TOP 10 jucatori L8>> Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:))))))) aliatii lui papuc s-au gasit sa posteze toti 3 la rand, de ce-am impresia ca prindeti curaj numai in grup ? 1 la 1 v-ati aratat clasa...


Mai eduard88,sa-ti raspund asa ca pentru tine ca pe viitor sa ma eviti in discutii, ca un sfat (prietenesc) deocamdata pentru ca nici nu-ti dai seama cu cine stai de vorba, "nu stii cum arat, nu stii unde lucrez, n-am discutat niciodata decat despre joc cu tine, nimic mai mult, insa tu vii cu niste texte scoase de unul si altul, cu totul inventate " si ca sa-ti spun cate ceva despre tine si-al tau familion, maica-ta e colega de munca cu a mea matusa ( judecatorie ), unde eu zilnic fac vizite in interes de serviciu... taica-tu a fost cadru militar si a fost bolnav de cancer, **** daca s-a vindecat saracul, D-zeu sa-i dea sanatate ca nu-i omul de vina ca tu esti dobitoc...ca sa vezi cum te cunosc, insa tu habar nu ai cine-s eu si cum poti da ochii cu mine fara sa-ti dai seama cand vii acasa prin Severin...Eu zic sa-ti vezi de treburile tale si sa nu te mai dai gongoi pentru ca esti prea mic decat ai tu impresia, stai in banca ta pentru ca stai bine.
Cand m-am referit la jigniri aduse colegilor mei am dat nick-urile celor jigniti de tine, cat si de maimuta, sa nu-mi spui ca n-ai facut-o pe Cleopatra curva, lepra.... pentru ca nu vreau sa-ti postez discutiile de pe mess aici pe forum in care-ai facut-o in ultimul hal, nu incerca sa te scuzi pentru ca si ea stie cum i-ai zis chiar si de pe alte conturi...
Sa-ti reamintesc pe cate conturi ai jucat ??? Daca nu te-as cunoaste fi sigur ca n-as baliverna cum o faci tu despre mine, despre x si y ...

--emy--, ce-ai patit pe L8 ??? Unde esti acum ??? "Te-am tinut in brate" mai piticule pentru ca erai istorie de luni bune daca-l lasam pe bcrangasi sa-ti ia si cele 5 sate ramase...i-am luat la zor pentru tine si pe cleo si pe maryus11, toti colegii mei care-mi ziceau ca esti un nesimtit, ca te certi cu toata lumea...le-am zis ca nu esti spion, ca esti jucator activ...insa tu cu-al tau caracter infect ne-ai demonstrat intr-un final cine esti cu adevarat, c-am luat mainile de pe tine acum si-ai ajuns la interne nu mai este problema mea, ti-ai cautat-o singur si nu-i nimeni vinovat . La fel o sa ajungi peste tot, pentru ca tu n-ai vindec, o sa vezi asta in viitorul apropiat .

cyyupanezu, la tine ma apuca rasul, cuvintele-s de prisos . Daca si colegii tai iti rad in fata, te fac oligofren, aliatii de pe joc, adversarii...mai omule, daca cineva iti zice ca esti tampit, poti sa-i tragi una peste nas, daca iti mai zice unul, te poti uita urat la el, daca si-un prieten iti zice la fel ca esti nitel cam prost, crede-ma ca trebuie sa-ti pui un semn de intrebare, de ce toata lumea te face tampit, prost, oligifren, analfabet, in fel si chipuri...raspunsul este unul singur, chiar esti ! Trebuie doar sa te uiti in oglinda FOARTE ATENT si-o sa-ti dai seama DE CE.
P.S. Daca esti atat de bun pe cat te crezi si de activ cum te lauda "prietenii" tai, iti propun un duel ( pe joc), lasam sitter in orice moment ne-o cere unul dintre prietenii tai, implicit ai mei, la alegere, iti alegi un amic si eu ii las sitter pt 1-2 minute, la fel faci si tu unui amic de-al meu, fara sa se intervina cu sprijin din exterior, cine-a cucerit primul 10-20-50-100 sate de la adversar, CASTIGA PARIUL. Pariul consta in conturile noastre,facem ce vrem cu ele apoi, stergere, le dam altora care vor sa joace... cine-a cucerit primul numarul de sate ( ales de tine )de la adversal e castigator, ce zici cumetre te tine ???
P.S. Nu intru la tine-n trib ca sa poti cucerii macar un singur sat, tu esti invatat pe interne si mi-ai lua repede 100 daca-as fi cu tine-n trib, nene ADVERSAR, daca stii ce-nseamna . Te tine ??? Eu te-am provocat .


Imi cer scuze celorlalte persoane care asista la acest balci, dar n-am putut sa ma abtin sa nu raspund acestor indivizi .
 

DeletedUser

"taica-tu a fost cadru militar si a fost bolnav de cancer, **** daca s-a vindecat saracul, D-zeu sa-i dea sanatate ca nu-i omul de vina ca tu esti dobitoc"

Gresit. Numai sa spui asa ceva dovedeste faptul ca esti bolnav psihic. Iti doresc multa sanatate si numai impliniri prin Severin pe acolo.
Bafta.
 

DeletedUser

Nu te da lovit ca nu trebuie si nu-i cazul, cunosc mai multe decat vrei tu sa recunosti, dar nu conteaza si nu-i important, la fel iti doresc si eu tie prin Bucuresti pe acolo...
 

DeletedUser24690

Cand vede axxo cat de bine comunica armada cu adversarii incepe sa-si inteleaga mai bine seful:)))
 

DeletedUser

Cand vede axxo cat de bine comunica armada cu adversarii incepe sa-si inteleaga mai bine seful))

Niciodata :)) nu am sa intzeleg niciodata de ce innobileaza tot timpul .. Nici el nu cred ca intzelege saracul :(
 

DeletedUser

Nu te da lovit ca nu trebuie si nu-i cazul, cunosc mai multe decat vrei tu sa recunosti, dar nu conteaza si nu-i important, la fel iti doresc si eu tie prin Bucuresti pe acolo...

Esti prost informat, prietene. Poate stii si tu ceva (ai mei sunt destul de cunoscuti in severin), dar nu ce ai presupus tu. Deja dai in altceva aici, care nu mai tine de joc, ci tine de mental. In fine, bafta.
 

DeletedUser

spartacutza esti de tot rasul;)

cand renunti la toate conturile pe care le ai mai vorbim cat de bun esti si inca nu am vorbit cu cine trebuie:)
 

DeletedUser

trambalaule esti mai varza decat maimuta :)) la tine o zi are 29 de ore =))), stai pe L19 pe contul efemerac 24 din 24, dar aici te-am ciuremat si incerci sa o dai la plesneala...esti mai rau decat maimuta, te-ai integrat perfect in sleata lor.
 

DeletedUser18063

Dupa cat si cum se vede Dle --emy--...si pe L8 o patesti a fel ca pe L16...cuvantul in fata altor jucatori te-a tradat.
Poate pe joc e mai usor,dar ai grija in viata sa nu faci la fel,acolo se plateste mai scump nu doar cu satele din cont...

Sa nu uiti ce ti-a zis Forever and One cand te-a facut sa dispari de pe L16 ...."Yakuza...a fost un trib bun....conducatorul a fost..... si pentru el a platit tribul.."pacat...
Oare cine a fost conducator in Yakuza??:rolleyes:
 

DeletedUser

Lasa-l Ralf ca si asa-i vai de el...pierde totul peste tot pentru c-are gura mare si proasta, se cearta cu toata lumea pe unde apuca, imbarliga, minte...are toate aceste "calitati". Si-a schimbat mai nou contul, joaca pe efemerac pentru ca --emy-- il stie toata lumea de lache .
 

DeletedUser

Dupa cat si cum se vede Dle --emy--...si pe L8 o patesti a fel ca pe L16...cuvantul in fata altor jucatori te-a tradat.
Poate pe joc e mai usor,dar ai grija in viata sa nu faci la fel,acolo se plateste mai scump nu doar cu satele din cont...

Sa nu uiti ce ti-a zis Forever and One cand te-a facut sa dispari de pe L16 ...."Yakuza...a fost un trib bun....conducatorul a fost..... si pentru el a platit tribul.."pacat...
Oare cine a fost conducator in Yakuza??:rolleyes:

ha ha ha mah cand o sa aveti si voi razboaie in toate directiile atunci mai vorbim...pentru intelesu tau era acelasi lucru ca si pe l8 cand eram in 300 alaturi de leo si restul...acolo a fost frumos actiune alea alea...asta inseamna jocul nu sa stau la cutie si sa fac razboiaie cu un trib care era sub top20 mah raft...
 

DeletedUser

unde-ai vazut tu mah ca aveai razboi cu triburi sub locul 20 cand erai la mine in 300 ??? Eu am avut mereu razboi cu triburile aflate pe locurile 1 si 2, locul 3 in top pentru mine nu prezinta interes, nu-l mai apostrofa pe omul ala pentru ca iarasi o dai in diverse...
 

DeletedUser

eu ma refeream la raft ca avea razboiae doar cu triburi care erau sub top20...eu am avut pe l16 cu primele 4 iar noi eram pe 5:D
 

DeletedUser18063

Nici acum nu te poti opri din minciuna??
Si prin absurd sa spunem ca ai avut razboi pe toate granitele(chit ca ai avut doar pe doua)....de ce le-ai avut...spune??
Mare diplomat...hai spune....
Spune cum una vorbeai si alta faceai ....
Spune cum cuvantul tau in relatile diplomatice valora exact NIMIC.

Spune cum ai ajuns sa ai razboi cu noi??
Ai vrut Alianta si dupa ai fuzionat cu tribul cu care eram in razboi...FELICITARI...asa se face si se tine o diplomatie...de aia ti-au si plecat playerii din trib...:))Si de aia ati si ramas atat de mult timp pe harta...

App: DEAD..cand ai fuzionat erau pe 6...asa ca vezi cand uiti si nu mai sti...baga un ceardas,marunt din glezne.

Si nikul meu e ralf,raft..e ala ce il porti tu pe umeri...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24690

Lasati copilul in pace, va e ciuda ca v-a facut din cuvinte?:))
Din cate stiu eu emy e doar un copil si aceia care iau vorbele unui copil in serios nu arata mai multa minte decat el. Nu te supara ralf dar ce trib e ala care lasa soarta sa in mainile unui copil? Deasemenea ce conducatori ati avut voi de si-au aratat devotamentul si increderea in vorbele unui copil?
Cand nu esti atent si te joci cu focul te mai si arzi!
Eu am trait multe la viata mea de tribal inrait, am fost si conducator si diplomat dar ceea ce am vorbit am respectat altfel sigur acum nu mai eram in Armada cei din Sph. Am preferat sa ne lasam de joc decat sa tradam, poate copilu va invata in viitorul apropiat ca cuvantul dat e de respectat dar oricum nu il ve-ti face sa isi dea seama de greseala facuta daca aveti stilul asta!:D
 

DeletedUser18063

din cuvinte cred ca te-a facut pe tine...
Sa iti explic....triburile si playerii de pe triburile nu se iau dupa anii din viata reala(stiu unii de clasa a 8-a care dau lectii(asta e altceva)
Aici vorbeam de CUVANT...cuvantul tau ca si om,prin el iti arati adevaratul caracter...iar copilul asta cum il numesti tu...nu are nici cuvant si nici caracter...sau daca il are e unul foarte josnic..
SI NU AM FOST CU EL IN TRIB NICIODATA...dincontra...nu joc triburile cu asa oameni,sau daca joc o fac pentru o prioada foarte scurta de timp..cat le arat drumul pana la iarba verde

Vorbind de conducere..cred ca am destule triburi infiintate si conduse...pe unele lumi mai exista si acum.....chiar daca eu nu mai joc acolo...
 

DeletedUser24690

Raman la parerea mea ca un copil e un copil..atat pe un joc cat si in viata reala!
Ca or mai exista si exceptii asta e partea a 2-a dar in general noi adultii nu ar trebui sa ne punem mintea cu acesti copii!:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus