www.tribalwars.net L38 ...trib DS ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Aceasta tema este deschisa intru totul alt scop ,nu pentru a studia existenta triburilor de romani pe NET ,as vrea sa nu patati tema cu alte discutii care nu ma ajuta deloc.
 

DeletedUser2821

de regula triburile de romani nu rezista, de fapt romanii nu prea rezista pe .net:))

singurii care au facut treaba in opinia mea sunt: deathshaman w7, Gabros w7( fost TLD l1)

rockitos nu a jucat mult timp pe nicio lume dar unde a jucat sa descurcat bine

Lusor mai multe lumi fost TDL l1

si bineinteles eu, cel mai bun jucator roman de pe net:) cred ca si cel mai cunoscut printre playerii buni de pe .net :)

Eu as spune ca parca ilcri si aztecul (iorga) sunt mai buni ca tine , dar cine stie .
Oricum cand afirmi ca resti cel mai bun de pe net , inseamna ca nu sunt prea buni cei care joaca acuma acolo .

Eu am rezistat cu tribul meu pe W37 timp de 2 luni :D pe locul 18 la triburi dar am renuntat ca nu aveam timp , acum am si osa fac 2 triburi , unul pe L14 si unul pe W38 :D .

Da esti mare jucator ma ;) .


P.S:Scuze superstar pentru off-topic .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Astazi incepe lumea 38 si nu voi avea nevoite de tema ,voi edita primul thread si titltul si de acum se va numi Rezistenta triburilor romanesti pe NET.
 

DeletedUser

Eu as spune ca parca ilcri si aztecul (iorga) sunt mai buni ca tine , dar cine stie .
Oricum cand afirmi ca resti cel mai bun de pe net , inseamna ca nu sunt prea buni cei care joaca acuma acolo .



Da esti mare jucator ma ;) .


P.S:Scuze superstar pentru off-topic .

ei sunt jucatori buni intradevar, dar eu m-am referit ce am facut eu pentru comunitatea de pe .net nu neaparat la calitatea jucatorilor.

timp de doi ani am fost membru marcant al diferitor triburi de top pe diverse lumi, conducator de triburi de top pe diverse lumi si in opinia mea asta conteaza mai mult....
 

DeletedUser

ei sunt jucatori buni intradevar, dar eu m-am referit ce am facut eu pentru comunitatea de pe .net nu neaparat la calitatea jucatorilor.

timp de doi ani am fost membru marcant al diferitor triburi de top pe diverse lumi, conducator de triburi de top pe diverse lumi si in opinia mea asta conteaza mai mult....

Nu ar fi deloc rau daca i-ai lasa pe altii sa te laude.Bine, nu contest ceea ce ai facut tu acolo.
Cu tribul de pe W36 ce s-a intamplat?
 

DeletedUser

ma Superstarule,ti-am zis ca intru doar sa va cresc un sat,iar voi ma puneti in conducere
daca e asa treaba,nici nu mai intru
 

DeletedUser2821

Ma scuzi gabi23 , am uitat sa zic si de tine , ca esti unul din jucatori f buni de pe .net , si am vazut atunci cat am jucat pe w28 ;) , erai cu nickul ilovepancakes parca cea de genul :) .
 

DeletedUser

Nu ar fi deloc rau daca i-ai lasa pe altii sa te laude.Bine, nu contest ceea ce ai facut tu acolo.
Cu tribul de pe W36 ce s-a intamplat?

suntem inca bine, locul 3 ne luptam cu tribul nr 1, 6 si in curand nr 2

din pacate nu prea mai sunt romani in trib:((

a si w38 sa amanat pentru 2 iunie
 

DeletedUser

offf, nu este la englezi, conceptia asta cum ca este server englezesc este total eronata...

serverul englezesc, UK se deschide pe 1 iunie acum...
 

DeletedUser

Vreau sa va dau o veste ,lumea a fost amananata pentru date de 2 iunie ,marti.
 

DeletedUser

Ma scuzi gabi23 , am uitat sa zic si de tine , ca esti unul din jucatori f buni de pe .net , si am vazut atunci cat am jucat pe w28 ;) , erai cu nickul ilovepancakes parca cea de genul :) .

Da, i love pancakes.
Multumesc, dar nu ma consider demn sa fiu pus in aceasi categorie cu ilcri sau iorga sau valiusha, talibanul, dave, etc.
Eu inca nu am avut ocazia sa fac ceva notabil, cel putin nu din punctul meu de vedere.
In primul rand trebuie sa ma conving pe mine ca sunt bun si asta e mai greu din moment ce tot timpul vreau sa ma autodepasesc.
Sper ca intr-o zi sa am ocazia sa-mi dovedesc ce pot, ca mai apoi sa pot spune: "da, am invatat si eu cate ceva despre jocul asta".


suntem inca bine, locul 3 ne luptam cu tribul nr 1, 6 si in curand nr 2

din pacate nu prea mai sunt romani in trib:((

a si w38 sa amanat pentru 2 iunie

Uitasem ce nume aveti la trib :eek:.
Mai intru si eu odata la 2 zile pe w36 doar sa verific harta si sa-mi tin satul rosu.Dupa sesiune probabil imi sterg contul pe l13 si revin pe w36.
Oricum, multa noroc cu tribul.


Deasemenea multa noroc si celor care vor intra pe w38, sper sa rezistati cat mai mult acolo :).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Yes yes, finally they're being opened.

I'll be announcing the full settings within the next few days, but I did want to let everyone know..mainly so people stop asking ;)

World 38 will open Tuesday, June 2nd, between 12 and 16 Server Time.

World 39 will open Wednesday, June 3rd, between 12 and 16 Server Time.


One world will be coins the other will be packets, neither worlds will have churches. One world will be 1x World Speed, the other world will be 2x world speed.


ati gresit mai e pana la deschidere:)))
 

DeletedUser2602

hai mai baieti, niciunu de pe w14 sa schimbam cateva impresii?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus