www.tribalwars.net L38 ...trib DS ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

www.tribalwars.net

Lumea 38

Deschidere 2(Marti) Iunie Ora server intre 12:00 si 16:00.

Viteza 2
Nobili cu Taleri
Cercetare Fierarie cu 10 nivele pe Unitate
Arcasi Da
Paladin Da
Sate Bonus Da
Satele de Barbari cresc singure pana la 1500 pcte.
Alegere Pozitionare Da
Limita membrilor In trib 250
Perioada Protectie 1.5 zile (1 zi jumate)
Spioni pot vedea trupele trimise in alte sate.
Biserica Nu


Trib:

Death To Spies
DS

Leaderi:

Iurka
GoodOfHell
SuperStarRo
MaverickRo

Pozitionare Sud Est
Ora intrare intre 19:30 si 20:30 ora din Romania.

Cine se baga alaturi de noi sa ma contacteze aici prin Mesaj Privat!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Asta osa aiba viteza de 2 , intru si eu , dar osa fac un trib asa ...
 

DeletedUser

Gasca de noobi fac trib? :) Daca aveti tupeu va astept la 00:01 ST - Pozitionare Nord-Vest... O sa ma recunoasteti pe mine si mai ales tribul din care voi face parte ! :D
 

DeletedUser

OOO salut observatorul de noobi ..ce faci ma ? noi nu ne bagam asa tarziu in noapte si in plus ....mai este problema nu ne mai putem schimba directia s-a hotarat deja ..oricum succes ..spor la joc ...si mai vedem cum jucam.
 

DeletedUser

Frica asta ce face din om ! :D In 5 oameni va scoatem 100 cati vreti voi. Iar trib de romani? I can say just LoL !
 

DeletedUser

Frica asta ce face din om ! :D In 5 oameni va scoatem 100 cati vreti voi. Iar trib de romani? I can say just LoL !

Iar te crezi razboinicul luminii ti-am mai zis eu tie ,las-o mai moale poate pe joc stii sa joci si imi iei satele ,pt ca eu sunt iesit la o bere in oras cu baietii pe cand tu te consolezi in bratele PC-ului!
 

DeletedUser

de regula triburile de romani nu rezista, de fapt romanii nu prea rezista pe .net:))

singurii care au facut treaba in opinia mea sunt: deathshaman w7, Gabros w7( fost TLD l1)

rockitos nu a jucat mult timp pe nicio lume dar unde a jucat sa descurcat bine

Lusor mai multe lumi fost TDL l1

si bineinteles eu, cel mai bun jucator roman de pe net:) cred ca si cel mai cunoscut printre playerii buni de pe .net :)
 

DeletedUser

de regula triburile de romani nu rezista, de fapt romanii nu prea rezista pe .net:))

singurii care au facut treaba in opinia mea sunt: deathshaman w7, Gabros w7( fost TLD l1)

rockitos nu a jucat mult timp pe nicio lume dar unde a jucat sa descurcat bine

si bineinteles eu, cel mai bun jucator roman de pe net:) cred ca si cel mai cunoscut printre playerii buni de pe .net :)

sunt constient ca playeri care ii adun acum nu sunt playeri de durata ...se retrag aici pt lumea viitoare ..si tot asa ...dar eu si cei care chiar vor sa joace pe aceasta lume facem tot posibilul sa nu ne stricam reputatia ,iar cand tribul nu va mai putea fi datorita lipsei membrilor ,sa avem unde merge.
 

DeletedUser

eu o sa intru si o sa supervizez tribul, o sa intru alaturi de 2-3 jucatori de top de pe net in zona voastra si daca va descurcati mai **
 

DeletedUser

nu mi-am dorit niciodata sa joc bine pentru a face pe cineva sa mi se alature ,eu vreau sa imi depasesc mereu capacitatile.
 

DeletedUser

dar voi cand incepeti o lume ce dorinte aveti de la joc?

eu unul joc sa ma lut cu cei mai buni jucatori, nu neaparat sa fiu nr 1, in directia stabilita de voi nu o sa intre decat un trib , restul care si-au anuntat prezenta se duc in NE parca, tribul RWAR SI inca unul, MAFIA parca...oricum o sa fie o lume slaba valoric w38:(
 

DeletedUser

Eu vreau sa formez un grup de jucatori care sa comunice intre ei asta fiind regula de baza a performantei insa dorinta mea este sa imi domin teritoriul ,nu pot sa fiu peste altii din NE care au alte tactici sau jucatori ,dar vreau sa fiu peste cei de langa mine pentru ca am lupta directa cu ei.
 

DeletedUser

Eu am rezistat cu tribul meu pe W37 timp de 2 luni :D pe locul 18 la triburi dar am renuntat ca nu aveam timp , acum am si osa fac 2 triburi , unul pe L14 si unul pe W38 :D .
 

DeletedUser4610

Pacat...nu va rezista daca este doar de romani si 2-3 englezi...asa cum s-a intamplat pe W28...
Oricum, succes !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus