www.tribalwars.net L38 ...trib DS ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nu!Aici nu e loc de discutii ,e vorba de un trib si membrii seriosi care vor sa participe ,nu conferinta de presa.
 

DeletedUser

O da, haideti fiecare sa ne facem cate (cel putin) un trib pe fiecare lume de .net
Cand apare urmatoarea ?

2094274418_366f16e14c.jpg
 

DeletedUser

de regula triburile de romani nu rezista, de fapt romanii nu prea rezista pe .net:))
si bineinteles eu, cel mai bun jucator roman de pe net:) cred ca si cel mai cunoscut printre playerii buni de pe .net :)

...eu joc pe net :p ...de mult ..
Romanii rezista ...eu stiu cativa buni in W10
:D

triburile romanesti NU rezista....sunt prea pline de "nepotism, favoritism" ... triburile romanesti nu rezista la ordinea si disciplina altor triburi de pe net.
In schimb jucatorii se adapteaza. :p
 

DeletedUser1198

Nu.. sunt intr-un trib in care e si el, si e cel mai mare laudaros in viata :)))))
 

DeletedUser

In care trib ? pe noul server englezesc ? :confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

de regula triburile de romani nu rezista, de fapt romanii nu prea rezista pe .net:))

singurii care au facut treaba in opinia mea sunt: deathshaman w7, Gabros w7( fost TLD l1)

rockitos nu a jucat mult timp pe nicio lume dar unde a jucat sa descurcat bine

Lusor mai multe lumi fost TDL l1

si bineinteles eu, cel mai bun jucator roman de pe net:) cred ca si cel mai cunoscut printre playerii buni de pe .net :)



pareare mea ca ii supraevaluati pe astia de pe .net am jucat si eu solo pe o lume si nam vazut cine stie ce jucatori pe acolo...ca valoare individuala nu cred ca sunt mai buni ca noi poate ca organizare unele triburi...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus