Trib de avansati de pe toate lumile

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

W.A.S.T.
nu are nici o legatura cu SWAT?:confused:
cred ca ai fost in tribul SWAT pe una dintre lumi:D
 

DeletedUser11086

lol pai trebuie sa stim si noi cu cine avem onoarea , un jucator onorabil asa ar face :) sau nu imi spune ca esti raduh
 

DeletedUser

Bravo, exact raduh oi fi.....de ce sa nu fiu ALIAT?

Imi place mai mult ALIAT ;)

Un jucator onorabil te-ar lasa sa iti dai singur seama :D. WAST, nu nu are nicio legatura cu SWAT, il am dinainte de celebra fuziune de pe 3. mai degraba de la Wasted.

apropos, regulamentul zice ca nu ai voi cu cuvinte precum "LOL"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ard de nerabdare sa aflu cine esti
numai nu spune ca esti rhadookoo,prophetul sau teddyboy:D
 

DeletedUser11086

o fi in regulament sa nu folosim "lol" dar in regulament scrie clar fara 2xpost ... dar tu faci 4xpost....exista butonul de editare da si tu edit si fa din 4xpost 1post ;)
 

DeletedUser

Însuşiri
Porecla: Foametea
Prescurtare: HUNGER
Numărul de membrii: 100
Punctajul celor mai buni 40 jucători: ..........
Punctaj total: ...........
Punctaj mediu: ..........
Rang: 1





۞۞۞ ~HUNGER~ ۞۞۞

Foametea va devora Lumea 7

Intemeietori
Cruzime si Flamanzila

Diplomatie
Gurmandul
~ Atentie!! Este emo si ii uraste pe toti ~


Comandant de atac
Lihnita

Comandant de aparare
Burtosu'

Meniul zilei : Sat de n00b ( da, fratioare, chiar satul tau ), cu garnitura de armata pricajita care cica a fost trimisa ca "sprijin"

" Va rog frumos, nu mai ne abordati cu aliante si PNA-uri. Nu suntem trufasi, dar pur si simplu nu avem farfurii si tacamuri pt toata lumea. "

Iata si Motto-ul tribului ( tau ) : "RUUUUUN, FOOOOREST...RUUUUUN"




Dacă ai întrebări adresează-te la:
Vegetarianu


................................................................................

acest trib nu exista.... si nu cred ca va exista vreodata :)))
 

DeletedUser9249

Cine vrea in H@IT@ pe lumea 7 sa ia legatura cu mine pe triburile sau la id shadows_clan_alin (id sal ia doar oameni cu experientza)
 

DeletedUser6077

Mai intai trebuie sa imi fac o lista cu statistica, si cei mai buni conducatori de pe toate lumile. Apoi ma voi decide pe aza marturiilor unor jucatori care sunt cei mai potriviti. Structura forumului e deja stabilita, mare parte din trib e deja stabilita. Initial am vrut sa alegem numele LIGHT dar era deja luat...NU vrem sa ne incarcam de diplomatii, dar nici sa nu avem niciuna. Vom face aliante doar cu triburile care promit a deveni ceva. Degeaba ne aliem cu tribul de pe 1, daca toti sunt slabi. Nu vom recurge la mass recruting, ci doar la mass-concediere a noobilor. Cei mai buni vor ramane in trib, desigur trebuie ca cei buni sa fie alaturati.

pot sa intru si eu in academia voastra?
te rog! sau de fapt:pls,pls,pls...
nu ma uita!
 

DeletedUser11197

daca vreti un trib

daca vreti un trib bun intrati in MT ... si sa vedeti acolo joc experimentat cu cei mai buni conducatori si cei mai puternici membri
 

DeletedUser11197

.

Vreu Sa Fac Un Trib Pe Lumea 7.

Tribul Va Fi Compus Din 2 Intemeietori:
-bsnake - tribul NOI lumea 5
-Petreno1 - tribul Silent lumea 5

Noi Vom Creia Un Trib Puternic Ca Cel Din Silent Si Un Trib Mare Din Punct De Vedere Al Membrilor Ca Cel Al Tribului NOI (pentru cunoscatori).

Informati:
-fiecare k va avea cate 2 conducatori
-va fi un singur jucator care va fi diplomatul tribului (cel care se ocupa cu PNA-uri , aliante)
-dusmani nu vreu sa ne facem pentru ca vom fi un trib respectos
-vom fi toti pentru 1 si 1 pentru toti
-conducatori de pe fiecare k se vor vota
-toti vom incepe din S-E si ne vom extine pe restul continentrului
-vor fi jucatori numai activi (cei care sunt inalctivi de 2-6 zile vor primi o avertizare , la 2 avertizari va primi o mustrare , iar la a 3 avertizare va fi concediat va deveni ferma noastra

Din Ce Va Fi Creat Forumul:
-Generale (unde se vor pune intrebari , se vor face reclamati ,si se vor discuta problemele tirbului intre membri)
-Conducere (unde se vod discuta problemele tribului intre conducatori)
-Lectura Tribului (o sa fie afisata o mica descriere a tribului)
-Bodega ( o sa fie ca un fel de bar/cazino adica vor fi jocuri precum fazan , poveste in 3 cuvinte etc ... vor fi si cuncursuri)
-vor fi afisate toate K-urile unde sunt membri nosti
-Mod De Vacanta ( unde veti facere cerere de mod de vacanta a unui jucator) ATENTIE!!! NU SE FAC INVITATI DE MOD DE VACANTA ALTOR JUCATORI DIN ALTE TRIBURI

Tribul se va numi Medieval Trib (MT) si va fi un trib puternic cu jucatori experimentati de pe lumea 3 , lumea 5 si membri puternici de pe lumea 7


Pentru Mai Multe Detali Contactati Id:bsnake_triburile
 

DeletedUser11197

.

app W.A.S.T ... scz ca imi fac reclama ... dar poate intrun viitor apropiat sa fim aliati
 

DeletedUser9937

si io si io :)))

Lumea 7 soer sa nu fie ca l6 asa de inceata :D

eu zic sa fie viteza....3 :)) cea mai tare lumea voi ce ziceti?
 

DeletedUser

nu stiu ce sa fac.. sa rad.. sa plang... sa inchid...
am ales.. inchid... ma doare burta!
 

DeletedUser6077

Mai intai trebuie sa imi fac o lista cu statistica, si cei mai buni conducatori de pe toate lumile. Apoi ma voi decide pe aza marturiilor unor jucatori care sunt cei mai potriviti. Structura forumului e deja stabilita, mare parte din trib e deja stabilita. Initial am vrut sa alegem numele LIGHT dar era deja luat...NU vrem sa ne incarcam de diplomatii, dar nici sa nu avem niciuna. Vom face aliante doar cu triburile care promit a deveni ceva. Degeaba ne aliem cu tribul de pe 1, daca toti sunt slabi. Nu vom recurge la mass recruting, ci doar la mass-concediere a noobilor. Cei mai buni vor ramane in trib, desigur trebuie ca cei buni sa fie alaturati.



p.s.auzi!nu vrem sa ne incarcam de diplomatii =))
"Cei mai buni vor ramane in trib, desigur trebuie ca cei buni sa fie alaturati"
iar pe asta n am inteles-o!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus