UPS si marile tradari de pe L2

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16241

@ =nBz= I R C, chiuchi, dunhill21, alex91: Daca mintea voastra ar fi dinamita, atunci cand ar exploda nu ar fi destul incat sa va sara palaria de pe cap.
 

DeletedUser37151

i-auzi la ea,cum adica sa ne ignore? poate il ignoram noi pe el.
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
Aloooooooooooo!!!! Ce-i aiciiiiiiiiii???? Honey, i'm home sa te salvez de sacali!!! !cat ati scris manca-v-as!!!! Baaa, voi sunteti gelosi pe vaca mea???? Pana meaaaa!!!! Bai aia de acu 2-3 pagini, va astept la o zugraveala in grajd!!!! Jur ca va fac poze!!! :d:d:d
 

DeletedUser

Unde-mi umblii bampirule? La bere, ai? Ma lasasi singura cu sacalii! Mai sa ma pape astia,... noroc cu negrii!:D
 

Bampirul666

member
Scor reacție
2
se pare ca pe langa cele doua caricaturi alias bampir si cora au mai aparut si doi papagali! Succes! :d

amice, gura ca te prapadesti! :d:d:d habar n-ai nici sa numeri. :D:D pardon. numer-i.

Unde-mi umblii bampirule? La bere, ai? Ma lasasi singura cu sacalii! Mai sa ma pape astia,... noroc cu negrii!

stai, fa (fara diacritice) ca n-am terminat de citit! ho!
 
Ultima editare:

Bampirul666

member
Scor reacție
2
cine este =nBz= I R C sau chiuchi sau dunhill21, alex91? - nu conteaza si clar sunteti neinsemnati pt. L2... imi place totusi iuresul care incercati sa il provocati :p

nah - asta nu e nimic - mai dragut este ¨mod-ul¨ moderatorului care lasa libera discutia desi nu are legatura cu subiectul ¨firav¨ al topicului ... va multumim ca de obicei !



sper ca pana dimineata sa inchideti topicul ... daca nu v-au convins postarile de mai sus - poate gasim altii care sunt mai aproape de realitatea voastra (ca sa nu spun altfel: ¨subtili¨ - precum au fost in exprimare de pana acum)



multumim

Iarasi tu mei nerdule???? N-ai de facut o culegere de probleme despre viteaza nobilului si deff-ul la secunda??? Fac pariu ca te iubesti cu Gheba! Sa mor de nu esti cel mai cool ochelarist pe care l-am vazut. :D:D:D Hai du-te in treaba ta, ca nu vreau sa te fac sa plangi. Si ia-l si pe alexgl ala ca el are un tratat de astronomie de citit ca sa sa se prinda cine pe cine mai babardeste pe L2. :D:D:D


P.S. Le-a dat nerdul sef stingerea ca s-au retras. Acum unul calculeaza coordonate, altul citeste in stele, mandra da in tarot... Idilic. Shhhh... Sa nu-i deranjam!!! Si halatul... cat e halatul?!?!
 
Ultima editare:

DeletedUser

Frumos titlu pentru topic :)... Se pare ca raspunsul la aceasta intrebare este mai mult decat evident...
 

DeletedUser

dupa ce am vazut harta lumii 2 am ajuns la cateva concluzii.unii s-au aplecat,unii nu vor si altii vor in genunchi :))
 

DeletedUser

Cine s-a aplecat a facut un lucru intelept, cei care nu vor se cheama ca sunt sinucigasi, cei care vor termina in genunchi vor fi geticii.

Intotdeauna politica "dezbina si cucereste" a functionat pe L2, pacat ca taticii diplomatilor lumii s-au lasat de joc acum multa vreme.

cora2007 iti recomand sa faci cumparaturi in Carrefour :))


Urez bafta upsilor si intelepciune dusmanilor acestui trib


Traiasca familia EW si cei ce se considera ca fac parte din aceasta familie nobila a lumii 2
 

DeletedUser40235

daca tu adori pozitia capra..si o consideri si intelepciune e treaba ta!!:))personal prefer sa termin in genunchi dar cu capul sus!!e doar un joc.la naiba..si nu imi incalc princiipiile...doar ca sa dau bine pe harta si sa fac placerea acelora care se cred buricul pamantului in jocul si pe lumea asta!!...cat despre nobletea familiei WRATH...ma faci sa rad la maxim!!:))unde e vreo dovada de noblete in razboi?:))
 

DeletedUser

Vai ca era sa-mi puste vena cand am citit ce-ai scris de WRATH... Tu chiar vrei sa te fac de cacao, inactivule? :))
 

DeletedUser40235

sa iti puste tie vena?:))cine a mai vazut drac de femeie mort..si rata inecata?:))era vorba de noblete....dar poate ne spui tu detaliat unde este nobletea familei wrath!!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus