Stiri Degeaba 04 - Linistea dinaintea furtunii

HYWYK

member
Scor reacție
0
Mersi de sfat Vndhl, tu știi mai bine cum e treaba cu marea albastră de pe 70.

Eu dădeam referire la razboiul pe 2 granițe a lui HY pentru o perioadă bună de timp Capri , nu de colegii noi adusi de tradiție :))
Mai bine nu mai scriai. Ai ajuns să joci cu Ursul Gunoier, "combinator de meserie" si tu vorbesti de 3 recrutari?
Iar pe 70 aberezi. Ai uitat ca ai stat sac de box cu mine, capri, war si inca 2- 3 cât timp Vndhl cu hary10 împingeau granita in sud?
 
Scor reacție
0
Salutare HYWYK,
Mersi ca ai zis-o tu, daca o ziceam eu nu m-ar fi crezut - atunci sa nu-mi vorbească mie de marea albastră , observ si eu harta :))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Salutare HYWYK,
Mersi ca ai zis-o tu, daca o ziceam eu nu m-ar fi crezut - atunci sa nu-mi vorbească mie de marea albastră , observ si eu harta :))

eu faceam referire la tine pe 76 ,dar e mea culpa ,cred ca ai avut 1 sat din 30 pe granita cu Green ,singurul dusman notabil de pe harta :)
 
Scor reacție
0
Perioada buna de timp ce inseamna? 3 saptamani? :))
Hai sa fim seriosi..ne am jucat asa aproape 2 luni cred..cu organizate comune cu voi pe green, pana ne am dat seama ca voi stateati lejeri pe o granita si cu ajutor la organizate de la noi, iar noi incepusem deja sa avem atacuri pe granita cu rs si ne bateam si cu green
.nu inteleg ce rost are sa nu recunoasteti treaba asta, ati jucat inteligent pentru voi, nimic de zis, dar murdar( voi deja aveati treburile aranjate) ce imi pare sincer rau e ca n av avut alianta cu green de la inceput sa jucam vs voi si rs, sunt convins ca altfel ar fi aratat lumea:)..inca o data nimic de zis ati jucat bine pentru voi, dar nu mai mintiti poporu cu televizoru:))..si la rs s au convins multi de ei, dovada ca acum joaca cu noi( amuzanta treaba)..probabil dupa lumea asta vor mai tot pierde jucatori, pentru ca nici un jucator bun de triburile nu accepta sa i se ia nume, top si sa dea examene pentru locuri in trib:)), iar acum sa si recunoasca la inamici ca ei asteapta sa castige DK razboiul, pentru ca ei nu sunt in stare.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Hai sa fim seriosi..ne am jucat asa aproape 2 luni cred..cu organizate comune cu voi pe green, pana ne am dat seama ca voi stateati lejeri pe o granita si cu ajutor la organizate de la noi, iar noi incepusem deja sa avem atacuri pe granita cu rs si ne bateam si cu green
.nu inteleg ce rost are sa nu recunoasteti treaba asta, ati jucat inteligent pentru voi, nimic de zis, dar murdar( voi deja aveati treburile aranjate) ce imi pare sincer rau e ca n av avut alianta cu green de la inceput sa jucam

La ce tampenii ai debitat aici ,in mod sigur nu are rost sa iti dau vre-un raspuns :)
 
Scor reacție
0
Hai sa fim seriosi..ne am jucat asa aproape 2 luni cred..cu organizate comune cu voi pe green, pana ne am dat seama ca voi stateati lejeri pe o granita si cu ajutor la organizate de la noi, iar noi incepusem deja sa avem atacuri pe granita cu rs si ne bateam si cu green
.nu inteleg ce rost are sa nu recunoasteti treaba asta, ati jucat inteligent pentru voi, nimic de zis, dar murdar( voi deja aveati treburile aranjate) ce imi pare sincer rau e ca n av avut alianta cu green de la inceput sa jucam vs voi si rs, sunt convins ca altfel ar fi aratat lumea:)..inca o data nimic de zis ati jucat bine pentru voi, dar nu mai mintiti poporu cu televizoru:))..si la rs s au convins multi de ei, dovada ca acum joaca cu noi( amuzanta treaba)..probabil dupa lumea asta vor mai tot pierde jucatori, pentru ca nici un jucator bun de triburile nu accepta sa i se ia nume, top si sa dea examene pentru locuri in trib:)), iar acum sa si recunoasca la inamici ca ei asteapta sa castige DK razboiul, pentru ca ei nu sunt in stare.
Nu inteleg ce insisti atat pe organizate comune.Nu au fost organizate comune si nu va rugat nimeni sa dati cu noi organizate.Ursu ma ruga sa-i spun si lui cand atacam noi ca vrea sa dea si el cu tribul.Pana la urma a fost un PNA intre noi si voi si ala la insistente si din mila acordat ca pe urma sa ridicati pretentii de aliati.Hai sa fim seriosi..noi am intrat pe lume sa jucam,nu am intrat pentru nimeni..in schimb voi ati intrat pentru green ca sa vedeti la un moment dat ca nu le faceti fata si hop..mai bine cu ei decat disparuti.De tot rasul...cat despre RS iti pot garanta ca inca nu sa dovedit trib care sa isi respecte cuvantul in afara de ei.Faptul ca lumea 76 se termina cu numele DK nu inseamna ca RS nu are jumatate din contributie acolo doar ca numele a ramas DK.Mesajerul stie motivele pentru care lumea 76 se termina cu numele DK si nu DK-RS.
 
Scor reacție
0
Nu boss...dar daca esti beat ,nu mai posta pe extern ... eu am facut referire la tine ,strict la lumea 76 ...tu ai dat-o-n 70-76 si iar 70 :)

Nu stiu daca are rost sa-ti explic, dar incerc sa-ti explic ca la bou - ai vorbit de faptul că eram in marea albastră si nu am percepție de cum se joacă într-un război, am bagat-o pe aia cu 70 pentru a vedea tu ca stiu cum sta treaba * confirmat de HYWYK * . După iară ai zis-o pe aia cum ca am fost in marea albastră si mi-am dat seama ca nu are rost cu tine. Indiferent unde eram eu pe hartă, vede oricine cum sta treaba pana la urma, așa că mai usor ca sunteti rupți din realitate.
HYWYK incerc sa ma abțin sa-ti zic ceva, de dragul vremurilor bune, dar e material destul :))

P.S. ati repetat mai mult voi de punctele roșii devenite albastre peste noapte din spatele dușmanilor decât oricine de aici, asta confirmă multe :))
 
Scor reacție
0
Nu stiu daca are rost sa-ti explic, dar incerc sa-ti explic ca la bou - ai vorbit de faptul că eram in marea albastră si nu am percepție de cum se joacă într-un război, am bagat-o pe aia cu 70 pentru a vedea tu ca stiu cum sta treaba * confirmat de HYWYK * . După iară ai zis-o pe aia cum ca am fost in marea albastră si mi-am dat seama ca nu are rost cu tine. Indiferent unde eram eu pe hartă, vede oricine cum sta treaba pana la urma, așa că mai usor ca sunteti rupți din realitate.
HYWYK incerc sa ma abțin sa-ti zic ceva, de dragul vremurilor bune, dar e material destul :))

P.S. ati repetat mai mult voi de punctele roșii devenite albastre peste noapte din spatele dușmanilor decât oricine de aici, asta confirmă multe :))
Serios praslea si tu?Tu te uiti in ce trib esti si cate academii sau facut peste noapte?E un joc de strategie tin sa iti reamintesc in cazul in care ai uitat ce joc joci.Inainte sa mai deschizi gura vezi ograda din care faci parte si cu timpul o sa iti dai seama ca jocul asta nu se joaca ca sa inobilezi intern si sa cresti barbare.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Nu stiu daca are rost sa-ti explic, dar incerc sa-ti explic ca la bou - ai vorbit de faptul că eram in marea albastră si nu am percepție de cum se joacă într-un război, am bagat-o pe aia cu 70 pentru a vedea tu ca stiu cum sta treaba * confirmat de HYWYK * . După iară ai zis-o pe aia cum ca am fost in marea albastră si mi-am dat seama ca nu are rost cu tine. Indiferent unde eram eu pe hartă, vede oricine cum sta treaba pana la urma, așa că mai usor ca sunteti rupți din realitate.
HYWYK incerc sa ma abțin sa-ti zic ceva, de dragul vremurilor bune, dar e material destul :))

P.S. ati repetat mai mult voi de punctele roșii devenite albastre peste noapte din spatele dușmanilor decât oricine de aici, asta confirmă multe :))

Mi-am dat seama de perceptiile tale cand ai facut referire la mine si lumea 70 .
Bafta :)
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
@.DavidBenjamin nu te abtine, ia si scrie.
Încă plângi dupa 5 recrutari si tu joci cu Ursul unde a recrutat 2K uri plus ca ii internați pe toti aia mici.
 

xXDestroyXx

member
Scor reacție
0
Hai sa fim seriosi..ne am jucat asa aproape 2 luni cred..cu organizate comune cu voi pe green, pana ne am dat seama ca voi stateati lejeri pe o granita si cu ajutor la organizate de la noi, iar noi incepusem deja sa avem atacuri pe granita cu rs si ne bateam si cu green
.nu inteleg ce rost are sa nu recunoasteti treaba asta, ati jucat inteligent pentru voi, nimic de zis, dar murdar( voi deja aveati treburile aranjate) ce imi pare sincer rau e ca n av avut alianta cu green de la inceput sa jucam vs voi si rs, sunt convins ca altfel ar fi aratat lumea:)..inca o data nimic de zis ati jucat bine pentru voi, dar nu mai mintiti poporu cu televizoru:))..si la rs s au convins multi de ei, dovada ca acum joaca cu noi( amuzanta treaba)..probabil dupa lumea asta vor mai tot pierde jucatori, pentru ca nici un jucator bun de triburile nu accepta sa i se ia nume, top si sa dea examene pentru locuri in trib:)), iar acum sa si recunoasca la inamici ca ei asteapta sa castige DK razboiul, pentru ca ei nu sunt in stare.
Razboiul cu green la noi a durat 70 de zile pana au renuntat, statistica e pusa pe 76 pe forum daca nu ti minte, iar cand ati facut PNA- ul cu ei harta era inca destul de echilibrata, deci am jucat murdar pentru ca voi v ati milogit pentru un PNA si noi am acceptat sau cum?
 
Scor reacție
0
Razboiul cu green la noi a durat 70 de zile pana au renuntat, statistica e pusa pe 76 pe forum daca nu ti minte, iar cand ati facut PNA- ul cu ei harta era inca destul de echilibrata, deci am jucat murdar pentru ca voi v ati milogit pentru un PNA si noi am acceptat sau cum?
Nu stiu cine s a milogit, sunt convins ca ni i ursu nu s a milogit, dar probabil asa e acum, daca vrei sa te aliezi cu cineva, te milogesti...pai inseamna ca si voi v ati milogit de rs sa va ajute sa inchidetino lume cu numele vostru ca aveti lumi inchise doar in aliante...ca sfat, lumea inchisa solo se inchide cap coada, nu ca gasesti niste fraieri sa cedeze nume si top si gata, ai inchis cu numele tau..mai luati lectii.
 

iLegend

member
Scor reacție
0
Doi Degeaba , pe lumea 80 RS are granita directa pe toate partile , in plus , l-am avut si pe Redemtion in centrul nostru. Daca nici asa nu ati reusit sa ne scoateti inseamna ca sunteti prea slabi , tinand cont ca voi aveati granita doar cu noi. Referitor la 76 , ati fost in postura noastra , granita cu RS , granita cu green. Dupa cateva zile ati realizat ca nu faceti fata si ati facut alianta cu green dar degeaba. Jocul asta se joaca cu cap , nu pe extern , unde probabil sunteti cei mai buni
 
Scor reacție
0
Doi Degeaba , pe lumea 80 RS are granita directa pe toate partile , in plus , l-am avut si pe Redemtion in centrul nostru. Daca nici asa nu ati reusit sa ne scoateti inseamna ca sunteti prea slabi , tinand cont ca voi aveati granita doar cu noi. Referitor la 76 , ati fost in postura noastra , granita cu RS , granita cu green. Dupa cateva zile ati realizat ca nu faceti fata si ati facut alianta cu green dar degeaba. Jocul asta se joaca cu cap , nu pe extern , unde probabil sunteti cei mai buni
Nu suntem in pozitia voastra de pe 76, acolo voi aveati pna pe o granita, noi avem razboi cu dk pe una..iar legat de voi, e doar o chestiune de timp pana picati...nu stiu daca razboiul cu dk o sa il castigam, dar stiu sigur ca o sa stergem pe jos cu voi...pana atunci, bafta la circulare
 
Ultima editare:
Sus