Ups!!! vs SKIN

  • Autor subiect bloodyspuk
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cine stie ... oricum nu vor pleca toti din cauza asta o parte ar sa renunte aici pentru 20 dar cine stie ...
 

DeletedUser

din ups nu s-a bagat nimeni in seama in afara de mazeon. va dati seama cat de mult ne pasa de voi.

da, am crezut ca sunt oameni cu care se poate tine un razboi in mod civilizat, dar m-am inselat...asta e, greseala mea. nu voi m raspunde mizeriilor pe care le debiteza si ii sfatuiesc si pe cei care ne sustin sa nu o m faca.

Side 1:
Tribes: Ups!!!
Players:

Side 2:
Tribes: SKIN
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 11
Diferență: 11

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 69,344
Diferență: 69,344

image.php


prima batalie a-ti castigat-o :)
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: SKIN
Players:

Side 2:
Tribes: Ups!!!
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 13
Tabăra 2: 0
Diferență: 13

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 77,023
Tabăra 2: 0
Diferență: 77,023

image.php


Ups, nu va lasati,fratilor, faceti ceva..statistica arata rau, dar sunt sigur ca va reveniti voi..pe ei, pe mama lor.
 

DeletedUser

ei au atacat primii, ne vom muta si noi la granita.
bloodyspook (sau cum io zice), e in vacanta, totusi un om de varsta lui sa scrii posturi de genu' " hihihi si hohoho", trebuie sa fi cel putin penal.
 

DeletedUser32710

Hoo don' director de firma multinationala,se umfla vena si poate faci atac cardio vascular.
 

DeletedUser

Ambele triburi sunt foarte bune dar ma mira faptul ca Ups!!! nu a luat momentan nici un sat la cei din SKIN ...
 

DeletedUser

SKIN nu pierde sate..altfel, nu ar fi intrat in razboi cu doua triburi de top, deodata.
 

DeletedUser

Nu va laudati asa de mult totul are un inceput credeti ca sunteti prea buni si nu veti pierde sate ?
 

DeletedUser

nu au luat nici unul ca nu eu iau .. nu am treaba cu aceste triburi ... :p si daca eram in Ups!!! sau PDT sigur rupeam tot ce aveam pe voi ...
 

DeletedUser

Nu dar nu stateam de vorba cu nimeni daca jucam si la pozitionarea voastra ... ori pierdeam ori castigam ... :p
 

DeletedUser

Hoo don' director de firma multinationala,se umfla vena si poate faci atac cardio vascular.

altu' care cauta reclama! nexxxxxxxtttttt..... :)


poate nu toti stiu sa joace f bine, insa asta e o lume lenta, dupa ce ne vom aseza si noi nitel se vor vedea rezultate...nu te poti proclama castigator dupa o saptamana.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

hahahahah ... cate perle pot scoate unii .... chiar ne amuzati sincer ....
 

DeletedUser18538

SKIN nu pierde sate..altfel, nu ar fi intrat in razboi cu doua triburi de top, deodata.

Pffff sunteti idolii mei:rolleyes::rolleyes:.

Mai faceti niste posturi pe aici ca si asa va "carati" de aici ca incepe l20.Daca veti pierde un sat veti avea scuza.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus