Top Jucatori Speed - Schimb de pareri!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser23101

is curios de cate ori mai scos tu pe mine ?:)) Iti zic eu De 0 ori !



1. Sergiu - T3ribilu (sa lasat de speed) |||
2.Nokia.Com chiar daka mai sufera cate odata :))
3.LexyNo1 :) nu te uit br0



Si cel care conteaza cel mai mult Tribunu Jr. daca nu ar fi el jocu asta nu ar avea farmec :))


pokemonu? :)) aici ai dreptate :)) el era sufletu speedului:))
 

DeletedUser20120

tavy, parca o fi greu sa te scoata cineva de pe speed



sisule, chiar sunt curios cand l-ai scos tu vreodata pe t3ribilu.

jucatorul care l-ai vazut tu pe speeduri cu numele de T3ribilu?(Tavy) este doar un copac
jucatorul t3ribilu este unul foarte bun(t3ribilu? nu este adevaratul t3ribilu)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16540

is curios de cate ori mai scos tu pe mine ?:)) Iti zic eu De 0 ori !



1. Sergiu - T3ribilu (sa lasat de speed) |||
2.Nokia.Com chiar daka mai sufera cate odata :))
3.LexyNo1 :) nu te uit br0



Si cel care conteaza cel mai mult Tribunu Jr. daca nu ar fi el jocu asta nu ar avea farmec :))

tavy de ce trebuie sa te dai mereu drept sergiu? daca ai jucat cateva runde in sid cu el nu inseamna ca poti spune ca esti T3ribilu. Tu nu o sa ajungi niciodata sa oci ca el sau macar pe jumatatea. (1. esti doar un copil al scripturilor; 2. nu stii sa pierzi;)
 

DeletedUser

tavy, parca o fi greu sa te scoata cineva de pe speed



sisule, chiar sunt curios cand l-ai scos tu vreodata pe t3ribilu.

jucatorul care l-ai vazut tu pe speeduri cu numele de T3ribilu?(Tavy) este doar un copac
jucatorul t3ribilu este unul foarte bun(t3ribilu? nu este adevaratul t3ribilu)

Ms ca mai lamurit nu stiam ca e tavy
 

DeletedUser4833

tavy de ce trebuie sa te dai mereu drept sergiu? daca ai jucat cateva runde in sid cu el nu inseamna ca poti spune ca esti T3ribilu. Tu nu o sa ajungi niciodata sa oci ca el sau macar pe jumatatea. (1. esti doar un copil al scripturilor; 2. nu stii sa pierzi;)

Tavy orice ai zice este un jucator peste medie ,ii lipseste seriozitatea,,,si un mare DA pentru faptul ca nu stie sa piarda!
 

DeletedUser

Din punctul meu de vedere nu se poate face un clasament al jucatorilor de speed ci poate doar al unei echipe formate din jucatori de speed.Un jucator nu poate castiga o runda fara ajutorul echipei sau o echipa nu poate castiga fara suportul membrilor ei.De aceea am sa fac un clasament al echipelor de speed .

Cu toti stim ca atunci cand jucau membri 24/24 aproape de fiecare data runda era al acestei echipe si nu a unui jucator
 

DeletedUser

Din punctul meu de vedere nu se poate face un clasament al jucatorilor de speed ci poate doar al unei echipe formate din jucatori de speed.Un jucator nu poate castiga o runda fara ajutorul echipei sau o echipa nu poate castiga fara suportul membrilor ei.De aceea am sa fac un clasament al echipelor de speed .

Cu toti stim ca atunci cand jucau membri 24/24 aproape de fiecare data runda era al acestei echipe si nu a unui jucator



Un baiat destept ! ** zis ma insomniacule !
 

DeletedUser

Un top 5 ar fi cam asa

1 . teory [ nha , no comment ]
2. x gamer [ mic da rau :)) ]
3. google ? [ backtimer tata ce sa'i faci :)) ]
4. percutionistu [ are asta o dezvoltare :eek: ]
5. opera? [ un ofticat =)) ]
 

DeletedUser4572

Cum spunea mai sus un coleg nu prea poti sa faci un top corect al jucatorilor, nu vreu sa zic ca nu le recunosc superioritatea si meritele. Am avut placerea sa joc alaturi de aproape toti cei mentionati in topuri si ca "dusman" dar si in aceiasi echipa si pot spune ca am cam inteles tehnica lor de joc. Dar ce a facut diferenta intre ei si restul e ca au stiut sa joace in echipa si asta si asta a fost singurul lucru care ia ajutat sa ajunga in top...e imposibil sa te lupti impotriva a 4,5,6 jucatori care joaca ca unul singur. Si inca un lucru important e faptul ca respectau jucatorii de langa ei. Acum sunt jucatori care atunci cand sunt pe val si te ataca nu raspund la mesaje sau daca o fac te trateaza cu dispret...dar cand se invarte roata si ei sunt cei care o iau in freza incep sa se milogeasca sa fie lasati in pace ca atunci cand atacau nu erau ei pe cont...:).
Una peste alta pe speed castiga doar cei care joaca in echipa.
 

DeletedUser4572

Perfect de acord , insa nu vad numele cu "ai mai buni"



uite daca vrei o lista ok o pot face dar daca vrei un clasament....nu am cum

Cei mai cei:


Red HoT Chili Peppers
Judecatorul Ascuns
st3listu
Finu.ro
Rhadookoo
Theory
bogd@nn
baron
nokia.com
Tribunu
Kala.rom killer

Acesta nu este un clasament..sunt scrisi cum sa nimerit

Dar din punctul meu de vedere sisu si x gamer nu prea au ce cauta aici....eu personal am avut foarte multe meciuri cu ei....cand au iesit ei invingatori au avut echipa langa ei..cand nu au avut echipa si au trebuit sa fie 1:1..au luat freza...cand luau freza incepea milogeala..."nu am fost eu pe cont"..."nu mai ataca ca azi e ziua mea"...etc. etc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16540

uite daca vrei o lista ok o pot face dar daca vrei un clasament....nu am cum

Cei mai cei:

Danny the real killer
.Red HoT Chili Peppers
Judecatorul Ascuns
st3listu
Finu.ro
Rhadookoo
Theory
bogd@nn
baron
nokia.com
Tribunu
Kala.rom killer

Acesta nu este un clasament..sunt scrisi cum sa nimerit

Dar din punctul meu de vedere sisu si x gamer nu prea au ce cauta aici....eu personal am avut foarte multe meciuri cu ei....cand au iesit ei invingatori au avut echipa langa ei..cand nu au avut echipa si au trebuit sa fie 1:1..au luat freza...cand luau freza incepea milogeala..."nu am fost eu pe cont"..."nu mai ataca ca azi e ziua mea"...etc. etc.

Danny the real killer = Kala.rom killer
 

DeletedUser4572

eroare de greseala.... :confused: dar cum spuneam nu este un clasament..doar o insiruire de nume...
 

DeletedUser23101

pe mine nu mai trecut dar lai trecut pe stelistu :D stelistule ia hai noi 2 un 1vs1 pe o runda ca prea iei tu toata gloria pentru rundele care le-am jucat impreuna :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus