Moderatorii va raspund (discutii libere)

DeletedUser

daca nu am bifat 'intrebare de siguranta inainte de a da comenzi noi' de ce naiba ma intreaba de fiecare data daca sunt sigur ca vreau sa fac pe dracu ghem ?


dewxeb.png
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
Intrebarile de siguranta sau ma rog, posibilitatea de dezactivare a acestora se aplica doar in cazul acesta se pare: "Aşteptare în coada de contrucţie:" (doar cand vrei sa dai comenzi noi de cladiri). Ar putea generaliza ce-i drept ca nu au mult de modificat la nivel de cod.
 

DeletedUser35377

ce se mai aude de o lume noua?Fara noile "avantaje" evident..sau steaguri////

Vad ca forumul e mort,ceea ce inseamna ca si pe joc sunt mult mai putini jucatori.

Au de gand .ro sa incerce sa mai revitalizeze jocul,sau mai trag cat mai pot?

Poate s ar mai intoarce lumea,daca ati mai face o lume cu setari "pre steaguri si avantaje pp" >>>
 
Scor reacție
209
Flamanzii aia de pe .net si pe casual au bagat injumatatiri, comert cu negustorul, productie sporita de resurse in schimbul pp-urilor si tot asa. Asa e si aici pe casual?

Nu mai au profit ca inainte dar asa e pe orice joc...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Flamanzii aia de pe .net si pe casual au bagat injumatatiri, comert cu negustorul, productie sporita de resurse in schimbul pp-urilor si tot asa. Asa e si aici pe casual?

Nu mai au profit ca inainte dar asa e pe orice joc...

Pe casual e la fel peste tot, setarile sunt globale. Lumea casual nu este pentru cei activi si cei care isi doresc performanta, este o lume de relaxare, unde poti sa stai sa inveti tainele jocului fara teama de a fi trimis la margine ( primul sat nu poate fi innobilat ). Inclusiv noobul de mine activeaza pe acolo :D

@murron
Posibil vor fi si speciale cu viteza 1,5 - 2, nu doar de la 3 in sus. Vom vedea, deocamdata lumea speciala 2 mi-a lasat un gust destul de amar, ma rog.
 

DeletedUser

Inainte de meciul Stelei ,le cantam la stelistii de la munca :

Doamne dupa Standford Bridge
Va intoarceti cu vreo 5

A 2a zi dupa meci le-o cantam pe-asta :

Am gresit cu Standford Bridge
Ati luat 3 nu ati luat 5


Ce-mi pare cel mai rau e ca am fost in vacanta .Ca-l imbolnaveam pe Rahanu si pe stelistii lui :D Hai negrule la Speed sa nu ma mai vada mozii ca Respect Regulamentul ...hahaha
 

DeletedUser

Este posibil ca toate posturile pe care le stergeti voi ,sa le depozitati undeva?! Adica alea cu injuraturi, cu atacuri la persoana,cu etc si etc in loc sa dispara definitiv, mai bine le-ati muta intrun topic special. PESTE ANI SI ANI, MAI INTRAM SI NOI SA MAI CITIM .Si credeti-ma ca prea putin ma intereseaza statisticile astora despre razboaie cat ma intereseaza ce injuraturi noi mai scoate Gabelu sau de cine mai facem si noi misto :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Posturile sterse exista, nu sunt rase definitiv...poate odata vom avea nevoie de ele, din varii motive :) Dar, ca orice "secret" din istorie, poate...poate, va fi dezvaluit peste 50 de ani.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
chiar :D
intrebare pentru moderatori...mai exista undeva stocate toate postarile care au fost sterse de-a lungul timpului de pe forum?
 

DeletedUser

N-auzi negrule ca trebuie sa asteptam 50 de ani ca sa scoata la lumina secretele?! Ce dreacu or face ei cu injuraturile noastre chiar nu pot sa-mi dau seama!!! Cred ca au deja un topic numai cu dintr-astea si cand se plictisesc ,se duc acolo cum se duceau Liceeni pe vremuri la biblioteca ...hahaha
Faceti bre topicul asta vizibil pt mai multi .Cand zic mai multi ma refer la cei care vor sa mai reciteasca ceva mai altfel si sa-si mai aduca aminte de vremurile bune :D Voi credeti ca eu peste 1 an sau chiar 2 o sa mai am rabdare sa ma uit la astia cand se cearta ca chiorii pe japonezele defunctului?! Nu mai am rabdare bre sa vad galagie mare la fiecare inceput de lume nou si dup-aia pauza totala si sincer m-am plictisit sa vad aceleasi certuri pe covrigei si pe coliva .Mai o caterinca, mai o injuratura, mai una mai alta ,per total chiar mi-as dori ca peste ceva timp sa recitesc tot ceea ce au scris negrii pe topicul lumii 4 cand s-au imbolnavit aia subit si au disparut cu iubirile ,cu visele si cu prostiile lor neimplinite.Aia chiar au fost caterinca .Nu certurile astea dintre flacaii de azi pe nu stiu cate multiconturi ,pe nu stiu ce tradari sau mai stiu eu ce gogomanii . Statisticile alea nici macar basescu nu le-a luat in calcul la referendum,Eu de ce le-as lua pe ale astora?! :D
Chiar, nu este posibil ca in baza unei cereri scrise sa ai acces la acele " informatii pretioase" ?!! :D Ca informatiile astora din zilele noastre sunt de tot ...hahaha
 
Ultima editare de un moderator:

quz0r

member
Scor reacție
144
Foloseste niste termeni de coparatie intr/un sens mai civilizat si iti dau timp pana diseara sa faci ceva cu semnatura aia.
E ultimul avertisment. :)

Posturile sterse exista, nu sunt rase definitiv...poate odata vom avea nevoie de ele, din varii motive Dar, ca orice "secret" din istorie, poate...poate, va fi dezvaluit peste 50 de ani.

Concluzia: Da. Prostiile scrise de voi inca exista.
 

DeletedUser

Eu am o singura neclaritate: De ce aia dupa casual nu au si ei parte de un topic destinat lor?! Unde sa se spameze,unde sa se certe si etc.Pe mine chiar ma intereseaza sa aflu ce razboaie poarta lenesii si mai ales cine e pe primul loc :D
 

DeletedUser43329

Si fara bns de noapte,joaca toti obsedatii 24/7 pe L33,vorbim peste 3-4 luni cand se contureaza f. bine triburile si tot..
 
Sus