www.tribalwars.net L38 ...trib DS ???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1198

Daca la inceput eram in dubii, acum sunt convins ca procentul de noobi de pe net e mai mare decat cel de pe .ro.
 

DeletedUser

Daca ar intra 2 triburi romanesti bune, poate ca se va face ceva !
 

DeletedUser

Daca la inceput eram in dubii, acum sunt convins ca procentul de noobi de pe net e mai mare decat cel de pe .ro.

dar si procentul de jucatori foarte buni e mai mare pe net.
de unde poate sa spunem ca mediocritatea e stapana pe .ro ????:D



Daca ar intra 2 triburi romanesti bune, poate ca se va face ceva !

am jucat in W9 unde au fost familii romnesti si prezenta romaneasca masiva.
...un fasss
Degeaba ... intr-un tarziu au ramas 2 triburi dar care nu mai erau romanesti ci doar aveau mai multi jucatori romani in ele.....si apoi unul...
Eu intr timp am parasit W9:rolleyes:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11867

eu nam gasit nici un jucator de calibru in cele 2 luni in care am jucat...eu mam plictisit sa iau sate...intradevar vazusem un grup de jucator care parea mai bun dar erau departe de mine...deci ii dau dreptate lui illidan
si cele mai hilare mesaje pe .net leam primit nu pe .ro...
ca triburi nu reusim din cauza ca stam prost ca organizare si cu conducatorii capabili...
am intalnit pe unul din liderii al unui trib de pe .net aici pe .ro si pot sa spun ca nu inteleg de ce era ridicat in slavi....nu se plia deloc pe jucatorii pe care ii avea pot sa spun ca a fost un conducator jalnic ...avea intradevar cateva ideii bune dar nu le imbunatatea si le adapta lumii in care juca...si nu numai el am vazut multi altii care incercau sa aplice formule de succes de pe alte lumi fara sa le adapteze si evedent esuau mai devreme sau mai tarziu...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Diferenta intre .net si .ro nu sta in calitatea jucatorilor, ci in mentalitate.
Si asa cum spunea cineva mai sus, in triburi, mai exact in conducatori.
 

DeletedUser2602

aveti dreptate.

@Illidan: procentul de n00bi e mai mare pe .net, acolo se aduna de prin toata lumea, la noi ... doar ai nostri, asa ca :|

@dumieu: normal ca aici nu se face treaba buna, la noi alianta nu e alianta, la noi alianta se face la o bere. Pe langa asta, cu cine sa te organizezi? daca ia unu "fraiele" in mana, se trezesc 2-3 cel putin care sa spuna: dar ce e domne aici? dictatura?
un trib bazat pe "democratie" va reusi foarte greu. S-a incercat ceva cu Avalonul pe L1, pana la urma s-a stins, motivele nu au importanta.
si cum sa joci pe .ro? cand adminii iti pun bete in roate si favorizeaza anumite triburi? nu zic ca pe .net nu ar fi asa ceva, dar parca la noi prea e pe fatza.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus