne trimiteti la margine... iar razboiul a inceput de ceva timp... recunosc ca sunteti in avantaj la statistici (la sate luate ma refer) dar tot sunteti praf...
 

DeletedUser

Prietene ,ti-zi facut si tu cont de ieri si vii sa comentezi aici ceva fara rost? Daca tot vrei sa te implici in astfel de discutii poate gasesti si tu un subiect care sa iti faca cinste ...

Raspunzandu-ti la afirmatii pot spune ca :

-nu ne laudam ca suntem trib de top,ci chiar suntem...nu stiu ce ai vrut sa spui cu asta, in fine...poate imi explici tu ce ai vrut sa spui
-incet incet se iau sate si sunteti si trimisi la margine...doar nu o sa luam 100 de sate ca sa nu avem cu ce sa le tinem,sau sa le recuperati voi...in fine nu stiu de ce iti spun toate astea ,pun pariu ca nu o sa intelegi nimic
-nu ai cum sa nu recunosti ca nu suntem in avantaj la statistici atata timp cat este dovedit prin date si numere...intai invata sa vorbesti si dupa aceea incearca sa faci o postare mai desteapta de atat,colegii tai nu au dezamagit pana acum si ii duce capul la mai mult,incearca sa n ii faci de ras
-daca tot zici ca suntem praf,adu-ne si ceva argumente
-daca un coleg a zis ca se va termina razboiul in 2 luni ,asta a fost parerea lui si ar trebui sa i te adresezi lui
 

DeletedUser

Deci in primul rand eu citesc de mai mult timp externul dar tocmai ieri mi-am facut contul deoarece nu puteam sa nu raspund la toate aerele pe
care le aveti.
- eu vorbesc doar in numele meu.
- un trib care se respecta nu isi face "100" de academi.
- apropo parca "maretul" trib Tbkm nu mai posta pe acest topic... ce sa intamplat?
- mijloacele prin care luati voi sate nu le mai discut deoarece intr-un razboi e permis orice..
 

DeletedUser41993

Salutare salutare :))

Poate totusi va fi o fuziune :)) cu adminii :D
La cate "pile" avem la admini e lesne de inteles de ce rezistam "furiei rosii turbo"

Imi cer scuze - imi place sa glumesc :)

Revenind seriosi: NU ATI INTELES NIMIC!

NU AVETI CE SA INVINGETI PENTRU CA LUPTATI CU UN SPIRIT - PUTETI LUA SATE, PUTETI NIMICI TRUPE, PUTETI FACE ORICE ... SPIRITUL TH VA RAMANE MEREU INTACT!!!

Problema voastra mare este ca orice trib cu conducatori buni - si sunt cateva pe lumea asta - incepe sa realizeze importanta spiritului TH si il va dori langa el - deci nu fuziunile, ci aliantele solide va rod. Mai aveti o sansa totusi - faceti-i pe toti academie (desigur e cam greu :))

Alcapone bine ai venit pe extern (apreciez coerenta mesajelor - e cam rar pe aici). In rest este democratie fiecare poate spune ce doreste indiferent de vechimea pe forum sau de stiinta sau nestiinta jocului.

Sa aveti toti o duminica frumoasa!
 

DeletedUser5970

Am si eu o intrebare, sunteti multumiti de cele doua sate pe plus dupa actiunea voastra?
Asta in conditiile in care ~TH~ a inregistrat doar ieri 15 milioane ca aparator ?

Renteaza domnilor ? Asa aveti de gand sa ne scoateti, ca tot va laudati pe aici ca sunteti buni ?
Ma faceti sa rad.

Parte 1:
Triburi: ~TH~
Parte 2:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~, ~TBK3~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 4
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,235
Tabăra 2: 37,607
Diferență: 18,372

chart
 

DeletedUser

Am si eu o intrebare, sunteti multumiti de cele doua sate pe plus dupa actiunea voastra?
Asta in conditiile in care ~TH~ a inregistrat doar ieri 15 milioane ca aparator ?

Renteaza domnilor ? Asa aveti de gand sa ne scoateti, ca tot va laudati pe aici ca sunteti buni ?
Ma faceti sa rad.

Parte 1:
Triburi: ~TH~
Parte 2:
Triburi: ~TBKM~, ~TBK2~, ~TBK3~

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 4
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,235
Tabăra 2: 37,607
Diferență: 18,372

chart

Nu mai pune sare pe rana :)))
 

DeletedUser

Da suntem multumiti de panica, creata in tribul vostru,nici nu s-au vrut multe sate ,sunt mai multe de spus dar nu divulg :))

Chiar daca nu am castigat multe sate ,am castigat informatii pretioase ,colegu....degeaba vii cu statisticile alea,cand vei invata ce inseamna un atac in afara de statistici si luat sate,mai vorbim!

Un weekend placut si va lasam sa va felicitati intre voi pentru ce ati reusit sa faceti :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38231

Spor la reconstruirea sutelor de nivele de cladiri...o sa mai urmeze , sa va vad cat o sa va placa sa faceti cladiri..
 

DeletedUser5970

Daca si in ~TH~ mai e panica cand suntem atacati... la ce film va uitati bai fratilor ?
Ce usor gasiti scuze, ati jucat la demolare spuneti voi ? Si de ce ati mai dat cu nobili pe satele care dupa spusele voastre au fost demolate ?

Va placea voua mai mult sa stati sa ridicati la ele dupa ce le luati a ? penibili :)
 

DeletedUser

Claudiu, nu le mai explicati ce faceti ca oricum nu pricep :))
Ei in afara sa se apere si sa dea din gura, alceva vad ca nu stiu

Gaby, ca iti place sau nu...va luati bataie :D
Si asta e parerea mea persoanala
 

DeletedUser5970

Marii strategi :rolleyes: pacat ca nu putem face o rocada la numarul de sate detinute
Intr-o luna va scoteam daca aveam resursele voastre si voi pe ale noastre, e practic rusinoasa prestatia voastra si veniti pe extern incercand sa va scoateti ca nu stiu ce tactici uimitoare aplicati pe noi :D

Oro, vezi ca a scris melania ceva mai sus, reciteste, se pare ca nu ai inteles nimic din ce a scris acolo ;)
 

DeletedUser

ee.. ce sa-i si faci... oricum va doresc un sfarsit de weekend placut.
 

DeletedUser

O sa incerc exprim prin alte cuvinte ce spunea melania mai sus.
TBKM a pierdut deja razboiul la nivel de imagine.
Orice lider de trib serios a inceput deja sa isi puna intrebari legate de forta TBKM, de viabilitatea lui pe termen lung.
Un prieten care e intr-o asemenea postura imi zicea zilele trecute:
"Cum e posibil ca un trib cu nr aproape dublu de sate la nivel de familie, nu a reusit inca sa invinga? Ori e slab organizat ori sunt adversarii mai buni"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus