Vis3z Vs FalcosuL

  • Autor subiect DeletedUser6681
  • Data de început

DeletedUser6553

copii astea......chiar crezi ca ne intereseaza?razboaiele tale persoanale?not funny

daca nu te intereseaza de ce ai postat ...sau de ce ai intrat in acest topic cand ai vazut titlu ???
te bagi ca musca-n lapte :rolleyes:

vis3z ... esti cam visator la multe razboaieeee :)) :rolleyes:
 

DeletedUser6681

Imi permit .. :))) sa ma bat cu oricine .. si apoi daca castig ii dau de baut.. ca sa .. atenuez din pierderi morale.. :D

Asa ca falcosule :D te-am marcat cu negru pe harta.. si se pregateste atacul pe tine :p
 

DeletedUser6767

Imi permit .. :))) sa ma bat cu oricine .. si apoi daca castig ii dau de baut.. ca sa .. atenuez din pierderi morale.. :D

Asa ca falcosule :D te-am marcat cu negru pe harta.. si se pregateste atacul pe tine :p



e clar.
visez vs .ro nu vedem ?
 

DeletedUser8914

re

Currently Active Users Viewing This Thread: 11 (9 members and 2 guests)
KikoGolanu, andreikillerboss, cossu, ditzu18, Immunix, ksi225, S4ncTu4r1uM, vis3z, wwwwww


nu vi se pare ca so adunat cam multa lume aici ? pentru ce ? la visez asta ii place sa fie tot timpu in centru atentiei nu observati ...
 

DeletedUser6681

pai .. sunt in dispute ... teriotoriale cu jumatete de harta.. am avut .. cu 75 % din harta.. ce vrei mai mult .. restul sunt triburi aliate.. :) sau nu ajung la ei.. cu cati vrei sa ma bat ???
 

DeletedUser8705

sunt disponibil
atac sau sprijin daca vreti
sau va descurcati si singuri:confused:
 

DeletedUser8705

am ceva sate (vreo90) si nu stiu unde sa le mai trimit
ai vreo sugestie?:cool:
 

DeletedUser6681

XXX PCCrime Vis3aza :D
Coordonate: 448|422
Puncte: 10.703
Jucător: vis3z
Trib: SCITII


aici poate ai mai mult noroc ca alti :p
 

DeletedUser8705

k44 nui chiar asa departe
da nu vreau sai stric placerea lui falcosul
si il las satul lui:cool:
nu ma intelege gresit nu ca ar fi departe satele ar fi la 25-30 de ore am atacat la 40 si 50 de ore nui problema
numa nu vreau sai stric placerea lui falcosul si de aceea il las pe el sal ia
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

Evident cum ma asteptam :) .. e greu la deal cu boi mici :p .. mai adunati armata.. ca sa :) aiba viorel cu noua la sfarsit ce .. sa rimeze.. :) si cand strangeti toata floarea ce vestita a intregului apus.. va astept
Pana atunci .. eu cu cine ma bat ?
 

DeletedUser8705

Evident cum ma asteptam :) .. e greu la deal cu boi mici :p .. mai adunati armata.. ca sa :) aiba viorel cu noua la sfarsit ce .. sa rimeze.. :) si cand strangeti toata floarea ce vestita a intregului apus.. va astept
Pana atunci .. eu cu cine ma bat ?



ai grija la limbaj ca nu esti in grajd sau te crezi acolo
pot oricand sa te atac dar nam chef si nici motiv sa o fac
daca cineva imi zice sal ajut sa te atac o voi face pana atunci ciocu mic baietica
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

Baietica.. cred ca am vorbit pardon .. mai civilizat decat multi ca tine care se pricep sa constate ceva .. la care nu i-au parte..:) nu te simti ofensat.. sau atins in eul propriu ca nu e nevoie.. :)

cat despre partea cu boi :) este un proverv.. si nu face atingere la nivelul tau intelectual.. nu imi dau cu pararea la ce nu vad si nu cunosc..

sper ca pe viitor.. sa critici cand e nevoie sau cand esti atins :)
 

DeletedUser8705

Baietica.. cred ca am vorbit pardon .. mai civilizat decat multi ca tine care se pricep sa constate ceva .. la care nu i-au parte..:) nu te simti ofensat.. sau atins in eul propriu ca nu e nevoie.. :)


vorbeste si tu pe romaneste si lasa cuvintele complexe ca nus de tine
miam dat cu parerea sau ce nuti convine ?
am deranjat pisoiasul?:D:D
 

DeletedUser6681

vorbeste si tu pe romaneste si lasa cuvintele complexe ca nus de tine
miam dat cu parerea sau ce nuti convine ?
am deranjat pisoiasul?:D:D

ca sa te citez.. nu rade de o oala sparta cand tu esti ciobul ei :) cred ca daca continui in ritmul as putea sa imi fac o parere .. obiectiva despre tine ..
Sper sa ai pretentii cand tu folosesti un limbaj adegvat :) sau relevant
"mi-am"
"nu-ti"
 
Sus