Stiri Degeaba 04 - Linistea dinaintea furtunii

algernon

member
Scor reacție
0
Drace, stam la rand la ep 5 mai rau decat stateam odata la coada cand iesea un Sven Hassel nou...
 

i am groot

member
Scor reacție
0
ingenios. astăzi la ora 23:02
E Mircea acum,poate tot paIN-UL SA DEA PE noi,te vom blova pana dk-ul va innobileaza pe toti.Aici razboiul va fi pe 0 plus minus cateva sate iar diferenta de sate dintre dk si voi va fi hotaratoare.
Asta e diferenta intre profesionisti si amatori cu tot respectul.
Bafta multa.



:)))) un mic spoiler pentru urmatoarea stire
 
Scor reacție
0
ingenios. astăzi la ora 23:02
E Mircea acum,poate tot paIN-UL SA DEA PE noi,te vom blova pana dk-ul va innobileaza pe toti.Aici razboiul va fi pe 0 plus minus cateva sate iar diferenta de sate dintre dk si voi va fi hotaratoare.
Asta e diferenta intre profesionisti si amatori cu tot respectul.
Bafta multa.



:)))) un mic spoiler pentru urmatoarea stire

Of of, ei practic recunosc ca sunt academia DK si ca se multumesc cu fix nimic..acu poate inteleg si ei de ce lumea respecta Dk, dar pe.ei nimeni.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Of of, ei practic recunosc ca sunt academia DK si ca se multumesc cu fix nimic..acu poate inteleg si ei de ce lumea respecta Dk, dar pe.ei nimeni.
NU e treaba mea sa apar RS-ul dar e trist ca tocmai tu mentionezi de respect cand voi va bazati pe teoriile lui Ling Cha Puk si Scui Pe Toti sau desconsideri RS-ul sau din meritele lor , din moment ce pe 76 te-a batut sau jucatorii tai au ajuns la ei .
Adica serios acum , chiar nu ai un pic de coloana vertebrala astfel incat sa nu mai postezi nimic o perioada , poate poate uita lumea ca mai joci ,si tu si GummyBear ?
 
Scor reacție
0
NU e treaba mea sa apar RS-ul dar e trist ca tocmai tu mentionezi de respect cand voi va bazati pe teoriile lui Ling Cha Puk si Scui Pe Toti sau desconsideri RS-ul sau din meritele lor , din moment ce pe 76 te-a batut sau jucatorii tai au ajuns la ei .
Adica serios acum , chiar nu ai un pic de coloana vertebrala astfel incat sa nu mai postezi nimic o perioada , poate poate uita lumea ca mai joci ,si tu si GummyBear ?
S a stiut foarte bine motivul intrarii pe 76, se stie foarte bine istoria si faptul ca noi dadeam cu voi organizate pe green si nu ne interesa de granita cu RS, doar faptul ca am considerat ca dk joaca murdar ne a facut sa schimbam strategia, dar era deja prea tarziu, asa ca nu am de ce sa imi fie rusine..unii jucatori au ajuns acolo, dar tribul care termina 76 se numeste DK, practic RS a ajuns in acelasi loc ca si noi: la arhive...aici cand au granita directa de la inceput si unde se si da interesu, deja reconsidera strategia si va asteapta pe voi..inca o data, bravo voua nimic de spus.
 
Ultima editare:

Burnin

member
Scor reacție
0
Of of, ei practic recunosc ca sunt academia DK si ca se multumesc cu fix nimic..acu poate inteleg si ei de ce lumea respecta Dk, dar pe.ei nimeni.
Sincer, daca ei se multumesc cu atat este treaba lor.
Fiecare isi face strategia dupa cum poate, daca nu au jucatori capabili sa castige un razboi este si asta o strategie, tii randurile pana cand aliatul mai puternic invinge inamicul :)
Daca Pain pierde acest razboi, este din cauza strategiei slabe alese la inceputul lumii :)
 

Michael28

member
Scor reacție
0
Trebuia sa clarificam ceva de la inceput, dar cred ca nu e prea tarziu nici acum. Ursulica joaca pe lumea asta ?
 
Scor reacție
0
NU e treaba mea sa apar RS-ul dar e trist ca tocmai tu mentionezi de respect cand voi va bazati pe teoriile lui Ling Cha Puk si Scui Pe Toti sau desconsideri RS-ul sau din meritele lor , din moment ce pe 76 te-a batut sau jucatorii tai au ajuns la ei .
Adica serios acum , chiar nu ai un pic de coloana vertebrala astfel incat sa nu mai postezi nimic o perioada , poate poate uita lumea ca mai joci ,si tu si GummyBear ?


La oricare doua comentarii DK unul trebuie sa fie legat de 76, am fost in DK pe 76 si am putut observa cum au fost lucrurile acolo si cum s-a purtat războiul ala. Sunt sigur că observai si tu la randul tau dar nu voiai sa înțelegi:))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
La oricare doua comentarii DK unul trebuie sa fie legat de 76, am fost in DK pe 76 si am putut observa cum au fost lucrurile acolo si cum s-a purtat războiul ala. Sunt sigur că observai si tu la randul tau dar nu voiai sa înțelegi:))

Unele perceptii pot fi inselatoare , mai ales din marea albastra , dar imi permit sa iti dau un sfat : ai grija ce faci pe aici , au mai fost unii prin DK pe 76 si au fost bagati la interne pe 80 ;)
 
Scor reacție
0
Mersi de sfat Vndhl, tu știi mai bine cum e treaba cu marea albastră de pe 70.

Eu dădeam referire la razboiul pe 2 granițe a lui HY pentru o perioadă bună de timp Capri , nu de colegii noi adusi de tradiție :))
 
Sus