TSL F. vs H-46 F.

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41102

Cu 700 euro si eu stiu sa pun o statistica asa, chiar si mai buna :))
 

DeletedUser47254

de ce vorbesti cand si lotus a zis ca a fost o cacealma? mare ti-e gradina
 

DeletedUser20252

Daca treci prin jocul asta si nu ai jucat macar odata cu open mind,ai jucat degeaba.
Stii si tu asta :))
 

DeletedUser22922

La fel de bine as putea sa iti enumar si eu cateva nume langa care trebuie sa joci ca sa simti ca ai trecut prin joc :)).
 

DeletedUser

Haha, sa fiu eu coleg cu cheles? Pai a invatat sa joace ? :D.. ****, sa vina cu naveta de bere si mai vedem ...
 

DeletedUser22922

Haha, sa fiu eu coleg cu cheles? Pai a invatat sa joace ? :D.. ****, sa vina cu naveta de bere si mai vedem ...


Am rămas la stilul slab de joc...nu am ajuns sa performez in acest joc, dar poti da tu lada de bere si poate te ajut sa termini lumea mai repede
 

DeletedUser41102

Luciane, imi dai si mie un cont ? sa joc cu aia buni ? :)) poate ma invata si pe mine cum sa fac bani sa iau conturi rapid
 

DeletedUser20252

Cauta lumea co-playeri bre,mai adauga oameni in echipa,nu ii facem sa fuga cum se intampla la voi.
 

DeletedUser20252

1z3nw47.png



Inca un organizat marca H.
V-am pus si aliatii in statistica ca daca tot recruteaza de la voi,consider ca ei sunt tribul mama si voi ati devenit vreo academie ceva,de unde isi iau ei internele.

Luni de zile ati dat iama in internele din H-46a si acum uite,ati devenit si voi la randul vostru sursa de interne.

Frumos atac dar mai aveti de invatat.

Bravo TSL,bravo ECHIPA.
 

DeletedUser22922

Cum ? Te duci in United ? :D

Atunci lumea se va incheia la fel de rapid, dar nu cu voi invingatori...:( ..:))..hai, sa aveti succes si sa terminati lumea, invingatori, poate ne mai intalnim pe o lume, bineinteles ca adversari si eventual eu sa fiu ca de obiecei, in tribul care castiga.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus