Ups!!! vs SKIN

  • Autor subiect bloodyspuk
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Text original Nokia1100 Vezi discuţiile
Istoria noastra literara cunoaste mai mult de o cariera curmata inainte de termen, din pricina ca prezumptivii beneficiari au abdicat din proprie initiativa la cunoasterea cunostintelor inaltimii d-vostra.
Cred ca faci parte din personalitatile de prim plan, care au ilustrat cultura romaneasca in a doua jumatate a veacului trecut, nu e asa?!


Dictionar amice?! spre deosebire de tine eu sunt director de companie multinationala, care cu dictionarul lui asa " apretat " cum e, castiga cat toata familia ta launloc, iar dictionarul meu nu a stat sa corecteze mesaje scrise la 6 dimineata din pricina singurului fapt ca " am ce face " .

As putea sa fiu putin si mai rautacios, insa dat fiind ca este sarbatoare ma abtin, in plus nu sunt pe tema ca, nici d-vostra in general cu topicul; iar domnilor/doamnelor sau eu stiu..., domnisorilor, am putea rezolva asta pe joc tot ce trebuie este sa imi scrieteti un PM ( a nu se citi pistol mitraliera ci personal message ), incluzand binenteles si numele d-voastra "rasunatoare" cu care evoluati pe acest joc.

Oricum ar fi eu va urez PASTE FERICIT SI SANATATE !


exaustive citeste asta de la cap la coada. hahahahaha
 

DeletedUser

ba terminati cu chestii de genu asta altfel se va cere inchiderea topicului ...
 

DeletedUser

da tu ce te bagi a?
oricum se stie ce poate SKIN ,asa ca ....

Da stiu asta ce poate sa faca ei ... si ati deshis si topicu asta nu zic ca nu trebuia era necesar sa vedem un razboi de asta si statistici o harta ... :p dar nu sa fie certuri ...
 

DeletedUser4533

bloody si deenise,sunteti 2 pacalici,ca bula si strula.nu stiu cine v-a recrutat in tribul skin dar a facut o mare greseala.
 

DeletedUser

bloody si deenise,sunteti 2 pacalici,ca bula si strula.nu stiu cine v-a recrutat in tribul skin dar a facut o mare greseala.

cine m`a recrutat pe mine oare?

hahhahahah, alt amuzant

sa ne pui poza aia a ta din baie facuta cu telefonu`. hihihi
 

DeletedUser4533

de ce vrei sa vezi poza mea facuta in "baie" (desi era facuta la sala ), te exciti?
nokia esti mai bun de atat,nu sta sa te certi cu 2 mappetzi.
 

DeletedUser

de ce vrei sa vezi poza mea facuta in "baie" (desi era facuta la sala ), te exciti?
nokia esti mai bun de atat,nu sta sa te certi cu 2 mappetzi.

nochia, esti director de multinationala. ce cuvant ai folosit ? ,,exciti?

din cate se observa acest cuvant ,,mappetz,, cu doi p se scrie cu tz la sfarsit. imi cer scuze: cu doi p ,,launloc,,. cimpanzeu oare stie sa scrie acest arlechino? lumea asteapta un raspuns...sa vedem care da reply la`ntrebarea asta de multinationala.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

din cate vad eu aici e foarte multa gargara si nimic interesant. imi pare rau ca joc pe acelasi server cu voi.


din ups nu s-a bagat nimeni in seama in afara de mazeon. va dati seama cat de mult ne pasa de voi.
 

DeletedUser

ce sa zici si tu acum ,de rusine:)))
auzi nu ti pasa ha ha.normal ca ti pare rau ca joci pe acelasi server cu SKIN-osii ca doar na ....
statistica spune tot.
 

DeletedUser

din cate vad eu aici e foarte multa gargara si nimic interesant. imi pare rau ca joc pe acelasi server cu voi.


din ups nu s-a bagat nimeni in seama in afara de mazeon. va dati seama cat de mult ne pasa de voi.


si nochilica....acel mare director de continentala cine e?
feciorilor
 

DeletedUser

nokia vii pe 20? sau iar ma minti ca nu ai timp si faci ca pe 17(fugi fara sa zici nimic) ,ca vad ca aici te-ai implicat pana si pe extern ...sa intri maine pe mess sa vorbim..


On topic: bafta Ups!! ...asta ca sa zic si eu ceva :) ca oricum nu stiu care sunteti pe acolo
 

DeletedUser

ce sa zici si tu acum ,de rusine:)))
auzi nu ti pasa ha ha.normal ca ti pare rau ca joci pe acelasi server cu SKIN-osii ca doar na ....
statistica spune tot.

deocamdata asa e, sunteti in avantaj.

nokia vii pe 20? sau iar ma minti ca nu ai timp si faci ca pe 17(fugi fara sa zici nimic) ,ca vad ca aici te-ai implicat pana si pe extern ...sa intri maine pe mess sa vorbim..


On topic: bafta Ups!! ...asta ca sa zic si eu ceva :) ca oricum nu stiu care sunteti pe acolo

intru sa vad cat am timp, pentru ca o a ma ocup mai mult de lumea asta momentan.
 

DeletedUser

Ups!!! va castig,deci SKIN dati stergere cont,scapati fara probleme.
 

DeletedUser

Inca nu s-au linistit apele pe L18 m-ai avemd e asteptat cateva saptamani apoi se va vedea mai bine cine si cum va ramane mai ales ca se deschide si L20
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus