TOP 10 jucatori L8>> Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am informatii ca "zeul" n-ar mai fi zeu, pe contul lui se perindeaza un "amic" de-al tau, informatiile astea nu le poti afla decat daca ai un vraci in trib :)),
Dar ca sa fie jocul si mai frumos e bine ca se schimba, se poate schimba harta intr-o mie de pozitii, planeta maimutelor tot pamantul primatelor ramane...nici tu si nici alti 10 nu aveti cum sa schimbati situatia, decat printr-un singur mod, stergerea totala si totusi ar mai ramane urme :))
 

DeletedUser

Idei bune dar nu asa de stralucitoare :)) .. O invazie de banane mergatoare ar fii perfecta :) Asa am scapa de ele .. cel putin pentru un timp ...
 

DeletedUser30008

Leonida esti jalnic si aici tu ** de mine cumetre ca eu nu stiu sa joc dar colegi de ai tai sau fosti colegi mai bine spus ne-am intalnit acum vreo 3 saptamani si ce crezi ca mi-a spus ?

1 ..Ca ai un fizic ma aptin :)))
2. Ca trimiti sprijin la colegi cel putin asa erai cand era el cu tine in trib ca sa nu ajunga dusmani la tine ca iti era tarsa
3. Ca pers respectiva te-a invatat jocu si tu ** de mine de inobilari interne dar tu ce faci ma ?
inobilezi ce inactivi din trib sau scuza-ma dar tu nu ii inobilezi cand sunt in trib ii dai afara mai intai si dupa aia ii inobilezi si spui ca ai inobilat de la dusmani :)))

i-ar axxo16 stai in patratica ta dai dovada ca ti cu dusmani nu cu cei din tribu tau orice ar fi nu iti vorbi tribu in care esti de rau sau colegii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30008

Axxo nu te mai da atat de zmeu ca ati vrut sa ma inobilati :)) ma faci sa rad voi pe mine ma inobilati de la ....stii tu ce vreau sa spun :)))
 

DeletedUser

Fie cum zici tu stapane ^:)^ .. Daca eu tin cu dusmanul (printr-o simpla taina) inseamna ca ai probleme mari in a face diferenta :)
 

DeletedUser

Mi se pare rau sau asta sta prost de tot cu romana?

Te rog pe viitor fi mai cizelat cu lucrurile pe care le spui.
Eu spun sincer ca nu este nevoie sa va jigniti sau sa va atacati reciproc, deoarece lucrurile se rezolva cu calm si cu rabdare.


1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.


Cu referinta la ? (care dintre noi) ...
 

DeletedUser

Cu referinta la Leonida.
Incercati sa vorbiti fiecare frumos ca sa nu creati dispute
 

DeletedUser

noi nu cred ca am facut nimic :) discutam normal .. fara chestii jicnitoare sau altele .. doar ca s-au cam incins spiritele la aparitia omului ”nostru„
 

DeletedUser

marusk89, nu trebuia sa-mi editezi mesajul, trebuia sa-l lasi acolo, puteai f bine sa precizezi mai jos, ce era asa jignitor la adresa maimutei ? Faptul ca el minte cu nerusinare, este cineva obligat sa citeasca aberatiile lui ??? Ala bate campii nu numai aici, pe joc face la fel, daca nu esti convins intra pe L8 si intreaba de el si-o sa vezi ce zice lumea, aliati, dusmani, chiar si proprii colegi de trib ai lui, axxo16 este coleg cu el si vezi ce parere are despre el...


