King-diablo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

veti lua masuri impotriva Circ? mereu fac asa ceva :D

ramane de vazut, depinde cata rabdare mai avem... observ ca AdiMutu ne ia peste picior...i-am dat mesaje legate de aceasta problema ... citeste ... insa nici macar nu se oboseste sa ne raspunda ceva ... ceea ce nu prea imi place ...

deocamdata ce pot sa le spun e ca atacurile pe jucatorii KING si CT nu vor inceta indiferent din ce trib vor face parte, considerandu-i refugiati oriunde ar pleca ... AdiMutu si colegii lui au fost instiintati de acest lucru, insa se pare ca tin mai mult la acei jucatori decat la pactul dintre DST si CIRC...
 

DeletedUser

ramane de vazut, depinde cata rabdare mai avem... observ ca AdiMutu ne ia peste picior...i-am dat mesaje legate de aceasta problema ... citeste ... insa nici macar nu se oboseste sa ne raspunda ceva ... ceea ce nu prea imi place ...

deocamdata ce pot sa le spun e ca atacurile pe jucatorii KING si CT nu vor inceta indiferent din ce trib vor face parte, considerandu-i refugiati oriunde ar pleca ... AdiMutu si colegii lui au fost instiintati de acest lucru, insa se pare ca tin mai mult la acei jucatori decat la pactul dintre DST si CIRC...

CIRC din asta traieste pt ca in rest tribul e cam varza,sunt cam ciuruiti de YKZ
nu va asteptati sa inteleaga de ratiune pt ca in acel trib e prea multa ingamfare ,ingamfare gratuita de altfel pt ca mereu au fost de 2 lei ......se duceau in jos dar aceste pct venite din CT ii mai ridica putin asa ca nu vor ceda
voua ar trebui sa nu va fie teama de ei pt ca,asa cum ne arata YKZ sunt terminati ca trib
 

DeletedUser3061

CIRC din asta traieste pt ca in rest tribul e cam varza,sunt cam ciuruiti de YKZ
nu va asteptati sa inteleaga de ratiune pt ca in acel trib e prea multa ingamfare ,ingamfare gratuita de altfel pt ca mereu au fost de 2 lei ......se duceau in jos dar aceste pct venite din CT ii mai ridica putin asa ca nu vor ceda
voua ar trebui sa nu va fie teama de ei pt ca,asa cum ne arata YKZ sunt terminati ca trib



din punctul meu de vedere odata cu cele 2 triburi care ar trebui sa dispara ...ar trebui sa o faci si tu ...

iar tu esti terminat ca jucator daca cei de acolo sunt terminati ca si trib.....

sa imi arati si mie unde ne ciuruiesc ykz.... ca nu prea inteleg....eu in locul tau m-as abtine....si as incerca sa imi tin trupele pe acasa sa nu le trimit la ykz...ca poate cine stie cum rasare vreun razmel pe undeva....sa nu ma intelegi gresit nu ma refer la tine ci la cei de langa tine....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

nu e vorba de asta...de multe luni am in minte 2 triburi care merita cu prisosinta sa dispara,din multe motive obiective:

1.circ
2.rip

later edit:daca ma adaptam bine in SH ne razboiam cu circ deja:D




e na nu ca nu ati dorit lucrul acesta dar de se pare ca nu prea vrea lumea oare ma intre de ce......
 

DeletedUser3061

ooo el lidero maximo...... ce onaore ce stima sa va avem alaturi....eee si cu tine acuma normal ca sunt iubit...doar stii tu .....mai bine ca mine
 

DeletedUser

Cu ocazia zilei de 10 septembrie 2008. Si am rugamintea sa va mutati certurile si aerele de vedete in alta parte.
 

DeletedUser

din punctul meu de vedere odata cu cele 2 triburi care ar trebui sa dispara ...ar trebui sa o faci si tu ...

iar tu esti terminat ca jucator daca cei de acolo sunt terminati ca si trib.....

sa imi arati si mie unde ne ciuruiesc ykz.... ca nu prea inteleg....eu in locul tau m-as abtine....si as incerca sa imi tin trupele pe acasa sa nu le trimit la ykz...ca poate cine stie cum rasare vreun razmel pe undeva....sa nu ma intelegi gresit nu ma refer la tine ci la cei de langa tine....

si daca izbucneste ce? nu m-ati deranjat vreodata nici voi,nici rip asa ca nu prea vad sa o faceti acum........da,voi termina si eu ca juc cand veti disparea voi;)
ce te ratoiesti asa?explica frumos de ce luati refugiati si gata
 

DeletedUser2602

baghera ... esti prea mic sa ma cobor la mintea ta ...
te-am intrebat daca ai fost ales drept purator de cuvant! agitatule ... :D
 

DeletedUser

ooo el lidero maximo...... ce onaore ce stima sa va avem alaturi....eee si cu tine acuma normal ca sunt iubit...doar stii tu .....mai bine ca mine

cred ca aveti si un cantec cu "lidero maximo", imi si imaginez un grup de manelisti beti care il canta, saptamana de saptamana :))
 

DeletedUser

:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Buna asta
 

DeletedUser3061

asa este insa ai uitat cand ai fost si tu .......eeeeee si se uita alcineva unde nu trebuia.....mai mai ....ce mai oamnei .....

flamer ma rataoiesc cum vreau eu care e prob ta ca nu inteleg.... ce te tot o dai atata cu circ in sus si in jos....vezi-ti mah de satele tale....

iar tu el lider maximo mai bine tace-ai ca era mult mai bine.... ce sa spun sa iti arat ce face-ai in seara aia.....

2 la mana care e prob ta ca imi place mie sa arunc cu banii unde vreau eu .... aici chiar nu inteleg....care e prob ta ca mie imi place sa beau sa sa f.... in comparatie cu tine un COPIL sa nu zic cum care nu poate sa faca diferenta dintre un joc si realitate.....
Muncesti cumva alaturi de mine sau care e prob ca aici chiar nu inteleg....dute vere te rog si munceste pe 2 mil sau fa orice altceva da nu veni tu la mine sa ma judeci tu pe mine ....cand o sa faci macar 10% cat am realizat eu in real atunci sa vi sa vorbesti cu mine mai putoiule....pana acuma te-am tot lasat tot lasat....da pana cand e a doua oara cand aduci aminte de viata reala prima data am zis hai ca o fi gresit si el insa vad ca tu o faci intentionat......

Care tot e prob ta ca vad ca de la o vreme ai cam luat-o rau de tot pe aratura de unde si pana unde ma judeci tu pe mine ce fac in real life ..... esti un putoi atata tot care repet nu poate face diferenta dintre virtual si real....

si inca ceva ti-am baut cumva banii tai ....sau am dat la lautarii banii tai mai asta.... sau am cheltuit cmva banii tai mai asta.... WLDSK....EL LIDERO DEL MAR.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Adevarul ca a fost misto ma la Manele, bautura buna si platourile ale vantoresti.... Mmmmm!!! Cand mai mergem mane? Pacat ca aveau aia botezul, ca altfel.... Uaaaaaiii!!

On topic: Care-i faza? Toata lumea se duce in ce trib ii face placere. Fostii KING de ce n-ar avea voie? Sunteti unii mai speciali? Daca sta omul si pierde putin timp pe tw-stats, va gaseste pe majoritatea voiajori.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

@baghera...mi se pare mie sau esti genul de om care duce la gura tot ce gaseste pe jos?
vad ca esti tare in cioc...se gasesc lucruri sa bagi in gura daca asta e problema
 

DeletedUser3061

nu are rost sa ma cobor la minte ta....da asa este cum spui tu bravo bravo.....
 

DeletedUser

tu sti mai bine ma baghera, eu nu ma cobor la nivelul tau, ramai tu smecheras de bucuresti, cu manelele la maxim si ce mai aveti voi pe acolo
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus