Ups!!! vs SKIN

  • Autor subiect bloodyspuk
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

daca voi "pielea ****" care atacati cu aparare sunteti infinit m buni decat noi, probabil noi innobilam cu spioni
periculosilor :)))


nu cred sa fi atacat cineva de la noi cu apararea:confused:
cred ca unde ne-ai tras prea mult de pielea.... ai inceput sa ai vedenii:(
 

DeletedUser

daca-mi ceri si dovezi eu le postez fara probleme, ca e colegul vostru nu al nostru :D
 

DeletedUser

da...m-ai putea sa le puna otrava in cafea :))era si asta o varianta:D
 

DeletedUser

Ia uite bludi, a zis "impertinenta". Ti-am zis ca are dictionar, nu m-ai crezut.

Nochilica, "ati stat", asa se scrie. Se scrie "a-ti" in constructii de genul "a-ti da cu capul de pereti".

ie hilar biatau` ca poate tu a iti stat de vorba azi`noapte cu`mpertinentii si ma faceti acum sa ii raspund da` prefer sa nu vreau asta desi daca m`ar contrazice ,,a`r,, avea dreptate.
 

DeletedUser

daca voi "pielea ****" care atacati cu aparare sunteti infinit m buni decat noi, probabil noi innobilam cu spioni
periculosilor :)))


Agresor: roger26
Origine: PLOIESTI 2 (581|524) K55

Număr: 4200 4250 0 2061 200 0 0 490 0 0 0 1
Pierderi: 4200 4250 0 2061 200 0 0 490 0 0 0 1

sa nu`mi spui ca tu esti asta ?
 

DeletedUser

Agresor: roger26
Origine: PLOIESTI 2 (581|524) K55

Număr: 4200 4250 0 2061 200 0 0 490 0 0 0 1
Pierderi: 4200 4250 0 2061 200 0 0 490 0 0 0 1

sa nu`mi spui ca tu esti asta ?


ai grija ca noi suntem ala. impertinentule, sa te duci in spatele blocului
 

DeletedUser18538

:)))) Zenzational, incredibil ce`ai putut constata.. :D
Joc de app 3 ani triburile omule.. nu ma intereseaza acest subiect interpretat de tine " Mai ai putin si devii un player, ca acum esti noob", daa vroiam sa ma remarc pe forum, o puteam face pe l5, l7,l15... si ajungeam megasenior

Atunci cum se face ca vii aici (pe tema asta) si comentezi fara ca macar sa participi la acest razboi?

Las` ca ai spamat destul la tema troan vs x.

Apropo, esti idolul meu ca joci de 3 ani.:eek::eek:

@exhaustivu - Da tu de unde ai aparut de le stii tu pe toate?
Fiecare are dreptul la exprimare nu numai tu si ceilalti skin-isti.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vezi ca scrie in dreptul fiecaruia cu ce nick joaca...domnule director de companie multinationala:eek:
 

DeletedUser

Agresor: roger26
Origine: PLOIESTI 2 (581|524) K55

Număr: 4200 4250 0 2061 200 0 0 490 0 0 0 1
Pierderi: 4200 4250 0 2061 200 0 0 490 0 0 0 1

sa nu`mi spui ca tu esti asta ?

ihhhhh m-ai prins ba baiatule baaa! :))

hai acum fara misto, respectiva piele care a atacat cu aparare n-are nicio vina, toti invatam pe parcurs :)

Atenti colegi, pe forumul extern putem sa ne spunem pareri despre anumite personaje din JOC, ex Kennianu (este un jucator bun, prost, asa cum este) dar nu va legati de calitatile personale ale oamenilor REALI.
Multi, inca nu fac diferenta intre OM si personajul fictiv din JOC.
Nu va legati de locul de munca al Omului, va puteti lega de satul lui.
Spor la joc.

keni, e greu sa vorbesti civilizat, e greu sa discuti in contradictoriu cu putin misto de bun gust...n-are rost sa le ceri asta la varsta lor, ii depaseste ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Istoria noastra literara cunoaste mai mult de o cariera curmata inainte de termen, din pricina ca prezumptivii beneficiari au abdicat din proprie initiativa la cunoasterea cunostintelor inaltimii d-vostra.
Cred ca faci parte din personalitatile de prim plan, care au ilustrat cultura romaneasca in a doua jumatate a veacului trecut, nu e asa?!