Apoi cyyupanezule, esti cel mai mare mincinos posibil mah asta, colegii tai de trib te vorbesc numai de rau, ce demonstratii mai vrei ??? Ca raspuns la cele trei puncte ale tale...
1. Cu referire la fizic, cere pozele din forumul LGF daca le mai au mai asta si-o sa vezi, nu te mai lua dupa toate gainile, pe langa tine sunt super-star ;
2. Sprijin sa trimit la colegi sa nu ajunga dusmanul la mine, nu vezi ca bati campii ??? Daca tu n-ai granita cu dusmanul ce faci ? Lasi dusmanii sa-ti cucereasca toti colegii ca sa te bati tu mai apoi cu ei ca esti ciumeg ? Tu esti cyumpanez mai asta, nici decum jucator, inamicii invinsi ca aparator se vad la mine cat "de tarsa" cum spui tu, imi era de dusmani, exista twstats mai asta si verifica cate sate am cucerit din ARMADA cand imi erau dusmani, cate din LGF cand mi-au devenit dusmani si cate din BW, tu nici daca-ai face 10.000 de sate n-ai ajunge la numarul meu cucerit de la dusmani, pentru ca la tine exista doar intern ;
3. Referire ca m-a invatat sa joc cineva de aici, iarasi aberezi mai asta, pe mine nu avea cum sa ma invete cineva de pe L8 jocul, pentru ca eram pe L5 rang 3 pe cand tu habar nu aveai ce-s alea triburi, pe Clasica Rang 5 pe cand tu nu aveai nici PC; In alta ordine de idei, eu nu dau membrii afara din ARMADA mai asta, eu nu-s conducator in acest trib, ce-ai vazut tu pe TwStas sunt dusmani, "fosti colegi" care aveau sprijin la voi si-n LGF, vrei rapoarte mai asta ???


Maruska89, sper ca nu-mi vei edita si acest mesaj, n-am jignit pe nimeni, am raspuns doar la niste puncte specificate de un asta, nu stiu cum il cheama din cauza asta bolduiesc unele cuvinte...


Multumesc pentru intelegere .

6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge mesajele si/sau inchide topicuri.
Daca mesajul dumneavoastra a fost sters sau editat atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam respectati instructiunile lor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Foarte corect . In rest .. No Comment .

Activitatea zeului cand incepe sa fie incoltzit este sa faca in asa fel incat sa intoarca toata lumea impotriva ta .. (acum in cazul meu) ..
Oricum am da-o tot el sa iasa ”bazma curata„ (Daca nu cumva gresesc) ... Frumos asa :))


Acum sunt considerat si spion :)) Pentru o amarata de conversatie cu prietenii din partea ”Rosie„ ..

Vai de capul nostru .. unde o sa ajungem cu asemenea playeri .. (sa nu ii numesc jucatori)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stai linistit axxo16, ca n-ai ce pierde...noi sa fim sanatosi, daca ai nevoie de sprijin nu ezita sa-mi scrii pe joc pentru ca o sa primesti sprijin la fel cum am trimis la toti colegii mei care-au avut si au nevoie, o sa-ti trimit si tie daca ai probleme sa vedem ce-o sa-ti faca smekerasii...numai asa ca sa-i oftici :))
Dupa mintea lor n-ai voie sa vorbesti cu nimeni, trebuie sa stai mut fie vorba ca doar tst din butoane, doar cu ei sa stai de vorba parca-i fi la puscarie, n-ai voie sa ai prieteni prin alte triburi, n-ai voie nimik, incearca sa aplice dictatura, dar nu stiu cat ii mai suporta si restul, oricum tot ei au de pierdut pentru ca se plafoneaza singuri in ...era sa zic ceva acum si iar primeam mustrare :)) ma abtin mai bine ca n-am chef si de altele...
Bafta omule si renunta sa te mai certi cu acest individ, stii cum este zicala despre prostie...nu te pune cu ... ca are mintea odihnita... si ca final o mica strofa, nu este nici o aluzie la nimeni, doar ca vreau sa mai consum din caractere...
Vă scriu, profund îndurerat,
Povestea lui în patru rânduri:
Sărmanul s-a accidentat,
Atunci când a căzut... pe gânduri.
 

DeletedUser

Deci .. dupa cele spuse de tine aici .. unde tin sa apreciez modestia ta .. ( dar crede-ma ca nu st singurul cu aceste pareri despre el :)) cred ca majoritatea si in caz de ceva o sa vina sprijin din toate partile :) .. ) o sa fiu *** mai ”aratat cu degetul„ .. parca aud acum .. ”Băi ! Iauzi .. Te ajută LEONIDA ? Tu ești spion mă .. „ :))
Frate .. parca sunt legati la ochi .. nu vad si ei cum sta treaba ..

TW Stats spune totul despre orice jucator de pe lumea asta .
Indiferent ce face el . Ca ajuta ca face ca drege .. Contul tau tot la fel ramane .. si parerile celorlalti cand vad ca ai 200 de sate luate de la dusmani si restul 1661 innobilate tot la fel sunt .. Sunt curios acum ce se intampla cu mine :)) Ori o sa fiu innobilat intern :( .. ori o sa fiu dat afara din trib .. ori o sa dau stergere la cont (Asta ar fi special pentru zeu) :)
 

DeletedUser

6.1. Moderatorii si adminii au dreptul de a edita, sterge mesajele si/sau inchide topicuri.
Daca mesajul dumneavoastra a fost sters sau editat atunci inseamna ca stergerea/editarea a avut la baza un motiv intemeiat. Va rugam respectati instructiunile lor.
__________________

tea pus cu botul pe labe=))))
 

DeletedUser36141

Bai frate , ce va chinuiti atat cu "marele zeu" cum ii spuneti .. atata barfa degeaba ,pai scuza-ma axxo,dar daca tot il apostrofati atat, in 2 saptamani ar trebui sa dispara de pe harta,nu e greu de realizat asta :D ,asta daca sunteti destui care ii vreti "binele"


Ferma peste tot pe alte lumi,aici a prins o bucata de paine la inceput si acum traieste din interne .. asta nu e jucator,e un simplu obsedat :p


Salutari Bimb0 ,daca mai intri pe aici ..
 

DeletedUser11365

da cine-i acest mare zeu?nu am chef sa citesc atata la ora asta..
 

DeletedUser

no1 player al acestei lumi a cucerit sate de la alte triburi care nu au apartinut tribului lui sau academiilor tribului lui, doar 100 de sate, asta tinand cont ca nu stiu toti prietenii lui care iau cedat sate chiar daca nu mai erau in acelasi trib, chiar este cel mai bun player al acestei lumi nu degeaba cand intra pe joc scrie urmatoarea adresa www.ferma.ro si da intrare lumea 8 , iar la cutiuta cu mesaje are multe mesaje cu cereri si rugaminti de a intra pe forum la sectiunea inobilari interne si sa aiba onoarea sa scape tribul de inactivii din sud, dar sa nu radeti de acest jucator sa stiti ca e greu sa faci fata unei asemenea cereri, mai ales trebuie sa faci multi nobili, si sa planifici cateva zile sa iei satele acestea fara stapan,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Luni seara o sa mai postez ceva interesant, o sa vedeti ce :)) ca sa faca spume precum Ariel-ul pe forum si nu numai, stati sa vedeti faza de nota 10 :d
 

DeletedUser

Ce aveti ma cu saracul om, se simte si el implinit ca jucator e numarul 1, dupa ce a fost ferma oriunde a jucat, a gasit si el o lume undeaavut noroc sa nu fie innobilat:D, a luat barbare a crescut a avut noroc de interne si poate asa crede el ca se joaca triburile, te milogesti de cei care se lasa sa iti dea satele sau innobilezi barbare sau sate de la inactivi si cresti pana ajungi rang 1, probabil se plictiseste de moarte cu atatea interne asa ca in timpul acesta se viseaza zeu, jucator pro, mare strateg tribal sau mai stiu eu ce alte minuni, faptul ca restul jucatorilor fac misto de el e ceva normal daca te vizezi cel mai bun cand esti 0 absolut normal ca starneste rasul:), nu zic daca ar fi baiat destep ar sta in patratica lui, ar incerca sa invete sa joace, ar renunta la aerele de zeu tribal, nu ar mai intra sa fie ferma sau trimis la margine pe alte lumi fiindca din ce mi-au spus multi a fost ferma plus ca si twstats arata ce dezastru de jucator este.
Extras twstats dupa lumile unde a mai jucat:D
lumea 3:
http://ro.twstats.com/ro3/index.php?page=player&id=126034
lumea 13:
http://ro.twstats.com/ro13/index.php?page=player&id=126034
lumea 14:
http://ro.twstats.com/ro14/index.php?page=player&id=126034
lumea 16:
http://ro.twstats.com/ro16/index.php?page=player&id=126034
lumea 17:
http://ro.twstats.com/ro17/index.php?page=player&id=126034
lumea 18:
http://ro.twstats.com/ro18/index.php?page=player&id=126034
lumea 21:
http://ro.twstats.com/ro21/index.php?page=player&id=126034
lumea 20 unde a reusit si el sa scape si sa nu fie innobilat sau facut ferma, insa unde si-a dovedit talentul de fermier innascut:)
http://ro.twstats.com/ro20/index.php?page=player&id=126034
Desigur poate sa zica ca vezi doamne el se dedica l8 si nu are timp sa joace pe alte lumi, insa se stie ca un jucator e bun oriunde joaca nu pe o lume rang 1 si pe celelalte ferma:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus