Triburi de viitor!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29247

In noobs sunt multi persani,printre care si Intemeietorii Persia,eva222 si Lord Catau.
Sa vedem cum se descurca.
 

DeletedUser41984

:) just..words

Pe langa ca esti nubismus maximus de te bucuri de dai pe afara de victoria voastra contra 2 jucatori fara trib (unul din ei fiind la 20 de ore de voi) mai ai si conducere in tribul ala. Serios acum. Cum te'au ales? Daca tu si fata rea sunteti cei mai buni de acolo, nu mai am asteptari de la restu'. Nu ti'am facut bucuria de a'ti citi mesajele cu continut de glorie si triumf impotriva mea si esecul total al meu. Ti'ai pus slugile sa ma atace de la 8-9 ore distanta, ca sa vezi, nu erau fake'uri. Pe prietenul adunatului am reusit sa il iau cu zidul 19, el mi'a demolat tot ca sa fie sigur desi n'aveam cum sa primesc srpijin.

Intemeietoarea voastra nici nu respecta satele rezervate de colegii ei. Mi'a rezervat un amic satul mic si pe ea o doare la basca, nu vrea sa'l cedeze. Cred ca il pastrati ca trofeu. :rolleyes: Jucati asa de murdar incat nici tixul nu va mai curata. Nici nu ma mir ca ati declarat razboi academiei. Nici conducerea nu v'o cunoasteti.

Oricum, nu va bucurati prea tare, incep din nou. Ma astept sa mai angajezi un "detectiv" care sa se dea bine pe langa mine ca sa afle mai multe informatii. Mai bine mai adauga la colectia ta inca o academie si invita tot ce prinzi pe langa mine. Vezi si tu cum reusesti sa nu mai fii asa agramat. In Italia pe acolo trebuie sa fie cursuri de reeducare.


..cred că vorbeşti cu prea multă mândrie după ce dintr-un jucător cu viitor ai ajuns un culegător de resurse la margine. :confused:



..locul tău e în Spania.


ti'a mai spus cineva ca esti un noob penibil?


On topic :
Triburi de viitor : Arieni , noobs , Ro


ce treabă ai tu de te bagi ca musca?.. nu te cunosc, nu de alta. Din câte se observă,este o conversaţie personală între cei doi, vezi-ţi de contul tău. Am observat că şi la cei din R.S îţi bagi nasu' ..tu le ştii pe toate,tare am impresia că eşti genul lui Fus, după ce dispari din zonă,dai cu ciocu' de oftică. Comentezi despre Ingenios. de parcă ai fost la masa lui şi îl cunoşti atât de bine încât să faci commenturi care irită,un agasat.


..haide, comentează, mă aştept la un comentariu tâm**t.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17308

Conversatiile personale se fac pe privat , yahoo messenger , skype , aici e extern baiete comentez cand vreau
Si comentariile mele nu au fost la adresa lui ingenios , singurul care se baga in seama esti tu :)

Momentan nu am disparut din zona , nu am treaba cu zona razboiului mamutilor si chiar daca eram te asigur ca nu dispaream din zona
 

DeletedUser30628

Conversatiile personale se fac pe privat , yahoo messenger , skype , aici e extern baiete comentez cand vreau
Si comentariile mele nu au fost la adresa lui ingenios , singurul care se baga in seama esti tu :)

Momentan nu am disparut din zona , nu am treaba cu zona razboiului mamutilor si chiar daca eram te asigur ca nu dispaream din zona

ma batmane ia nu mai comenta aiurea pe extern :cool::cool::cool::cool:

si hai in zona de razboi :D sa mi te fac ferma
 

DeletedUser

..cred că vorbeşti cu prea multă mândrie după ce dintr-un jucător cu viitor ai ajuns un culegător de resurse la margine. :confused:



..locul tău e în Spania.

=)))) E frumos si in Romania, n`am de ce sa ma duc in Spania, doar sa vizitez toreadorii ca intotdeauna mi`am dorit (m`ai ghicit aici:rolleyes:), da` eu nu`s facut ca sa m`aplec dupa fructele altora.

Pai mai adunatule, inteleg eu ca va bucurati mai nene de trimiterea mea la margine, da mai veniti si pe extern sa mai invitati lumea la party? duceti lipsa inseamna, ca multora de la voi nu le`au picat bine ce ati facut, de mi`ati pus toata harta in cap. La ce te asteptai, sa rezist fara sprijin celor nu stiu cate atacuri, unele si de la 8-9 ore distanta, sunt eu bun, dar nici chiar asa:rolleyes:, ca singur nu ai fost in stare sa mi`ei satul, pardon, barbarul ca am dat inceput nou si te`ai chinuit cu el mai bine de 3 zile sa`l iei., chiar de l`a rezervat alcineva cand rezervarea ta a expirat, te`a durut la basca, ai dat din maini transpirand la superiori ca barbarul ala e al tau chiar de iti expirase rezervarea. Ti`a facut moftul asta,nah, nub pe semi-nub se ajuta. Mai stai mult pe langa ei ca te molipsesti. Dar e cam tarziu pentru asta.
ce treabă ai tu de te bagi ca musca?.. nu te cunosc, nu de alta. Din câte se observă,este o conversaţie personală între cei doi, vezi-ţi de contul tău. Am observat că şi la cei din R.S îţi bagi nasu' ..tu le ştii pe toate,tare am impresia că eşti genul lui Fus, după ce dispari din zonă,dai cu ciocu' de oftică. Comentezi despre Ingenios. de parcă ai fost la masa lui şi îl cunoşti atât de bine încât să faci commenturi care irită,un agasat.


..haide, comentează, mă aştept la un comentariu tâm**t.

Vezi ca faci riduri, mai destinde`te si tu. Pe forumul intern esti nemultumit,
WhaT does MeaN? a spus:
Transmit asta tuturor jucătorilor din [ally]-JW-[/ally] (pentru că dintre voi sunt prieteni cu [player]have fun[/player]). am să aflu cine a dărâmat clădiri de pe satul care l-am rezervat, [coord]426|609[/coord]. Promit că cel care a făcut asta, îl voi fărma până o să ajung cu toate clădirile lui la 0 ori 1.

:|

aici la fel, vrei tu sa schimbi lumea, dar mai bine schimba`te tu cand vezi ca mereu dai gres.

LE: Scuze pentru marimea caracterelor din spoiler, dar mi s`a dat copy-paste exact cum au fost scrise.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41589

ti'a mai spus cineva ca esti un noob penibil?

Mai om distrus tu ce naiba te bagi?stii discutia macar care a fost pe forumul intern? fus. a zis ca ma cauta cu pistolul sa ma impuste :D:D:D:D. taci naibii din gura si nu te mai baga ca noobul in seama daca nai nici o legatura.
Pa!
 

DeletedUser41984

Conversatiile personale se fac pe privat , yahoo messenger , skype , aici e extern baiete comentez cand vreau
Si comentariile mele nu au fost la adresa lui ingenios , singurul care se baga in seama esti tu :)

Momentan nu am disparut din zona , nu am treaba cu zona razboiului mamutilor si chiar daca eram te asigur ca nu dispaream din zona

nimeni nu te agrează,mereu ai comentarii care irită, fii interesant nu un critic cu argumente de copil (btw,dacă nu eşti în zona mamuţilor,nu ai drept la părere)
..plus că...spui de conversaţii care să se ţină pe privat, nu e treaba ta, forumul este pentru a vorbi,dacă ei au un subiect personal,îl ignori pentru că nu te vizează.

=)))) E frumos si in Romania, n`am de ce sa ma duc in Spania, doar sa vizitez toreadorii ca intotdeauna mi`am dorit (m`ai ghicit aici:rolleyes:), da` eu nu`s facut ca sa m`aplec dupa fructele altora.

Pai mai adunatule, inteleg eu ca va bucurati mai nene de trimiterea mea la margine, da mai veniti si pe extern sa mai invitati lumea la party? duceti lipsa inseamna, ca multora de la voi nu le`au picat bine ce ati facut, de mi`ati pus toata harta in cap. La ce te asteptai, sa rezist fara sprijin celor nu stiu cate atacuri, unele si de la 8-9 ore distanta, sunt eu bun, dar nici chiar asa:rolleyes:, ca singur nu ai fost in stare sa mi`ei satul, pardon, barbarul ca am dat inceput nou si te`ai chinuit cu el mai bine de 3 zile sa`l iei., chiar de l`a rezervat alcineva cand rezervarea ta a expirat, te`a durut la basca, ai dat din maini transpirand la superiori ca barbarul ala e al tau chiar de iti expirase rezervarea. Ti`a facut moftul asta,nah, nub pe semi-nub se ajuta. Mai stai mult pe langa ei ca te molipsesti. Dar e cam tarziu pentru asta.


Vezi ca faci riduri, mai destinde`te si tu. Pe forumul intern esti nemultumit,

aici la fel, vrei tu sa schimbi lumea, dar mai bine schimba`te tu cand vezi ca mereu dai gres.

LE: Scuze pentru marimea caracterelor din spoiler, dar mi s`a dat copy-paste exact cum au fost scrise.

:p..ai dreptate cu ultima parte, am aflat cine a dărâmat clădirile şi mă voi ţine de promisiune.

cât despre barbarul ăla al tău.. a durat pentru că aveam doar un nobil..şi chiar nu aveam de ce să mă grăbesc iar nu pot lăsa un sat..cuiva care n-are nici-o treabă cu zona mea,să-şi vadă de treburile ei/lui.

P.S. ..nu ai rezistat să fii înnobilat, ţi-a fost ruşine, ai dat început nou :p

..cât despre atacuri...fii serios, un jucător bun ştie că un atac dat de o echipă este mai eficient pentru că se pierd puţine trupe şi succesul este garantat. nu fi supărat.

P.S. nu ne mai face noobi pentru că te jigneşti singur.. să fii înobilat de noobi..e grav.ce mai însemni tu dacă noi suntem noobi?

..înţelegi ideea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mai om distrus tu ce naiba te bagi?stii discutia macar care a fost pe forumul intern? fus. a zis ca ma cauta cu pistolul sa ma impuste :D:D:D:D. taci naibii din gura si nu te mai baga ca noobul in seama daca nai nici o legatura.
Pa!

V`ati vorbit dinainte sa postati toata satra lui pitzigoi aici? Sau ai asteptat sa intre adunatul sa iti salveze onoarea ta ca tu nu esti in stare sa dezvolti o fraza? Tot agramat si nub ai ramas. Am sa ti`o zic mereu de cate ori am ocazia. :rolleyes:

:p..ai dreptate cu ultima parte, am aflat cine a dărâmat clădirile şi mă voi ţine de promisiune.

cât despre barbarul ăla al tău.. a durat pentru că aveam doar un nobil..şi chiar nu aveam de ce să mă grăbesc iar nu pot lăsa un sat..cuiva care n-are nici-o treabă cu zona mea,să-şi vadă de treburile ei/lui.

P.S. ..nu ai rezistat să fii înnobilat, ţi-a fost ruşine, ai dat început nou :p

..cât despre atacuri...fii serios, un jucător bun ştie că un atac dat de o echipă este mai eficient pentru că se pierd puţine trupe şi succesul este garantat. nu fi supărat.

Vrei sa postez aici rapoartele sa iti dovedesc ca aveai 2 nobili ? Ce ai facut cu celalalt, s`a pierdut pe drum? Chiar si asa, eu cum am reusit sa iti iau prietenul singur cu un nobil in 2 zile? Fac incantatii si descantece sau folosesc coade o sa zici. Si nu mai vraji lumea de pe aici ca nu aveai de ce sa te grabesti. Aveai de ce, dar asta e alta mancare de peste.

1. Daca imi era rusine de persoana mea, nu mai eram pe aici.
2. Un jucator bun si cu coloana vertebrala rezolva singur conflicul personal, mai ales ca nu aveam decat 2 sate fiecare, nu iti puneai sclavii sa ma curete ca mai apoi tu sa iei satul de bun ce esti. Ce a mai ramas din el ca de la 4200 pcte a ajuns la 2600 :rolleyes:, tipai pe forum in gura de sarpe sa nu ti`l mai demoleze dupa ce i`ai dat mesajul lui Sicu sa mi`l transmita "sa sti ca nu l`am dat afara din trib pe have fun pentru satul lui". Te contrazici singur puisor. De la tine mai am asteptari cum ar trebui sa se vorbeasca, fata de strumf, dar observ ca te`ai molipsit de cand o arzi cu el.

LE:
P.S. nu ne mai face noobi pentru că te jigneşti singur.. să fii înobilat de noobi..e grav.ce mai însemni tu dacă noi suntem noobi?

..înţelegi ideea.

Dap, jos palaria ca ati reusit un trib de top 5 sa innobilati un jucator in mijlocul vostru fara trib, toata stima si respectul, n`am cuvinte. Ar trebui sa deschideti o tema si sa va proclamati invingatorii mirifici ai lumii 28.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41589

V`ati vorbit dinainte sa postati toata satra lui pitzigoi aici? Sau ai asteptat sa intre adunatul sa iti salveze onoarea ta ca tu nu esti in stare sa dezvolti o fraza? Tot agramat si nub ai ramas. Am sa ti`o zic mereu de cate ori am ocazia. :rolleyes:
Bine fie cum zici tu :D:D:D
Esti amuzant tare, cauta-ma sa ma impusti:)):D:D:D:D
 

DeletedUser41984

V`ati vorbit dinainte sa postati toata satra lui pitzigoi aici? Sau ai asteptat sa intre adunatul sa iti salveze onoarea ta ca tu nu esti in stare sa dezvolti o fraza? Tot agramat si nub ai ramas. Am sa ti`o zic mereu de cate ori am ocazia. :rolleyes:



Vrei sa postez aici rapoartele sa iti dovedesc ca aveai 2 nobili ? Ce ai facut cu celalalt, s`a pierdut pe drum? Chiar si asa, eu cum am reusit sa iti iau prietenul singur cu un nobil in 2 zile? Fac incantatii si descantece sau folosesc coade o sa zici. Si nu mai vraji lumea de pe aici ca nu aveai de ce sa te grabesti. Aveai de ce, dar asta e alta mancare de peste.

1. Daca imi era rusine de persoana mea, nu mai eram pe aici.
2. Un jucator bun si cu coloana vertebrala rezolva singur conflicul personal, mai ales ca nu aveam decat 2 sate fiecare, nu iti puneai sclavii sa ma curete ca mai apoi tu sa iei satul de bun ce esti. Ce a mai ramas din el ca de la 4200 pcte a ajuns la 2600 :rolleyes:, tipai pe forum in gura de sarpe sa nu ti`l mai demoleze dupa ce i`ai dat mesajul lui Sicu sa mi`l transmita "sa sti ca nu l`am dat afara din trib pe have fun pentru satul lui". Te contrazici singur puisor. De la tine mai am asteptari cum ar trebui sa se vorbeasca, fata de strumf, dar observ ca te`ai molipsit de cand o arzi cu el.

LE:

Dap, jos palaria ca ati reusit un trib de top 5 sa innobilati un jucator in mijlocul vostru fara trib, toata stima si respectul, n`am cuvinte. Ar trebui sa deschideti o tema si sa va proclamati invingatorii mirifici ai lumii 28.


nu ştiu despre ce vorbeşti, am spus lui sicu că nu pentru sat te-am atacat, aşa şi e, nu mi-ai făcut o favoare, sincer aveam de gând să ies din trib în momentul în care l-ai atacat pe vecinul meu şi să te atac însă m-am abţinut. al doilea motiv pentru care am zis ce am zis a fost ca să te fac să-i spui ăluia care dărâma clăridirile pentru tine că nu mai are rost..să zicem.. o mică păcăleală :p dacă a ţinut sau nu.. numai noi 2 ştim.

cât despre nobili, doar unul am avut, poţi arăta tot felul de rapoarte :p


P.S. dacă au ajuns nişte noobi să se organizeze..şi să te atace..tot e ceva, înseamnă evoluţie.
 

DeletedUser41589

Dap, jos palaria ca ati reusit un trib de top 5 sa innobilati un jucator in mijlocul vostru fara trib, toata stima si respectul, n`am cuvinte. Ar trebui sa deschideti o tema si sa va proclamati invingatorii mirifici ai lumii 28.

Cat esti penibil esti,care tot tribul ma ?:D:D:D
2 jucatori te-au atacat :))2 inseamna tot tribul ?


Cand nu stii ce sa mai zici,incepi sa faci pe profesorul si sa corectezi gramatica omului,e grav dar asta e mergem inainte :)):D:D:D:D:D
 

DeletedUser

Defapt cand nu mai am de ce sa ma iau de tine ca ti le`am zis pe toate, ma iau si de ortografia ta ca sa fiu un gramar nazi pana la capat. Defapt aia 2 au fost vreo 4-5. Intreaba si fostii mei vecini si afla ca si`au rupt cavaleria crezand ca sunt ferma. Aluzia a fost alta, dar mai greu pentru tine ca sa o intelegi.

@ce insemni?: Pacaliciule, acum o dai cotita =)), lasa pacalelile ca stim foarte bine ca asta e o scuza de 2 bani inventata pe moment, ca spionul nu ai sa mi'l gasesti. E infiltrat bine printre voi :rolleyes:

Mi s`au sters rapoartele de atunci, daca stiam le pastram pentru tine special sa iti arat ca ai atacat cu 2 nobili. Martori am, dar degeaba vi`i aduc ca tot fixisti ramaneti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41589

Stiu cine e "spionu"dar sincer nu ma intereseaza:D:D:Dlasa-l sa fie acolo.

Pentru mine discutia e terminata.
 

DeletedUser41984

:)) eşti culmea , dacă aveam 2 nobili,luam satul din 6 atacuri.

..:D ştiu să găsesc un spion
 

DeletedUser

@strumful:
Si marmota invelea ciocolata in staniol :rolleyes:. Ca sa testezi, da`l afara pe manzu si apoi eu tot iti zic orice scrieti voi pe forum. :))

@what does mean:
Il luai, bine zis, aDun iDei il lua, tu nu. Si 6 sunt cam multe, mai taie din ele.

Daca reusesti sa ii gasesti pe toti, bafta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41984

când o să-l vezi atacat ai să îţi aminteşti ce am spus. până atunci rămâne aşa cum zici tu.
 

DeletedUser41589

@strumful:
Si marmota invelea ciocolata in staniol :rolleyes:. Ca sa testezi, da`l afara pe manzu si apoi eu tot iti zic orice scrieti voi pe forum. :))

@what does mean:
Il luai, bine zis, aDun iDei il lua, tu nu. Si 6 sunt cam multe, mai taie din ele.

Daca reusesti sa ii gasesti pe toti, bafta.

Ce este da capul tau ma ?ce inseamna spioni la tine?noi oricum pe forum aveam doar esentialul.restu se face pe skype sau mesaje private intre ei...taci din gura si cauta pistolul ala =)):D:D:D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus