W~A Vs Empire

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Catau, nu mai te gandi ... uita ... e pacat de tine, te chinui cu simulari de genul asta ... adevarul este ca doar asta stiti, scenarii, minciuni, aberatii ... Nu ai probat niciodata nimic, dovediti lipsa de respect fata de oricine si, in plus, aveti si orgolii prostesti.
Dar lasa ca v-ati gasit nasii, v-au facut bolovanii de ras :) ... v-au sters numele si acum plangeti ca sunteti atacati. Sprijin ... ioc ... Pai, cum e sa ai doua razboaie ? Dar 3 ? Dar ...

Legat de thor, de ce nu il intrebi pe el ? Sunt sigur ca iti va explica si asa te luminezi si tu, dar sa stii ca iti va rapi placerea sa faci alte speculatii aiurea. te risti ?
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
pai mi-a zis thor voiam sa aud versiunea ta:) minciuni? nu stiu daca am mintit eu vreodata pe jocul asta..am un caracter care il apar spre deosebire de multi jucatori mediocrii si ahtiati dupa sate care ar face orice sa-si inmulteasca palmaresul :)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
Catau, ti-am pregatit un loc la mine in ... academie :)


PS : Ce inseamna persan, e vreun pres cumva ? Ce legatura are cu jocul ?
 

DeletedUser

deci va mai razboiti sau ce faceti o statistica se poate va rog wa vs empier
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: EMPIRE EMPlRE RockA RockS RockyS Per.1 Persia
Players:

Side 2:
Tribes: ~W.A~ ~W.A~2 ~W.A~3 ~W.A~5
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 293
Tabăra 2: 395
Diferență: 102

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 31
Tabăra 2: 100
Diferență: 69

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,769,702
Tabăra 2: 3,425,551
Diferență: 1,655,849

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 294,877
Tabăra 2: 978,212
Diferență: 683,335

image.php
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: EMPIRE EMPlRE RockA RockS RockyS Per.1 Persia
Players:

Side 2:
Tribes: ~W.A~ ~W.A~2 ~W.A~3 ~W.A~5
Players:

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 107
Tabăra 2: 100
Diferență: 7

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 10
Tabăra 2: 35
Diferență: 25

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 654,469
Tabăra 2: 833,737
Diferență: 179,268

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100,081
Tabăra 2: 345,349
Diferență: 245,268

image.php
 

DeletedUser

data viitoare pune si tu doar cuceririle dintre triburi nu per total ca e o informatie in plus aiurea. De asemenea la sf pune si totalul (dintotdeauna) sa avem o idee despre ce este vorba, degeaba pui doar ultimile 24/48 ore daca nu avem si un total al cuceririlor din tabara opusa dintotdeauna...
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
eu zic ca este putina nesimtire sa postezi acele rapoarte cand stii foarte bine ca l-W curata sate si voi dati cu nobili
 

DeletedUser

despre mn ** ?

eu am intrebat de voi cum va descurcati ...noi ne descurcam de minune:)
 

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
eu zic ca este putina nesimtire sa postezi acele rapoarte cand stii foarte bine ca l-W curata sate si voi dati cu nobili

Catau nu serios, tu nu te-ai saturat de aberatii ??? Iti cer mereu dovezi la ce spui, sa capeti credibilitate. Uite, poti acum sa te reabilitezi in fata mea si sa dovedesti cu rapoarte ce ai afirmat mai sus.
Niciodata nu ai dovedit ce ti-am cerut, ca membrii WA iti cer sa golesti sate, ca membrii WA nu mai stiu ce fac. Nu vrei tu sa iti vezi de colegii tai ? Serios, ce ne poti spune de tartaon, chyu32, gelula1999 ... si multi altii care au mult mai mult timp la dispozitie acum ?

Eu inteleg ca pierzi sate, ca sunteti pe duca, dar fiti si voi demni si invatati sa pierdeti, nu mai insultati partenerii de joc.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
aham..pai oare daca prezint aici rapoarte cum georgicuta da 5 cutratiri pe un sat si imediat la cateva secunde ajung nobilii lui gingirel..ar fi o dovada? sau asta este o pura coincidenta? :))
 

DeletedUser

2 sate va luat gingirel
Murfatlar 3 (400|539) K54 9,412 eva222 [EMPIRE] Gingirel [~W.A~2] 2009-11-08 21:35:00
Murfatlar*4 (398|540) K53 10,003 eva222 [EMPIRE] Gingirel [~W.A~2] 2009-11-08 16:24:09

si alea au fost in data de 08.11.09, azi suntem in 19.11.09. deci saptamana trecuta ar trebui sa o calculeze din 12, right ?
upsssssssss, asa e catau. L-W curata sate noi le luam.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus