Top Jucatori Speed - Schimb de pareri!

  • Autor subiect DeletedUser14000
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser20120

bine venys, sa bage alizeea maine o runda speed, dar sa pot sta acasa sa o joc, ca asa am chef de fotbal:D
oricum, stii ca nu ai sanse impotriva mea
 

DeletedUser6843

Top Jucatori SPeed

Chiar daca ma joc de putin timp si incep sa fiu in topul celor care se joaca de ceva vreme , cred ca aici daca nu postezi de x sau de y or sa te atace sau si iti postezi "echipa" de pe skype in top , asa ca voi posta si eu si asa daca o sa fiu ferma nu ma agit :D.
Dupa ce ca nu mai ma joc triburile(7luni) , m-am apucat de speed :( :

Topul meu.

1.KingArturArmy :X ,Rhadookoo :X , mereu in echipa cu unul dintre ei , sper sa ma accepte mereu :D , dupa mine sunt cei mai dilai :eek: nu tragem la cupe , dar mereu ne trezim cu cate una si suntem cei mai noi :D

2.Speed-erist-ul meu preferat : Misha19 , am fost "facut de multe ori ferma" de el (cand nu avem echipa si voiam sa observ cum e speed-ul si am nimerit intr-o conferinta cu el si mi se pare super ok.-CEL MAI BUN JUCATOR DE PE SPEED(dupa mine)

3.As vrea sa joc precum:

X Gamer ; Nokia.Com ; fragzor

4.Speed-eristi care m-au facut ferma si joaca foarte bine


F1nU.Ro ; vasy988 ;Bogd@nn(top veterani)

5.Kinderii mei preferati : st3l1s7ul ; Sisu.com? ; Venys
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Top Jucatori SPeed

Chiar daca ma joc de putin timp si incep sa fiu in topul celor care se joaca de ceva vreme , cred ca aici daca nu postezi de x sau de y or sa te atace sau si iti postezi "echipa" de pe skype in top , asa ca voi posta si eu si asa daca o sa fiu ferma nu ma agit :D.
Dupa ce ca nu mai ma joc triburile(7luni) , m-am apucat de speed :( :

Topul meu.

1.KingArturArmy :X ,Rhadookoo :X , mereu in echipa cu unul dintre ei , sper sa ma accepte mereu :D , dupa mine sunt cei mai dilai :eek: nu tragem la cupe , dar mereu ne trezim cu cate una si suntem cei mai noi :D

2.Speed-erist-ul meu preferat : Misha19 , am fost "facut de multe ori ferma" de el (cand nu avem echipa si voiam sa observ cum e speed-ul si am nimerit intr-o conferinta cu el si mi se pare super ok.-CEL MAI BUN JUCATOR DE PE SPEED(dupa mine)

3.As vrea sa joc precum:

X Gamer ; Nokia.Com ; fragzor

4.Speed-eristi care m-au facut ferma si joaca foarte bine


F1nU.Ro ; vasy988 ;Bogd@nn(top veterani)

5.Kinderii mei preferati : st3l1s7ul ; Sisu.com? ; Venys


adika kinderi viitoarele vedete
 

DeletedUser

1. quiz.
2. kala
3. x gamer
4. ssro
5. quiz
6. quiz
7. hacksaaw jim duggan
8. lozzo
9. zest
10. quiz
 

DeletedUser

daca tot va place sa va periati pe aici,de ce nu va provocati ca sa vedeti care si cum?au trecut destule vremuri,si stie toata lumea ca este relativ simplu sa ajungi in top insa imposibil sa te mentii acolo(e UNIVERSAL valabil).deci,pentru a acorda suport vorbelor,este nevoie de fapte care sa certifice asa-zisele pareri.ce mai stati?dati drumul la provocari,si parerea mea este nestramutata:TRIBURILE este un joc de echipa,si o echipa poate invinge daca este cea mai bine organizata,tocmai acesta este farmecul acestui joc.provocarea este garantia succesului si distractiei,si daca lista cu cei mai buni ar fi batuta in cuie,ar interveni monotonia.oricare din voi poate sa aspire sau sa incerce sa obtina un loc fruntas,insa nimic nu se obtine fara sacrificiu.cei mai multi enumerati mai sus,nu ar fi reusit daca nu exista sacrioficiu,adica timp,nervi si de ce nu premium si mai ales prieteni,insa calitatea dusmanilor este cea care da valoare unui luptator,cu cat invingi dusmani mai bine pregatiti,cu atat mai rasunator este renumele obtinut.ma bucur ca sunt multi simpatizanti ai acestui joc,si cum am mai spus si in trecut,la originele acestui concurs (obisnuiam sa ma loghez cu un alt pseudonim,unii ma numeau "hunt") avantajuluserilor umani confera originalitate si da infinitati de solutii problemelor ...aritmetice tocmai combinand factorii constanti ai jocului cu factorii personalizati dati de actiunea si inactiunea fiecarui jucator.totusi,as dori,ca si la centura de box,cei care detineti centura ultimelor cuceriri,afisati-o,si puneti-o in joc,un titlu se obtine pe front,nu pe forum.din nefericire am vazut multi luptatori care lipsesc pe forum,si daca memoria omului este astfel facuta ca sa mai si uitam,nu trebuie sa nu tinem cont de ei.deci,ca sa inchei,as aminti de un vechi proverb,care spune :"cainele care latra nu musca",sau "decat un leu mort,mai bine un sacal ranit".dati drumul la lupte,si lasati pe altii sa va laude,iar cei care aduceti afirmatii,nu uitati ca vorbele fara suport sunt doar simple...aere.
 

DeletedUser23101

cainele care latra mai si musca=)) piciorul meu a simtito :D
 

DeletedUser23101

nu :D dar nici lui nu o sa ii placa cand o sa ii demolez fata =))
 

DeletedUser

Charlie Jade( cu toate ca are o bilutza neagra ....)
:D

Biluţă neagră?...)) Nu ţin minte când şi de unde...))

Nominalizările pentru categoria Experienţă şi încredere

1. fish / crinul
2. TruscaAlex
3. Theory

Nominalizările pentru categoria Experienţă şi fufletzel de Iuda

1. B3st
2. T3ribilu
3. Tribunu
 

DeletedUser4833

Cu cei care am jucat in echipa,aproape mereu am terminat primii deci..
1.Rvansa[Revansa Veteranilor]
 

DeletedUser4833

hai sa nu exageram nu chiar mereu ca sa nu uitam a jucat si 24/24

cand am postat m-am gandit si la numele temei,Rvansa are foarte putine runde jucate[si aproape mereu am reusit sa ducem rundele la bun sfarsit],si am zis "aproape"

Bafta,
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus