Scrisoare de adio ...

DeletedUser

aoleu , acum vad ca ai satele lipite de un prieten bun de-al meu .....in maxim o saptamana sunt linga tine... sa ne putem iubi in liniste si pace ( asta mai putin):)

daca eshti tuh asa de tare...accepti sa faci rost de un cont....care sa aiba 45 de sate...fatza de tine care ai 87...
sa de'a sitter...
iesim din trib...facem noi doi un trib unde scriem "razboi personal"....
fara aliati..fara trib...fara sprijine....vom avea doi arbitrii...unul din M.T. unul din T.D.k.k.:D

asteptam 2 sapt...sa ma reorganizez...sa'mi fac satele cum le vreau eu...trupe etc...

si ne luptam noi doi...sa te vad....

esti de acord?
cine pierde se lasa de l3...


ai tupeu?>
 

DeletedUser

sa gasesc intai sitterul de 47 sate ... si sunt perfect de acord ....preferabil ar fi sa ma lasi la tine sitter , poate asa o sa ai si tu vreo 20 sate :):):)
 

DeletedUser

gaseste sitter si fara probleme ......hai ca deja facem mult off topic . de aceea s-a inventat pm -ul
 

DeletedUser

si tu cu ce o sa lupti?
cu pietre?
ai 7 sate si nu cred ca te apuca week-end-ul viitor decat la marginea hartii
dar nu-i nimic
vei avea o titulatura frumoasa:
INOBILATUL
pardon ai sase:))
 

DeletedUser

si tu cu ce o sa lupti?
cu pietre?
ai 7 sate si nu cred ca te apuca week-end-ul viitor decat la marginea hartii
dar nu-i nimic
vei avea o titulatura frumoasa:
INOBILATUL

wueii...pescariilor....
cititi cu atentie...
am solicitat un cont de 47 de sate....jumate cat are ea....
si cu ala ne luptam...

marinarule....imbatranesti....deja nu vezi bine...
lasa jocu pentru cei care se pricep...


si nu am bac....il dau peste 1 an....
 

DeletedUser

pai inseamna ca esti foarte destept , daca la varsta de 18 ani inca esti in clasa 11-a :):):)
ti am raspuns "incoronatule" la mesaj si iti promit ca pana sambata viitoare sunt langa tine .... nu imi trebuie un cont sitter , ci numai un sat .. atat !!!!!!!!!!!!!!:)
 

DeletedUser3547

Ce va place sa faceti pe zmeii....gata mai ca de ma suparati pana maine la amiaz nu mai ramane nimic din Tom:)(doar paraziteaza pe langa mine)...si nu mai e motiv de cearta pe extern:)(glumesc...sau poate nu;))
 

DeletedUser

wueii...pescariilor....
cititi cu atentie...
am solicitat un cont de 47 de sate....jumate cat are ea....
si cu ala ne luptam...

marinarule....imbatranesti....deja nu vezi bine...
lasa jocu pentru cei care se pricep...


si nu am bac....il dau peste 1 an....

si cine crezi ca e atat de fraier sa dea pe mana ta un cont?:)
ai vrea sa mai faci praf unul?
apropo asta cine ti l-a dat?
ca nu cred ca ai castigat tu atatea sate...
pacat de omul ala ca a muncit
si tu...
 

DeletedUser

nu e vorba sa fii langa mine...

deja iti dispare tupeu....
nu esti sigura pe "vastele" tale cunostiinte de triburi?

degeaba scrii pe extern...
fa rost de cont...si arata la lumea prezenta ce stii....cucerind acele sate....

daca nu....cred ca sunteti de acord cu mine....k sirenuta este o ....aoloo....sunt prost...inca sunt in a 11a la 18 ani....ahh da....se zice LASA!

coward!:)
 

DeletedUser

si cine crezi ca e atat de fraier sa dea pe mana ta un cont?:)
ai vrea sa mai faci praf unul?
apropo asta cine ti l-a dat?
ca nu cred ca ai castigat tu atatea sate...
pacat de omul ala ca a muncit
si tu...

poate cer sitter de la ALIAT...si atunci puteti sa va bagati pe mine voi doi...pescarul si pestisor....desigur...2 la 1....dar fara sprijine si aliati!
 

DeletedUser

poate cer sitter de la ALIAT...si atunci puteti sa va bagati pe mine voi doi...pescarul si pestisor....desigur...2 la 1....dar fara sprijine si aliati!

De pe contul lui ALIAT, fie direct, fie prin sitting, se poate juca fara sprijin de la tot tribul, de la academie si de la amicii din alte triburi?:eek::eek::eek:
Sunt socata!
 

DeletedUser

amice, esti cam nevropat pentru varsta ta ( vezi ca nu este o jignire ) .. am spus ca fac rost de un con , il voi face .....daca tu vrei sa ii fi sitter lui aliat , cu atat mai bine , mi-ai inlesni munca de ~3 ori ...asa ca eu ti am propus sa discuti cu mine pe pm... lasa naibii off topicul ,ca deja ma agasezi
 

DeletedUser

:)
cere-i sitter lui remus
sau la oricine vrei
si iti i-au satele cu 30% din contul meu:)
si acuma du-te si invata pentru bac-ul de anul viitor
o sa ai nevoie
mai ales in ceea ce priveste scrisul:)
 

DeletedUser

poate cer sitter de la ALIAT...si atunci puteti sa va bagati pe mine voi doi...pescarul si pestisor....desigur...2 la 1....dar fara sprijine si aliati!

pussycat, pussycat....... de ce crezi ca stapanul tau nu mai are prea multe sate? aaaaaaaaaa, probabil ca nu are valoarea ta :D
ce zmeu zace in tine !!! sau probabil ca fustita mamei poate sa acopere intreaga prostie de care dai dovada. nenea miua, gaseste si tu ceva util de facut, du-te si da cu aspiratorul, scoate pisica in parc..... altceva in afara de triburi. la asta se pare ca nu te pricepi. asa ca lasa-ne cu dueluri si chestii de genul asta. probabil ca habar nu ai care este adevaratul sens al cuvantului. nu ma mir :D
 

DeletedUser

Offf Topic De la mine :))))) Cata iubire plusteste aici .. apropo cine este subiectul aici aliat :)

Cel care se ascunde dupa x y si z :D dorea suport.. ca era atacat.. sa intre in scitii ..:))) daca intra in scitii ma las de joc


daca asta intra in scitii, te iau eu in TDK :D
ce zici?
 

DeletedUser

ufffff, moral de 51... nasol , pana si la kiket aveam moralul mai mare :):)
 

DeletedUser

Ce va place sa faceti pe zmeii....gata mai ca de ma suparati pana maine la amiaz nu mai ramane nimic din Tom:)(doar paraziteaza pe langa mine)...si nu mai e motiv de cearta pe extern:)(glumesc...sau poate nu;))

nu fi rau sa-i iei toate jucariile ca se supara, doar cateva :D
mai lasa-i si lui de un trenulet =))
 

DeletedUser

pussycat, pussycat....... de ce crezi ca stapanul tau nu mai are prea multe sate? aaaaaaaaaa, probabil ca nu are valoarea ta :D
ce zmeu zace in tine !!! sau probabil ca fustita mamei poate sa acopere intreaga prostie de care dai dovada. nenea miua, gaseste si tu ceva util de facut, du-te si da cu aspiratorul, scoate pisica in parc..... altceva in afara de triburi. la asta se pare ca nu te pricepi. asa ca lasa-ne cu dueluri si chestii de genul asta. probabil ca habar nu ai care este adevaratul sens al cuvantului. nu ma mir :D

daca aveti voi dreptate...si nu ma pricep la triburi...atunci nu ar trebui sa va temeti de mine...dati'mi un cont cu 47 de sate si eu singur ii iau toate satele sirenutei:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

dupa aia accept si alte provocari....

eu am terminat...
daca acceptati bine...daca nu....dati dovada de lasitate...
si voi si intregul trib T.D.kk.

in ceea ce priveste bacul....tin sa va anunt ca am 17 ani...nu 18 cat scrie la profil...
nu sunt "ace" la unele materii...dar in ceea ce priveste bacul...sunt sigur ca il iau...


dar totusi haideti sa nu mai atacam la persoana...:
ca un om desptept a zis asa

"Acesta este locul in care nu conteaza ca esti batut in pauza mare, ca nu ai scapat inca de cosuri si nici nu se prevede o ameliorare a situatiei, ca nevasta iti ia tot salariul, ca , virgula, copiii au luat-o pe cai gresite, ca sotul nu a mai vazut femeia din tine de doi ani, ca nu mai ti se fac complimente si ca viata nu mai are farmecul de alta data! Aici poti fi temut de parintii altor copii desi ai cincisprezece ani! Tremura in fata monitorului de frica sa nu le iei satele manageri de firma desi tu esti secretara timida de la agentia imobiliara de pe colt! Oameni de patruzeci de ani se roaga de pusti sa le dea resurse!
Hai ca ne distram, sa moara paladinu' vecinului!"


pot sa fiu si analfabet...daca pot juca triburile si stiu ce e aia "TACTICA"...
chiar si generalii lui Hitler erau cam "anafabeti"....dar tot au facut buna organizare...
 
Sus