TOP 10 jucatori L8>> Dezbatere

  • Autor subiect DeletedUser15860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cat de penibil :)) Colegu` . acum ai grija ca in scurt timp o sa fi contactat de cativa colegi d-ai nostri si o sa fie intr`un fel acuzat ca il vorbesti pe "zeu" de rau ..
Probabil o sa fi sters din lista lor de prieteni si o sa primesti o bulina neagra :))
Eu iti spun ca asa am patit eu aseara =))
 

DeletedUser36141

Liviane,te-ai scos si tu,castigi si tu un bilet spre interne cu afirmatia aia :D ,da mai bine ca faci treaba mai buna pe 21

da chiar asa multi prieteni are ma de ii lasa toti satele :confused:
 

DeletedUser

Nu are ma .. da cand apare cate unu care se lasa .. hop si el (parerea mea) .. acum primim mesaj de la x ca se lasa de joc si raman satele in trib ..
dupa 2 zile maxim primim mesaj de la acelasi x cum ca nu s-ar mai lasa ..
deci .. concluzia o tragi si tu
 

DeletedUser36141

Spuneti-i ca am si eu sate de dat la interne(pe nokia) :p ,il astept cu bratele deschise :D
 

DeletedUser30008

chiar nu vreau sa imi fac nervi pt ce spun copii (axxo si pustiu (livian) )


Si leonida ** cu Eduard88 poate el iti explica care e treaba cu trimisu sprijinului sa nu ajunga dusmanu la tine

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Uite zeule :)) ca si aici faci aceeasi greseala :) Cate postari ai pe minut ? asa ai facut si de pe contul lui bitinero .. ai postat de cate 4-5 ori pe minut . asa si de pe al tau .. deci nu are rost sa mai dai la intors ca nu ai scris tu alea =)) .. Doamne cat de jalnic esti . Lasa sa spun eu minciuni :) Tu sa fi sanatos :)

Ca sunt destule conturi pe stergere :) Dar pacat ca al meu nu o sa fie :)
Ce n-as da sa te vad o saptamana cum strigi dupa ajutor si nimeni sa nu-i dea o lance :)) Cat as rade :)
Dar nu-i nimic.. putem rezolva asta =)) ..

Respect maxim pentru zeul nostru. El este exemplul cel mai bun pentru oricine se apuca de triburile draci prieteni :) Are experienta de joc foarte mare .. insa ii lipsesc cateva sute de pagini .. acele sunt paginile cu satele luate de la dusmani . In rest este totul in regula .. ajuta pe toata lumea :) este cel mai bun prieten al nostru :)

Este zeul nostru :)
 

DeletedUser36141

Livian,cu toate ca nici el nu exceleaza, e cu 10 clase peste tine la jocul asta mai "zeule" :)

@axxo-cine isi bate joc de ei? nokia? sau eu :D?
 

DeletedUser

Livian,cu toate ca nici el nu exceleaza, e cu 10 clase peste tine la jocul asta mai "zeule" :)

@axxo-cine isi bate joc de ei? nokia? sau eu :D?

De unde sti mai cum joc, pe l8 recunosc am interne si barbare multe insa cautama pe l10 metrologu sau uitate pe twstats pe l19, sau pe l21 pe cimpanzei calare, pe l8 recunosc las "zei" sa se desfasoare:)
Side 1:
Players: Cyyupanezu
Side 2:
Tribes: ARMADA, ASSD, ARMD2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 2
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 193,344
Tabăra 2: 20,205
Diferență: 173,139

chart


Side 1:
Players: livian52
Side 2:
Tribes: ARMADA, ASSD, ARMD2

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 56
Tabăra 2: 7
Diferență: 49

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 569,801
Tabăra 2: 76,154
Diferență: 493,647

chart


ca sa vedem cum ia fiecare de la dusman
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser36141

De unde sti mai cum joc, pe l8 recunosc am interne si barbare multe insa cautama pe l10 metrologu sau uitate pe twstats pe l19, sau pe l21 pe cimpanzei calare, pe l8 recunosc las "zei" sa se desfasoare:)

Nu am nevoie de TW.stats pentru tine :) ,stiu cum joci si atat.Daca vrei te caut doar pe 21,ca acolo mai joc,iti dau un PM :D

Si daca tot te lauzi,iti reimprospatez memoria cu L17? :p
 

DeletedUser

cyumpanezule, eram sigur ca de eduard88 este vorba( draia ) mai nou...ala niciodata nu s-a intalnit cu mine, de ce oare ??? Tot un pamant e si ala, la fel ca si tine, cine se aseamana se aduna...tot 30 kile ud si imbracat de iarna are si el, cu agarici de genul nici nu stau de vorba, ti-am zis sa ceri poze in LGF, intraba-l pe fracea is cool ( Gabriel ), eny07( ionut )...persoane din LGF care m-au vazut live si apoi mai stam de vorba, cat despre aparare si atac ala nu stie cate urechi are-n cap, cate sate are, marele jucator eduard88 si cate am eu ??? cate conturi a distrus ala l-ai intrebat ??? In orice cont apare se duce draq, imediat piere de bun ce este...in Bw ce-a facut ??? Era cyumpanezu nr.2 doar intern si doar atat...eu nici macar n-am fost in acelasi trib cu el mah, daca esti cat de cat inteligent urmaresti TwStats si-o sa vezi, apoi se ruga de mine sa-l scot pe maryus11 din joc si l-am refuzat :)) cine pe cine-a invatat cand el avea morkovelul tot timpul fata de mine ca-l execut intr-o noapte...la fel ca si tine ala stie doar sa jigneasca, pe cleo, pe george, pe eugen, pe toata lumea, tu si ala aceeasi teapa, oricum ti-am zis ca tu esti o maimutica care doar imiti, nu poti sa dovedesti nimik nici pe joc, nici in viata de zi cu zi, esti un mare SOMER-oi care n-ai ce face decat sa stai toata ziua pe triburi si sa te iei de unul si altul, iar cand te face lumea de cacao incerci s-o dai in diverse, esti de doua parale si nimic mai mult .
 

DeletedUser

Voi va dati seama ce important de simte player-ul acesta ca se discuta atat de mult despre el pe forumul extern ?
Axxo,Livian....cum puteti supara saracul baiatas atat de rau ? :)

P.S. - cum ma numar printre cele mai nesuferite persoane din lume pt el, sunt foarte curioasa cat va putea sa se abtina sa nu ma jigneasca si pe acesta cale :D
 

DeletedUser

pur si simplu :) decojim o banana si o plimbam pe langa el :)
poate poate ii sare mustarul :))


Cum sa nu vorbesti despre el cand este zeul innascut . face , stie , tot .. dar el saracul este 0
 

DeletedUser22388

E clar ca voi vreti sa ajungeti "Senior Member" pe baza lui Cyyupanezu
 

DeletedUser36141

E clar ca voi vreti sa ajungeti "Senior Member" pe baza lui Cyyupanezu

E veche asta mai cristi :) ,, tu crezi ca daca ai titlu de senior member te face mai bun? Din contra,senior member sa faci pe harta,nu pe forum .. bine "zeul" nu poate niciunde :D


Data înscrierii.: 20th July 2010
Cea mai bună clasare: 1 10th August 2010

Uite,zeul nu poate sa faca asta pe nici o lume(la inceput ma refer) ,si totusi sunt junior member pe extern :(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser24690

stai linistit axxo16, ca n-ai ce pierde...noi sa fim sanatosi, daca ai nevoie de sprijin nu ezita sa-mi scrii pe joc pentru ca o sa primesti sprijin la fel cum am trimis la toti colegii mei care-au avut si au nevoie, o sa-ti trimit si tie daca ai probleme sa vedem ce-o sa-ti faca smekerasii...numai asa ca sa-i oftici :))
Dupa mintea lor n-ai voie sa vorbesti cu nimeni, trebuie sa stai mut fie vorba ca doar tst din butoane, doar cu ei sa stai de vorba parca-i fi la puscarie, n-ai voie sa ai prieteni prin alte triburi, n-ai voie nimik, incearca sa aplice dictatura, dar nu stiu cat ii mai suporta si restul, oricum tot ei au de pierdut pentru ca se plafoneaza singuri in ...era sa zic ceva acum si iar primeam mustrare :)) ma abtin mai bine ca n-am chef si de altele...
Bafta omule si renunta sa te mai certi cu acest individ, stii cum este zicala despre prostie...nu te pune cu ... ca are mintea odihnita... si ca final o mica strofa, nu este nici o aluzie la nimeni, doar ca vreau sa mai consum din caractere...
Vă scriu, profund îndurerat,
Povestea lui în patru rânduri:
Sărmanul s-a accidentat,
Atunci când a căzut... pe gânduri.

Ai grija ce spui mai Liviule ca poate te scoate cp30 la inaintare drept tradator!:))
Tin sa te contrazic in privinta libertatii de exprimare care exista in Armada, eu cel putin cand m-am intors,acum o luna am fost luat pe sus cu fulgi cu tot de catre cp30, ca vezi Doamne sunt intr-o relatie de stransa prietenie cu dusmanii deci sunt tradator asta in conditiile in care pierdusem vreo 200 de sate in k46 in fata celor din TNO.
Da , este adevarat, rivalitatea din punctul meu de vedere este numai in joc, asta cu mici exceptii(in cazul acelora care au demonstrat ca prostia lor nu are limite) , din aceasta cauza am prieteni in toate triburile de pe lumea 8. Dar cum acesta este un joc sa le cer sa -mi faca favoruri ar fi ca si cum le-as spune sa nu se mai joace cu mine, lucru pe care unii mai rau intentionati nu-l vad din pacate.
In ceea ce te priveste axxo eu iti recomand sa nu te schimbi pentru nimic in lume decat atunci cand iti dai seama tu ca ai gresit nu cand vor altii.
Stii vorba aia
Nu mor caii cand vor cainii!:))

E amuzant modul in care toti sar la gatul acestui jucator, stau si ma intreb, cum de le-a gresit la toti? Atat de mare sa fi fost dorinta de a fi pe primul loc incat i-a inlaturat pe toti din preajma lui?
Inteleg ca Liviu are pata pusa pe el de mai demult dar colegii sai de trib ce au cu el?:D


Aaa si Liviule o sa fie tare interesant forumul asta cand o sa vada Eduard comentariul tau referitor la el. Se stie ca si el are limba ascutita, cred ca o sa-mi iau popcorn si seara stau si citesc forumul lumii 8:))
Nu stiu cum se face ca ai reusit sa vorbesti asa despre el, intr-o vreme erati ca fratii, mai mai, mult se mai schimba oamenii de la o zi la alta!:))

Respectele mele tuturor!*
chiar si cimpanzeilor-no offence, is just a joke!

*Nicu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Domnului Le-zero-nida: Tu cu cine te certi pe aici?
1. prin aprilie anul trecut, cerseai conducere intr-una din academiile BW-ului, spuneai ca vrei sa o pui la punct. Cand ti-au fost luate drepturile, ai inceput sa plangi, ti-ai strans "jucariile" si lopatica si ai plecat din trib.
2. "tot 30 kile ud si imbracat de iarna are si el" .Vad ca tot insisti cu treaba asta, nu stiu de ce, poate ai placa stricata. Ma rog, nu am de gand sa stau sa ma cert pe chestii de fizic cu o morsa. Cand iti vei da slanina jos de pe tine, si ajungi pe la 75-80 kg, atunci sa stii ca mi-ai egalat greutatea.
3. Nu neg ca am facut si interne prin BW, ca toata lumea dealtfel, ca si tine dealtfel. Insa, oare de ce cand am renuntat eu sa joc, aveam vreo 60 de milioane de inamici invinsi la agresor si tu nu treceai de 20?
4. "apoi se ruga de mine sa-l scot pe maryus11 din joc si l-am refuzat"
Daca tu chiar crezi ce tampenii scrii pe aici, e problema ta. Tu erai cel care te milogeai la mine sa fac diplomatie de razboi cu tribul lui, SHARK, de atunci, si sa dam amandoi in el. Imi place ca dupa razboi multi viteji se arata.
5. "cate conturi a distrus ala l-ai intrebat ???" Din cate stiu eu, niciunul. Am jucat doar pe un singur cont pana acum, si anume contul eduard88, pana la 1 octombrie anul trecut, cand a inceput anul universitar. Ca am mai intrat o data la cateva zile si pe draia, nu e problema ta.
6. "ala stie doar sa jigneasca, pe cleo, pe george, pe eugen, pe toata lumea"
Pe cleo? Nu prea cred. Pe cleopatra am luat-o sub aripa mea, cand eram in BW si am invatat-o tot despre joc. Chiar am facut-o intemeietoare in academia a 4-a a BW-ului. Toata apararea mea o tineam la ea, ca era in zona de granita, inclusiv ultimele farame, cand imi dadea mesaje gen "ajutoooooooooooor" cu infinit de o-uri. Tu vorbesti de ea? Care voiai sa o ataci si n-o scoteai din cuvinte gen "Rapandula" sau alte expresii menite sa scoata la iveala neanderthalul din tine?
Pe eugen? Daca te referi la el, ca maryus11, nu l-am jignit niciodata. Alta vorba aruncata in vant aiurea.
Pe george? Cine mai e si asta? Amiral sau? De amiral facea misto Adrian, cel caruia ii lasasem contul. El si stavros. Dar nu cred ca a fost jignit vreodata. Ca l-am mai facut eu de ras pe extern, aia e alta problema.

Mai bine vezi-ti de jocul tau, sfat si pentru ceilalti colegi de "palier" si lasati polemica si alte chestii de genul. Fraze gen "tu esti prost, ala e retardat", "eu am 3 ..." nu-si au locul pe aici.
Daca cyyupanezu baga mult interne, bravo lui, inseamna ca e activ omul si vrea sa joace. Tinteste sus. Ca se crede zeu, la fel, sa fie iubit.
Tu cand plictiseai pe toata lumea cu mesajele tale gen "ii sparg, ii fac, ii dreg" cum era? Pana acum, singurele chestii pe care le-ai demonstrat au fost tradarea (si fata de armada si fata de lgf, ca ai jucat la mai multe capete) si nesimtirea.
Ai uitat cand luai sate de la inactivii bw-ului (dupa ce ai plecat din BW; avand conducere acolo inainte sa-ti ia fox drepturile, stiai care sunt cei cu buline) si mi te laudai pana la Dumnezeu.

In fine, nu o sa dau reply la eventuale ineptii ale tale. Am vrut doar sa lamuresc anumite aspecte.
Sa fii sanatos si la puncte gros.

Angelli, bafta mare.
 

DeletedUser

cat adevar spui:)))

mai ales la treaba cu cleopatra..nici ea nu stie ce imi spunei tu mie ca vrei sa o ataci dar nu ai cu cine=))))plus ca iti era frica sa dai in dansa ca se baga maryus11 si alti de pe langa tine si te faceau caraus:)))

vai de tine leonida:)))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus