YKZ vs CIRC

DeletedUser

Mai baiatule. Daca tot zici ca ai spioni in C.D. zi-le sa intre pe cont - forum - conflicte. Si zii sa iti zica ce vor membrii aia care sunt izolati in CIRC. Dupa ce afli ce zic ei mai comenteaza. Si fa un efort si nu te mai lua de C.D. si CDac.
C.D. nu a fugit niciodata il alt trib de frica unui razboi si nici macar nu am pierdut vreun razboi pana acum. Si aici ma refer strict la razboaiele cu triburi care se aflau in fata noastra in clasament.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser787

e acceasi chestie...TLD a luat HLD la ei sa provoace un razboi...deci la fel a facut acuma si DST...de accea am ales sa ne retragem din familie...dar se pare ca unora nu le convine acest lucru mai ales tie care vad ca te oftici si te zgarii rau pe ochi...si stai linistit ca in trecut am fost dusman cu TLD si tare mi-a placut sa le-o trag si lor si la avalon....daia din tot C.A. nu mai exista nici un trib!!!

Felicitari!! Nota 2 ... ai picat testul! HLD nu a intrat never in TLD ... eventual putin membrii izolati ;) daca te-ai documenta putin vechii membrii HLD is acuma prin CIRC, HL, CD ... in nici un caz nu au fost in TLD ... esti cel mai slab istoric de pe triburile ... Stai jos!
 

DeletedUser2154

crezi tu asta???toti membrii aia luati in 45 ...46 de TLD au fost din HLD...normal daca TLD acuma nu exista s-au dus si ei pe unde au putut...macar stii unde era situat HLD????
 

DeletedUser

crezi tu asta???toti membrii aia luati in 45 ...46 de TLD au fost din HLD...normal daca TLD acuma nu exista s-au dus si ei pe unde au putut...macar stii unde era situat HLD????

Gata ca iti creste lungimea nasului cu posturi denastea, enervezi pe un bun prieten:D
 

DeletedUser2154

entech...adica pe petzy sau direct pe tine...acuma ma chinuiam sa imi aduc aminte ce vecin aveam eu in 46 care ma tot ruga sa trec din LEON in HLD si petzy a fost mai convingator si am ales T.E. si bine am facut!!!
 

DeletedUser787

crezi tu asta???toti membrii aia luati in 45 ...46 de TLD au fost din HLD...normal daca TLD acuma nu exista s-au dus si ei pe unde au putut...macar stii unde era situat HLD????

Ba KFC stiu mult mai bine decat tine unde a fost situat HLD ... uni au plecat in ce a ost odata K46 ... altzi in Legio ... iar dupa iesirea HLD din CA cand a devenit de altfel 300war ... multi au plecat in CIRC/ELITE ... de ex Baghera sau LukDavid ... eu cu cei din zona am plecat in Diablo ... soo dute si latra la alta usa ... ah cei din k55 au fost cuceriti ;)
 

DeletedUser

uita'te pe statistici incepand cu luna mai, anu trecut. ia intervale de cate o luna. si zi'mi ce vezi.

asa se intampla la inceput cu uscaturile... voi fiind 70-80 la inceput nu aveati mare prapad pe acolo...dar se vede ca CIRC-ul a recuperat in cateva luni cat ati facut voi in tot razboiul....(aici se vede valoarea)

k sa nu vad ca tu intemeietor YKZ ai vzt ca pierzi statistica si ce ai zis... haide in DST vad ca ai plecat fara sa te mai gandesti la ce lasi in urma...
 

DeletedUser6798

ai o logica de fier, prietene! continua sa gandesti tot asa si vei ajunge departe;)

dar ce o sa ma fac eu de acum inainte, ca si DST e in razboi cu CIRC...unde voi mai fugi???
auzi? nu vrei sa ma primesti la tine in trib?? iti dau resurse!
 

DeletedUser

auzi mai lasa situ www.dume.ro si treci la culcare ... nu esti pe L1 ... esti pa ... toti noobii se dau mari jucatori si isi ascund adevaratu nick. hai la multzi ani si schimba forumu.

frate...ca si tine am doua conturi pe extern acesta pentru cand este banat celalalt ;)

Ai avut clona... mai bine zis... mai fa inca una si nu vei mai vedea forumul niciodata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Daca o mai dati in diverse si in Messenger pe topicul asta, va promit ca ramaneti fara ring de box. Pana acum doar v-am amenintat... Nu ma faceti sa va scot pe tusa pe toti cei care nu respectati regulamentul.
 

DeletedUser184

observ ca nu va place sa fiti avertizati scris - fara puncte - asa ca voi interveni eu aici intre voi :D

sa vedem cati dintre voi vor pleca in vacanta in urmatoarele zile - nu cred ca tesis e pusa aici ca sa va asculte porcariile, drept urmare cred ca ii voi da liber la "banari" continue fara a mai oferi acel mic avertisment - ca nu va place vad....
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ALlghT
Players:

Side 2:
Tribes: YKZ
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 5,458
Tabăra 2: 5,516
Diferență: 58

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 103
Tabăra 2: 33
Diferență: 70

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 26,217,697
Tabăra 2: 32,444,738
Diferență: 6,227,041

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 765,170
Tabăra 2: 258,130
Diferență: 507,040

image.php


Frumos....
Trib cu pretentii, ia bataie de la o academie:)
 

DeletedUser

@3de3

elite astăzi la ora 16:01
Side 1:
Tribes: NIPPON
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 10,412
Tabăra 2: 17,728
Diferență: 7,316

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 140
Tabăra 2: 185
Diferență: 45

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 35,289,326
Tabăra 2: 124,568,934
Diferență: 89,279,608

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 750,986
Tabăra 2: 1,622,734
Diferență: 871,748

image.php


din partea lui elite. m-a rugat sa iti arat k el e banat si nu poate.
Salut.

2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat din anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

/:)

Text original treidei3 Vezi discuţiile
Side 1:

Frumos....
Trib cu pretentii, ia bataie de la o academie

ce vrea sa insemne asta?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pabibabum :

Side 1:
Tribes: YKZ
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,963
Tabăra 2: 2,924
Diferență: 961

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71
Tabăra 2: 40
Diferență: 31

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,569,787
Tabăra 2: 17,573,359
Diferență: 8,003,572

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 503,430
Tabăra 2: 231,838
Diferență: 271,592

image.php



+++++++++++++++++++++++++++

Side 1:
Tribes: YKZ
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 353
Tabăra 2: 643
Diferență: 290

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 15
Tabăra 2: 13
Diferență: 2

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,805,391
Tabăra 2: 4,554,403
Diferență: 2,749,012

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 136,200
Tabăra 2: 102,534
Diferență: 33,666

image.php


++++++++++++++++++++++=

Side 1:
Tribes: YKZ
Players:

Side 2:
Tribes: CIRC
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 14,366
Tabăra 2: 19,459
Diferență: 5,093

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 569
Tabăra 2: 523
Diferență: 46

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 89,460,311
Tabăra 2: 135,366,857
Diferență: 45,906,546

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,436,664
Tabăra 2: 5,242,239
Diferență: 194,425

image.php


++++++++++++++++++++++++

Joc de glezne :D
 
Sus