Unique Vs RW

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mai baieti ,scrieti cat mai mult pe extern,ca doar aici veti mai avea legatura cu L5,ca pe joc nu prea aveti treaba:)
 

DeletedUser

mai baieti ,scrieti cat mai mult pe extern,ca doar aici veti mai avea legatura cu L5,ca pe joc nu prea aveti treaba:)

daca o spunea modrique poate luam in considerare... dar aceste vorbe care vin de la cineva care nu are nici o treaba cu acest joc chiar nu-si aveau locul.. intai invata u sa ataci si apoi discutam... satele luate de la mine au fost doar datorita celorlalti... u esti cam degeaba :rolleyes:
 

DeletedUser

Sadonix cu tine stii prea bine ca nu am ce discuta nu poti purta o discutie fara sa jignesti , ce sa ii facem caracter necioplit....e greu deja sa te invatam sa te comporti okey pe un forum daramite in viata reala


Shinobi nu te-ai plictisit de acuzele tale si postura de victima tot forumu s-a saturat crede-ma din moment ce doar tu scrii ...si pe nimeni nu intereseaza asta se cheama intoxicatie sau diversiune de la subiect , subiectu fiind ca o luati pe coaja rau.

pe cuvant mi se pare normal cand nu joci corect ;) de ce toate triburile care au si au avut razboi spun asta ca jucati "echipa" in spate ? probabil toti sunt nebuni si voi sunteti si destepti si sfinti nu ti-am zis ca iti dovedesc prin PM ca am dreptate dar nu vad ca pari interesat sa afli ce stii :rolleyes:
 

DeletedUser4920

pe cuvant mi se pare normal cand nu joci corect ;) de ce toate triburile care au si au avut razboi spun asta ca jucati "echipa" in spate ? probabil toti sunt nebuni si voi sunteti si destepti si sfinti nu ti-am zis ca iti dovedesc prin PM ca am dreptate dar nu vad ca pari interesat sa afli ce stii :rolleyes:




Astept pm-ul pe joc cu dovezii , de la ora 14 il tot astept !


Jucam cu echipa intreaba pe sas mt cu ce echipa jucam ...scrie in regulament ca nu ai voie sa fii bun si sa ai chef sa joci triburile ?

Si ca nu ai voie sa iti faci adversari praf?
 

DeletedUser

poi eu asteptam PM de la tine ca sa iti dau ceva ori cum poate gasesti tu explicatie ;) la ce sa intamplat acolo
 

DeletedUser13364

Astept pm-ul pe joc cu dovezii , de la ora 14 il tot astept !


Jucam cu echipa intreaba pe sas mt cu ce echipa jucam ...scrie in regulament ca nu ai voie sa fii bun si sa ai chef sa joci triburile ?

Si ca nu ai voie sa iti faci adversari praf?


ma inchin in fata zeilor :)))
 

DeletedUser

daca o spunea modrique poate luam in considerare... dar aceste vorbe care vin de la cineva care nu are nici o treaba cu acest joc chiar nu-si aveau locul.. intai invata u sa ataci si apoi discutam... satele luate de la mine au fost doar datorita celorlalti... u esti cam degeaba :rolleyes:

OARE?

Satele de pe K54 cum ti le-am luat?

Pe 53 inca nu am trupe destule ca altfel de mult timp dispareai,dar in maxim o saptamana esti istorie prietene,,fara suparare...


Si chiar daca le-am luat cum spui tu,asta e rostul unui trib,de aceea se numeste jocul asta TRIBURILE,nu cum este in RW...

BAFTA!!!
 

DeletedUser

OARE?

Satele de pe K54 cum ti le-am luat?

Pe 53 inca nu am trupe destule ca altfel de mult timp dispareai,dar in maxim o saptamana esti istorie prietene,,fara suparare...


Si chiar daca le-am luat cum spui tu,asta e rostul unui trib,de aceea se numeste jocul asta TRIBURILE,nu cum este in RW...

BAFTA!!!

sa va traiasca adminii... atat timp cat o persoana de la voi care a facut nereguli (dovedite adminilor) este deplocata in maxim o ora iar sadonix care nu a incalcat nici macar o regula primeste un raspuns pe zi de la admini... si nici acum nu este deblocat (de 4 zile) nu mai am ce comenta... sunteti slabi... sunteti cei mai parsivi oameni de pe triburile.ro...

LE... si acesta este cel mai recent exemplu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu este complicat modrique... este cat se poate de parsiv... motivele sunt simple... aici se poate ;)
 

DeletedUser

pana acuma 2-3 luni credeam ca jocul se bazeaza pe moralitate si alte chestii dar mi-am dat seama ca daca nu umbli cu magarii nu faci nimik ...acum depinde ori inveti sa fii parsiv ori ai asta in sange ...:eek:
 

DeletedUser

modrique tin sa te felicit... prin acest post ai spus tot... spor la atacuri ;)
 

DeletedUser

sa va traiasca adminii... atat timp cat o persoana de la voi care a facut nereguli (dovedite adminilor) este deplocata in maxim o ora iar sadonix care nu a incalcat nici macar o regula primeste un raspuns pe zi de la admini... si nici acum nu este deblocat (de 4 zile) nu mai am ce comenta... sunteti slabi... sunteti cei mai parsivi oameni de pe triburile.ro...

LE... si acesta este cel mai recent exemplu...

-nu stiu daca membrii tribului meu au legatura cu adminii
-nu stiu ce legatura am eu cu adminii???
-nu inteleg de ce ii bagi pe toti in aceeasi oala?
-ce tine de admini,daca eu trimit pe un sat de al tau 10 fuluri si apoi iti iau satul?ce interventii au aici adminii?????


v-ati obisnuit toti sa ne acuzati ca lucram cu adminii cand vedeti ca nu sunteti in stare sa ne distrugeti si vedeti ca dispareti ,incetul cu incetul
-va suparati cand ne organiozam si incepem sa va atacam
-muriti de ciuda cand GASCA NEBUNA va ia satele si ne acuzati fara rost:(
-ce legaturi avem noi cu adminii daca l-au blocat pe sadonix?care nu are nici-o treaba cu jocul,el se pricepe doar la jigniri si la stalcit numele altora,si din contra era bine daca nu il blocau ca il eliminam mai repede,dar asa urmeaza dupa tine:)
 

DeletedUser

pana acuma 2-3 luni credeam ca jocul se bazeaza pe moralitate si alte chestii dar mi-am dat seama ca daca nu umbli cu magarii nu faci nimik ...acum depinde ori inveti sa fii parsiv ori ai asta in sange ...:eek:

din pacate asta e marele adevar
si mai e ceva daca nu ai pile la admini esti terminat
jocul nu se mai joaca de mult pe atac,doar pe magarii
si va mai dau un sfat daca aveti probleme scrieti afara,va faceti cont pe jocul din germania sau uk si le explicati ce ati patit,asa se vor lua masuri si vor fi presati
oricum e o mafie mare intre ei si se apara unul pe altul,si inca ceva ca sigur voi fi blocat daca e munca voluntara de ce se bat toti sa fie admini????
daca sunt toti amatori de munca voluntara ii astept la mine la serviciu sa faca curat pe jos,e gratis sa stiti!!!!

1 de ce am fost blocat eu prin natura functiei m-am intalnit cu un jucator,aveam laptopul la mine si il las sa intre pe cont pe ip lui de la tel mobil

CONCLUZIA EU AM CEDAT PAROLA SI CONTUL VA FI STERS
acum e calar ca ip era diferit dar daca era asa cel care a cedat parola era cel ce a intrat de pe laptopul meu si nu eu,deci daca era corect el trebuia sa fie sters

pana sa ma apar un binevoitor mi-a sters din sate:)

2 tiger x ma taca 2 zile la rand cu aceleasi trupe de pe acelasi sat,eruare de sistem

3 atac un anume jucator si dupa bag sprijin,stupoare atacurile nu mai ajung dar sprijinul da
** cu admini si nu se explica cum
dupa 2 luni deschid vorba cu still si imi zice ca e imposibil,ii dau copy de la ticket si imi zice ca nu isi explica cum s-a intamplat si ca acum dupa 2 luni nu mai are ce face

asa ca va anunt ca mi-am schimbat domiciliul,de aia am alt ip pe joc:)
nu este vanzare sau cedare de cont:),cred ca nu vreti copie de la politie cu schimbarea domiciliului

v-am pupat si imi astept pedeapsa
 

DeletedUser

@raduica ... esti extraordinar de funny... chiar m-am amuzat in momentul in care am citit ce-ai scris... chiar nu am chef sa o iau de la capat... printisorilor, inocentilor, BUNILOR :rolleyes:
 

DeletedUser

sansele sa isi bage adminii coada in rezolvarea unor conflicte sunt f mici de 1 % sa zicem dar totusi exista ...credeam si eu odata ca adminii tin partea celor din unique insa mi-am dat seama ca nu e asa ...:mad:
 

DeletedUser

reveniti-va ma!!!!
nu inteleg de ce ne acuzati de marsavii,cand voi nu sunteti in stare sa jucati si se vede dupa cum atacati

apropo de ce a zis matrix de atacurile mele

voi dati 200 de atacuri pe 10 sate:)))))))))))


habar nu aveti

nu are rost sa ma uit pe profilele voastre sa vad cum ati luat satele.......


acum imi dau seama ce fel de jucatori sunteti:cand vi se apropie sfarsitul incercati orice doar,doar veti reusi sa ne opriti..din pacate nu se poate,veti disparea...


GASCA NEBUNA este calare pe voi si va va elimina:)
 

DeletedUser

reveniti-va ma!!!!
nu inteleg de ce ne acuzati de marsavii,cand voi nu sunteti in stare sa jucati si se vede dupa cum atacati

apropo de ce a zis matrix de atacurile mele

voi dati 200 de atacuri pe 10 sate:)))))))))))


habar nu aveti

nu are rost sa ma uit pe profilele voastre sa vad cum ati luat satele.......


acum imi dau seama ce fel de jucatori sunteti:cand vi se apropie sfarsitul incercati orice doar,doar veti reusi sa ne opriti..din pacate nu se poate,veti disparea...


BROASCA NEBUNA este calare pe voi si va va elimina:)

din pacate nu mai cunosc situatia
dar sa castigi sate in k54 e usor,pt acolo erau vreo 30 de sate in mijlocul vostru
era o minune sa le pastreze acolo
sa vedem acuma cum e cand va apriati de o zona compacta a tribului

nu stiu de unde ai aparut si tu dar vad ca faci ca trenul in gara cand iei cateva sate,nu vreu sa iti vad fata cand o sa pierzi
 

DeletedUser

v-a fi un razboi greu atat pt rw cat si pt noi insa care se organizeaza mai bine si mai repede v-a castiga ...dar f greu!
 

DeletedUser

din pacate nu mai cunosc situatia
dar sa castigi sate in k54 e usor,pt acolo erau vreo 30 de sate in mijlocul vostru
era o minune sa le pastreze acolo
sa vedem acuma cum e cand va apriati de o zona compacta a tribului

nu stiu de unde ai aparut si tu dar vad ca faci ca trenul in gara cand iei cateva sate,nu vreu sa iti vad fata cand o sa pierzi

sunt invatat sa pierd,,fostii MT-isti stiu

eu macar nu acuz pe nimeni:)

sunt curios cum vei reactiona tu cand vei incepe sa pierzi si cum ne vei acuza tu pe noi si oare cati admini ne vor ajuta sa te eliminam pe tine:

din twstats am observat ca esti meserias la intern:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus