Top Jucatori Speed - Schimb de pareri!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25180

cand am postat m-am gandit si la numele temei,Rvansa are foarte putine runde jucate[si aproape mereu am reusit sa ducem rundele la bun sfarsit],si am zis "aproape"

Bafta,

Parca nu semana jocul de pe vremea aia cu ce se joaca acum...atunci se stia o treaba mai multe tabere sa dam pe REVANSA... apoi sa ne luptam intre noi... orice numa sa nu castige Valjan :))) acum... parca se joaca altceva nu triburi :D nu mai e asa interesant speedul cum era atunci :p
 

DeletedUser2154

Parca nu semana jocul de pe vremea aia cu ce se joaca acum...atunci se stia o treaba mai multe tabere sa dam pe REVANSA... apoi sa ne luptam intre noi... orice numa sa nu castige Valjan :))) acum... parca se joaca altceva nu triburi :D nu mai e asa interesant speedul cum era atunci :p

aici iti dau dreptate...nu toata lumea sarea sa nu castige valjan...daia am si spus el pe locul 1 si restul nu conteaza...cand toti nu vor sa castige valjan si dadeau pe el...inseamna ca el era cel mai bun...
acuma nu mai stiu cum sta treaba cu speedul am renuntat la speed odata cu valjan....

P.S. Valentineeee....inghetata Valentineee!
 

DeletedUser14000

Fara spam, daca nu aveti ceva de spus legat de subiect am rugamintea sa nu mai postati!
 

DeletedUser

Din pacate a revenit...
Voi face doar un clasament actual, de vreme ce sunt doar la al 2-lea speed al meu
1.Valjan
2.Rhadookoo
3.johnnyblazze

Am vazut ca sunt cativa jucatori care sunt considerati " buni " dar defapt i-am scos cu lejeritate. Cativa ar fi:
opera
X Gamer
Wild Reptile
 

DeletedUser

1. valjan
2. rhadookoo (fara team nu ar rezista foarte mult , fara suparare :)
3. venys
4. sisu.com
5. nokia
6. ultimul ,dar nu si cel din urma kala :D

si inca un top a celor care sunt mai mdiocrii

1. kingarturarmy
2. zest
3. pauleta
4. x gamer
5. opera
 

DeletedUser

da ma, e viitorul fermelor, eu am jucat cu el si am facut-o destul de bine, asta-i parerea mea, poate.. :D

de restul ce zici ?
 

DeletedUser23101

cu sisu am oarecare indoieli adica nu zic ca e chiar batut in cap dar nu are logica aia de baza el la 20 de atacuri se sperie si da log out :)
 

DeletedUser

de mine ce spui ? :)))

e destul de bun la ce varsta are, defapt e putin mai mic decat mine si tine, dar e tot in calsa a 8-a
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus