YKZ vs CIRC

DeletedUser8678

pe cine faci tu mic si prost?

ma cunosti de undeva, mai clovnule?


iar acuma pentru MARETII SARAMURUS MAMALIGAS .. ca sa vedeti cat de ********* si ********* puteti sa fiti uni dintre voi precum si asta :

Olaroiu în data de 22.11. la ora 20:20 Citat
am nevoie de ceva sprijin pe 3. Poate am noroc.. (926|650) K69 sa ajunga pana mâine la ora 11:38 sau daca nu macar in max. 30 de ore de acum
Prelucrarea Olaroiu în data de 22.11. la ora 20:21
Olaroiu în data de 22.11. la ora 20:52 Citat
uitati-va pe harta unde este satul si haideti sa fim uniti
sunt beatlemaniacul sitter aici pentru azi, haideti sa bagam sprijin masiv, nu uitati ca si eu va trimiteam sprijin voua cand eram in NIPPON
alexBCA astăzi la ora 02:22 Citat
vin spre tine 2000lance si 1000arcasi...ajung doar in 50 ore:(...multa bafta

p.s. da-le ceva apa ca acu or sosit de pe front.



deci ati ajuns sa fiti siiter cate o zi la conturile pe care anumiti jucatori au renuntat.....mare trib de mamaligarii....macar in locul vostru nu mai vorbeam atat de mult si de prost pe forum......:))


lololololololol va rog sprijiniti-ma si eu v-am sprijinit pe voi din NIPPON haideti va rog eu mult de tot ajutati-ma ca sunt si eu mic si prost :))))) ce mamaligar





Am mai spus-o si o repet: MARE atentie la limbaj.
 

DeletedUser8678

sper ca adminii sa nu se supere pe comentariul meu. Precizez ca nu este nimic ne-adevarat!
Clovn = lucrator la CIRC
 

DeletedUser8678

???

CIRC-arii s-au dat la fund, sau sunt foarte ocupati sa-si faca trupe de aparare?
 

DeletedUser

sunt la Dristor fac aliante :) sau din cauza recesiuni nu mai pot intra pe triburi :)
 

DeletedUser

Degeaba radeti. Circ are forta sa intoarca statistica in razboiul vostru asa cum DST a intors in statisticile lor( si poate or mai exista si alte rasturnari ca daia e frumos jocul). A ti avut un avans destul de mare dar circ l a redus. Atat timp cat razboiul nu este terminat va imbatati cu apa rece.
 

DeletedUser

Acum nu v o luati si voi in cap :)). Sanse sunt de partea fiecarui trib si conteaza cine stie sa le valorifice mai bine.
 

DeletedUser

De un an si ceva tot rade circ macar ykz e un trib de pluton nu viitorul loc 1 cum se crede circ :) Sunt si jucatori buni acolo cei drept dar majoritatea...sa nu vorbesc de caracterul unora ca stie toata lumea...
 

DeletedUser2404

De un an si ceva tot rade circ macar ykz e un trib de pluton nu viitorul loc 1 cum se crede circ :) Sunt si jucatori buni acolo cei drept dar majoritatea...sa nu vorbesc de caracterul unora ca stie toata lumea...

asteptam exemple... poate sunt multi jucatori buni care nu au apucat sa se afirme :)
 

DeletedUser

pei primul exemplu esti tu :) baghera e jucator bun pacat de caracter(din joc) mutu joaca bine cel mai tare e zolea parca il aud AJUTOR MA ATACA :p e cel mai talent la asta cred k a dat 30 circulare pana acum cu cerere de sprijin :) iar cel mai noob(cu care am avut eu onoarea) e madlol care dupa ce a pierdut un sat si-a trimis tot atacul 80-90 sate pe bonus de noapte nu mai conta sa recupereze si sa lovit de 300k 1 1 1 de atunci liniste nu am mai auzit de el :) termo joaca bine chiar respect ptr el ne-am distrat amandoi intr-o zi (ca si azi cu tine) cu un sat ;) Cel mai frumos e ca am vorbit tot timpul prin PM ;) Respect
 

DeletedUser8678

jucatori buni?

"asteptam exemple... poate sunt multi jucatori buni care nu au apucat sa se afirme"

pai daca nu au apucat sa se afierme, cum de sunt jucatori buni?
 

DeletedUser

@beatle nu ai inteles :)) ei sunt buni dar au toate trupele sprijin la zolea si baghera si deaia nu sau afirmat :)
 

DeletedUser8678

aha

acum am inteles miscarea.......... deci cei buni stau la umbra dupa ce trimit sprijinul la ceilalti?
 

DeletedUser12762

Mai oamenilor... ce se mai face in acest razboi:confused:
mai rezista Circul:confused: haideti spuneti ceva ca sa raminem si noi uimiti...;):D
 

DeletedUser

.

sa nu uitam totusi ca acesta este un razboi YKZ vs. CIRC + ALlghT.
cat despre teoria vostra legata de jucatorii buni ce stau in umbra, asa e, aveti dreptate. nu sustin exemplul dat de voi, dar am observat pe toate lumile pe care joc, ca jucatorii buni (o parte) stau in umbra altora cu gura mare, fie ei lideri sau simplii membri.
repet, nu sustin in nici un caz exemplul dat de voi.
 

DeletedUser16073

uite ca am intrat si io sa va salut (apropos de oamenii care stau in umbra ;)) )
hai noroc!
traiasca spiritul YKZ!
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: YKZ
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 16,021
Tabăra 2: 21,841
Diferență: 5,820

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 658
Tabăra 2: 552
Diferență: 106

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 101,397,450
Tabăra 2: 153,940,524
Diferență: 52,543,074

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,263,687
Tabăra 2: 5,504,468
Diferență: 759,219

image.php


:D :D
 
Sus