Dictionar amice?! spre deosebire de tine eu sunt director de companie multinationala, care cu dictionarul lui asa " apretat " cum e, castiga cat toata familia ta launloc, iar dictionarul meu nu a stat sa corecteze mesaje scrise la 6 dimineata din pricina singurului fapt ca " am ce face " .

As putea sa fiu putin si mai rautacios, insa dat fiind ca este sarbatoare ma abtin, in plus nu sunt pe tema ca, nici d-vostra in general cu topicul; iar domnilor/doamnelor sau eu stiu..., domnisorilor, am putea rezolva asta pe joc tot ce trebuie este sa imi scrieteti un PM ( a nu se citi pistol mitraliera ci personal message ), incluzand binenteles si numele d-voastra "rasunatoare" cu care evoluati pe acest joc.

Oricum ar fi eu va urez PASTE FERICIT SI SANATATE !



egzaustive, tu citesti? ie hilar puberu`
 

DeletedUser

La fel iti urez si eu si-mi inghit rautatile mici ce le-aveam pregatite:)

Dar nu uit, ne auzim marti.
 

DeletedUser

egzaustive, tu citesti? ie hilar puberu`

Ma asteptam sa gandesti ceva si poate sa intelegi la varsta ta ceea ce am scris eu mai sus, gandirea ta iti reflecta in oglinda cortexul f dezvoltat pe partea dorsala...,te trezesti te uiti in oglinda si surpriza vezi pe altul nu e asa?... ai dreptate nu trebuie sa te simti jenat, inteleg ca esti din partea sud-vestica a tarii dar chiar nu aveam nevoie sa o faci atat de evident.


Voi mai raspunde numai la posturile care au deaface cu tema domnilor bloodyspunk si ehaustivistu.

Cat despre razboi momentan sunteti mai buni si ma repet, momentan.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma asteptam sa gandesti ceva si poate sa intelegi la varsta ta ceea ce am scris eu mai sus, gandirea ta iti reflecta in oglinda cortexul f dezvoltat...,te trezesti te uiti in oglinda si surpriza vezi pe altul nu e asa?... ai dreptate nu trebuie sa te simti jenat, inteleg ca esti din partea sud-vestica a tarii dar chiar nu avem nevoie sa o faci atat de evident.

Cat despre razboi momentan sunteti mai buni si ma repet momentan.

egzaustive, se repeta momentan, tu ai deja`vu`ul ala cu multinationala?


hahahahaa, ma dor coastele. opriti fecioru` asta
 

DeletedUser

Ma asteptam sa gandesti ceva si poate sa intelegi la varsta ta ceea ce am scris eu mai sus, gandirea ta iti reflecta in oglinda cortexul f dezvoltat...,te trezesti te uiti in oglinda si surpriza vezi pe altul nu e asa?... ai dreptate nu trebuie sa te simti jenat, inteleg ca esti din partea sud-vestica a tarii dar chiar nu avem nevoie sa o faci atat de evident.

Cat despre razboi momentan sunteti mai buni si ma repet momentan.

Nu te repeta momentan ca iarasi o arzi momentan multinationalica....
Suna-ti patronul si recunoaste ca-i cheltui banii pe premium pentru triburi.
Recunoaste-ti [tie, iti, ti] lipsurile si corecteaza-le. Spumele tale de mai sus sunt penibile, scrisul e ca si mersul pe bicicleta, nu-l uiti nici cand esti obosit nici la 6 dimineata. Daca asa ti-ai complectat **-ul pentru compania aia multinationala, putem doar sa presupunem cu ce se ocupa. Da' noi nu prea avem imaginatie.

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Terminati ma cu tot felul de procarii si discutii care apar si nu au legatura cu acest topic . Pentru ce a fost deschis ?
Conducatori celor doua triburi sa mai afiseze si ei cate o statistica pe la o zi doua ... daca ati facut topicul asta si nua veati ce face :p
 

DeletedUser

hai cataline, mai ai 8 postari si devii senior :)

Chiar, statstici noi ?
Daca nu, topic inchis !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus