YKZ vs CIRC

DeletedUser

:))..ce ma amuz......adisor......frate ce tot blamajesti pe acolo..nu vezi ca mai ai inca mult de cucerit din ykz.....cum poti vorbii asemenea prostii..;))
baga mare..mai ai pana sa afirmi ca ai castigat razboiul..:p
P.S. cu cine dracu faci dragoste tu?..cu monitorul poate ca din ce am auzi alina inca nu sa intors la tine..:p:)))))))

stiu baghera sunt mamaligar..nu mai e nevoie de postul tu inteligent :p
la multi ani all..:)

Tataie sotia ta aia oribila te asteapta sa faci curat in casa...fugiii si lasane ca ne obosesti...daca ai ceva de zis de joc zi daca nu marsi la cotetz

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser184

ce ar fi sa lasati jignirile, discutiile legate de viata privata, spamul si toate celelalte deoarte, nu de alta nu isi au locul aici.

reveniti cu "picioarele pe pamant" alftel va treziti cu cate un ban
 

DeletedUser13059

Tataie sotia ta aia oribila te asteapta sa faci curat in casa...fugiii si lasane ca ne obosesti...daca ai ceva de zis de joc zi daca nu marsi la cotetz

1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.



u esti singurul jucator (Diplomat) care ii paralel cu acest joc ..... ti-am spus ca unul de la voi ne ataca u habar nu aveai pe ce planeta esti sau ce trebuie sa faci ... cand am trimis cate o spada pe toti membri din circ asta in perioada de pace imd tot vati agitata ca cei cu asta nu mai este pna si bla bla .... oricum eu va zic ceva si tie si la toti circarii ca puteti avea pile la admini si oriunde si oricat de murdar ati juca nu veti castiga nici un razboi de aici inkolo ca o sa ramaneti fara nici un aliat in afara de nwo alti oameni fara valoare ....




bafa pe campul de lupta ca o sa ai nevoie si u si restu si apropo de dst nu spui ca are 0 strategie , 0 oraganizare si tot deastea ?

ai ceva de reclamat la adresa echipei de administrare?daca da te invit sa o faci pe cale oficiala cu dovezi si tot tacamul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

....


bafa pe campul de lupta ca o sa ai nevoie si u si restu si apropo de dst nu spui ca are 0 strategie , 0 oraganizare si tot deastea ?

eh... lasa-l, ca se vor convinge singuri de ce poate DST-ul ... ;)
inca nu mi-a raspuns in ce categorie sa ii incadrez eu tribul lui... :)))
 

DeletedUser

Ca te a inchis si nu mai ai ce sa spui daia nu mai rasp. Asa e romanul cand se simte cu musca pe caciula vine cu o affirmatie de genu pe care l ai dat tu lasand impresia unui mare om de stiinta cand de fapt habar nu are de unde sa mai scoate minciunele.
 

DeletedUser

Dupa interventia adminilor jucatorul tabalunga e banat eu am avertizment pentru ca m-am amuzat de afirmatia lui tabalunga am scris un simplu =)) taba esti barbat de casa iar adimutu nu are nici un stres,stiu sunt iluzii nu vad bine dar regulamentul nu e valabi pentru ambele tabere?
 

DeletedUser

Dupa interventia adminilor jucatorul tabalunga e banat eu am avertizment pentru ca m-am amuzat de afirmatia lui tabalunga am scris un simplu =)) taba esti barbat de casa iar adimutu nu are nici un stres,stiu sunt iluzii nu vad bine dar regulamentul nu e valabi pentru ambele tabere?

Am fost in legitima aparare cine ataca primu verbal e vinovat...ia mai smiorcaiete un pik :)
 

DeletedUser6798

Dupa interventia adminilor jucatorul tabalunga e banat eu am avertizment pentru ca m-am amuzat de afirmatia lui tabalunga am scris un simplu =)) taba esti barbat de casa iar adimutu nu are nici un stres,stiu sunt iluzii nu vad bine dar regulamentul nu e valabi pentru ambele tabere?

adica tabalunga a fost blocat in joc pentru ceea ce a spus pe forum??
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes:
Players: elite

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 352
Tabăra 2: 16,768
Diferență: 16,416

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 19
Diferență: 24

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,581,778
Tabăra 2: 119,442,583
Diferență: 115,860,805

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 464,975
Tabăra 2: 206,146
Diferență: 258,829

image.php
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Yakuza daca nu ar avea membrii inactivi s'ar organiza foarte bine si daca s'ar organiza foarte bine ar juca circul in picioare cu o mana la spate :):D asta va garantez asta e slabiciunea Yakuzei : 1 Are multi inactivi
2 Multi jucatori joaca individual si refuza sa accepte o organizare
 

DeletedUser

Yakuza daca nu ar avea membrii inactivi s'ar organiza foarte bine si daca s'ar organiza foarte bine ar juca circul in picioare cu o mana la spate :):D asta va garantez asta e slabiciunea Yakuzei : 1 Are multi inactivi
2 Multi jucatori joaca individual si refuza sa accepte o organizare


Daca tribul de pe ultimul loc ar fi organizat si toti jucatorii ar fi activi ne-ar bate pe toti:D:D:D
 

DeletedUser

manevre ?:O woooow zimi o manevra ?:D sa raman si eu putin uimit de cultura ta de pe triburi;)
 

DeletedUser2154

manevre ?:O woooow zimi o manevra ?:D sa raman si eu putin uimit de cultura ta de pe triburi;)

deci un singur lucru iti spun...DST a facut acuma cu SH si YKZ acceasi manevra care a facut-o TLD cu HLD...dar **** dc ** cu tine care te ascunzi dupa un pseudonume!!!
 

DeletedUser

copilash u habar nu ai ce sa intamplat akolo ;)


asa cum si voi Cdac sunteti puisorii celor din CD asa a fost si akolo ;)



si ce bagi akm pe dst cu sh si ykz aici sa facut ce frumos si ceva de viitor ce nu va arata ca si Cd-Rip care a tinut 1 saptamana ;) dupa care sa destramat ca unul vroia ma multe drepturi decat celalat ;)
 

DeletedUser2154

e acceasi chestie...TLD a luat HLD la ei sa provoace un razboi...deci la fel a facut acuma si DST...de accea am ales sa ne retragem din familie...dar se pare ca unora nu le convine acest lucru mai ales tie care vad ca te oftici si te zgarii rau pe ochi...si stai linistit ca in trecut am fost dusman cu TLD si tare mi-a placut sa le-o trag si lor si la avalon....daia din tot C.A. nu mai exista nici un trib!!!
 

DeletedUser

e acceasi chestie...TLD a luat HLD la ei sa provoace un razboi...deci la fel a facut acuma si DST...de accea am ales sa ne retragem din familie...dar se pare ca unora nu le convine acest lucru mai ales tie care vad ca te oftici si te zgarii rau pe ochi...si stai linistit ca in trecut am fost dusman cu TLD si tare mi-a placut sa le-o trag si lor si la avalon....daia din tot C.A. nu mai exista nici un trib!!!

nu am auzit de tine scuzama ..... poate la inobilari interne ai ai fost tare ...



si daca u crezi ca au vrut razboi cu circ voi dc sunteti asa speriati de circari ? :D



din CD am primit o confirmare ca cica aveti jucatori izolati langa ei si ca ii curata in 2 zile foarte trist ... :D
 
Sus