ZEN F. vs ALL

  • Autor subiect DeletedUser41742
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4920

doar pe un cont ?:eek:

Am cate 4-5 prin fiecare norocel sa am ce innobila :cool:
 

DeletedUser10145

Abia astept sa dau peste tine pe harta, sa vad atunci ce zici :))
 

DeletedUser4920

Deci de-aia primesc eu sprijin din Norok pe satele luate de la cucu-bau. Era mana ta acolo :cool:


shhh ca ma dau astia afara dupa si eu cu tine in trib nu joc ca vrei sa ma innobilezi dupa :eek:

@Serifu sunt in k 63 pana ajungi tu acolo imbatranesc :)
 

DeletedUser10145

Nu spune "hop" pana nu sari gardul.

Este posibil sa ajungem destul de repede, sau sa nu ajunge deloc. Harta este imprevizibila.

Spune cu ce nick joci...sa stiu cum sa fac saltul catre tine :p
 

DeletedUser41742

Recharge a spus:
ro26.png


-Am marcat grandioasa familie norok cu verde ca sa vedeti ce a mai ramas din ea
-Am lasat marcaje mai mici pentru a nu se suprapune si sa putem vedea mai in detaliu harta :)

News:
-Conducatorii familiei norok si-au dat delete,la fel multi jucatori din "grandioasa familie norok" lasandu-ne o mare de barbari pe care sa le culegem si o mare oportunitate ca pana la iarna sa ajungem langa MoH si sa inceapa "adevaratul" razboi :)
imagejr.png

-Familia norok s-a destramat aproape in totalitate,astfel MoH-ul profita recrutand jucatori iar pe ceilalti ramasi sa-i scoata definitiv din joc :)
-Dupa destramarea F. Norok s-au format mai multe tribulete care dupa parerea mea o sa se destrame la fel de repede dupa cum s-au format
 

DeletedUser41742

Nu sunt locuri disponibile in F. ZEN :))
O sa ajunga doar satele lor in F. ZEN,doar atat ^^
 

DeletedUser41742

Desigur,dar te rog incearca sa nu insulti sau sa jicnesti pe nimeni daca se poate :)

Chiar daca nu inteleg ce legatura au stergerile de cont cu internele...dar te rog,spune-mi :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

dupa ce imi iau masa tot nu iti spun
si crede-ma eu nu jignesc pe nimeni eu doar expun adevarul din punctul meu de vedere

rar jignesc pe cineva si de obicei am motive intemeiate :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Cred ca din greseala s-a inchis o tema, dar comentam razboiul aici daca nu deranjeaza:

Parte 1:
Triburi: NRV
Parte 2:
Triburi: MoH

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 21,094
Tabăra 2: 24,723
Diferență: 3,629

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 222
Tabăra 2: 54
Diferență: 168

chart
 

DeletedUser

Arunc un ochi rapid pe harta vad asa 50% din harta este ZEN, 10% barbare, 15% niste Norok aruncat asa...ca si cum ai scutura o pensula pe o hartie si ce mai ramane MoH adica K42-K43-K44 astea sunt K-urile decisive pentru MoH.
Cum pierde K44, ceea ce se va intampla in curand vor da stergere in masa si mai dureaza 2 luni pana ne luptam cu barbarele ca mai au in ele cate un shaolin,van damme dastia care nu prea ne iubesc.
 

DeletedUser41742

Seara buna !
E gata lumea...doar o chestiune de timp pana o sa se cucereasca si restul barbarelor/satelor dusmane apoi close world,multumim de participare !
topktribeso.png
 

DeletedUser

Acum mai ramane o singura problema , si anume cum o sa fie inchisa harta?
Deoarece pentru a fi inchisa o harta , trebuie sa fie o dominatie de 75% din harta ... in cazul nostru ZEN F. are aproape toata harta , insa apare o mica problema , si anume ca nu o familie trebuie sa aiba 75% din harta , ci un singur trib ... si nu cred ca vor fi juatori care se vor sacrifica doar ca sa castige altii...
 

DeletedUser42632

:)) mare branza :)) se vor innobila inactivii , conturile de sustinere pana vor ramane doar 80 de membri si gata treaba ...

nu trebuie sa se sacrifice nimeni , iti zic eu asta ....
 

DeletedUser

ma rog , nu prea cred ca se va intampla asta , deoarece asta ar insemna cucerirea/concedierea/etc. a cel putin 70 de jucatori , sau scoaterea acelor triburi din familie , ramanand doar ZEN in familie , dar nu cred ca asta nu va duce la un razboi , ceilalti lasati pe dinafara sa nu incerce sa riposteze...
 

DeletedUser43324

:)) mare branza :)) se vor innobila inactivii , conturile de sustinere pana vor ramane doar 80 de membri si gata treaba ...

nu trebuie sa se sacrifice nimeni , iti zic eu asta ....

Asa e, nu mai e mult pana sa fie inchisa lumea asta, e doar o problema de timp, au cei din ZEN ce cuceri, doar ca nu poti cuceri 100 de sate pe zi.
 

DeletedUser42632

ma rog , nu prea cred ca se va intampla asta , deoarece asta ar insemna cucerirea/concedierea/etc. a cel putin 70 de jucatori , sau scoaterea acelor triburi din familie , ramanand doar ZEN in familie , dar nu cred ca asta nu va duce la un razboi , ceilalti lasati pe dinafara sa nu incerce sa riposteze...

la cati inactivi , conturi in sitter si conturi de sustinere sunt si la ei nu cred k vor trebui sa dea prea multi afara ... parerea mea ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus