Triburi de viitor

  • Autor subiect GOGU aviatoru
  • Data de început

DeletedUser

Cu asta ai spus totul. Primele 6 lumi au fost cat de cat "ortodoxe" sa zic asa. Tot ceea ce a aparut de-atunci sunt doar persoane ahtiate dupa sate si puncte. Rar gasesti 2-3 sa joace la distractie si sa-si pastreze coloana vertebrala in joc.


Pai bre eu nu inteleg un lucru. Ce distractie e pe jocul asta in afara sa iei sate? :confused: Pot spune cu mana pe inima ca eu nu cred pe nimeni ce spune ca joaca la "sto". Cunosc decat doua categorii : cei ce joaca pentru prieteni (spun ei..eu zic ca e din lipsa de atentie) si cei ce joaca cu un scop (inobilarea lui x, locul 1 puncte, locul 1 oda, sa nu se faca de ras etc).
 

DeletedUser

Hai ma sa fim seriosi ... Nu se stiu triburile de viitor deocamdata....C.K. dupa parerea mea va tine 1an...si se va sparge gasca asa a fost peste tot...dar pitziponcii au intrat deja in conflicte cu C.K. mai mult de 4luni nu rezista.
 

DeletedUser16039

Pai bre eu nu inteleg un lucru. Ce distractie e pe jocul asta in afara sa iei sate? :confused: Pot spune cu mana pe inima ca eu nu cred pe nimeni ce spune ca joaca la "sto". Cunosc decat doua categorii : cei ce joaca pentru prieteni (spun ei..eu zic ca e din lipsa de atentie) si cei ce joaca cu un scop (inobilarea lui x, locul 1 puncte, locul 1 oda, sa nu se faca de ras etc).


E o distractie sa iei sate, da.
Dar nu cum fac altii. Sparg parole, cum primesc sitter golesc satele sau innobilare interna fortata la 2 zile dupa ce i-ai cerut sitter sa verifice trupele.
Tie ti se pare normal?
 

DeletedUser

Lasand la o parte faptul ca echipa noastra de suflet a luat-o iar in freza....
Sincer da, mi se pare normal, jocul scoate ce e mai rau dintr-o persoana, iar daca tu dai sitter oricui si mai mult de 5 minute ca sa nu poti retrage trupele atunci e vina ta, celalalt incearca sa vada daca merge. La spart parole nu prea sunt de acord, nu stiu cum se sparg, dar din cate vazusem eu pe 13 cica se trimite un mail iar tu apesi pe un link si nu mai stiu ce mai departe, cat de prost sa fii sa apesi pe un link aiurea?:confused:
 

DeletedUser16039

Mi-am permis azi sa ratez meciul la tivi.
Si cand te tradeaza omul cu care ai inceput pe lume si esti de mai bine de 1 an in joc, cine e de vina?! ( cazul siterului )
 

DeletedUser

Been there, done that. Tu esti de vina ca te-ai increzut in el (ca si in cazul meu dealtfel). Cel mai bine e sa nu consideri pe nimeni prieten si sa nu ai incredere in niciunul :p
 

DeletedUser16039

Ai putut vedea ceva din peluza? Chiar a fost 2 lei beletu` ? :eek:
Si ce sa fac mami? sa stau pe triburi cand tre sa plec prin lume? :p Las` ca data viitoare las la tine. Promit! :D N-ai tu suflet sa golesti sate :))
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
dinamo? iar se discuta despre dinamo? :)))))

sincer cand ma uit la rezultat , uit de suferinta de aseara cu steaua :)) imi sare inima din piept de fericire :)))
 

DeletedUser

C.K. va rezista pana cand vor aparea primi nobil pe sv dupaia se va duce pe rapa , in urmatoarea luna top 20 se va schimba complect .
 

DeletedUser

Scuze că te întreb eşti pe post de avocat ?
C.K dacă vor să se ţină vor face treabă frumoasă părerea mea ! Orgoli sunt multe..
 

DeletedUser

Majoritatea triburilor o sa reziste pana apare lumea urmatoare , daca are viteza mai mare de 1 jumatate din jucatori se vor lasa;)
 
Sus