King-diablo

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

:)

"Laudativa"??? Nici sa scrii nu ai invatat...nici sa joci triburile. Cand sari de alea 119 pct pe care le ai...te asteptam cu pareri...pana atunci vezi cum faci sa cresti nivelul la zid; asta ar trebui sa te intereseze acum.
 

DeletedUser

multumit :D? nu prea am trecut pe la orele de romana ca atunci cand intra profa se impute clasa si prefer sa plec =)).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Si poate eu nu vreau sa jok carei problema. si de unde stii ca-s noob? Poate am ceva mai important de facut decat sa ma jok in acest moment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2602

shadow, veni-mi`ar rau, din ce gaurica ai iesit?
am zis ca nu mai postez pe extern datorita maretului trib de pe l4 dar se pare ca mai apare cate un anonim (uita-te in oglinda), nu ca eu as fi cine stie ce VIP sau MVP dar na ...

ps: hetfield pe unde umblii nene? ma lasi sa ma cert cu anonimii?
 

DeletedUser2147

shadow a fost un jucator, membru de-al meu, care din motive de timp nu a mai putut sa joace.

Bebe, stai linistit, in aproximativ vreo luna nu ma vei mai vedea aproape deloc pe forumul mare, si acum abia daca mai am timp sa intru sa mai citesc cate ceva, acum am intrat doar pentru ca mi-a spus cineva ca iar iasa certuri :p
 

DeletedUser2602

sa stii ca si mie mi s-a acrit de forumul asta mare.
daca e fost jucator de al tau sa se duca la treaba lui si sa lase pe cei activi sa vorbeasca. dar ce spun eu, nici cei activi nu au treaba cu jocul asta.
sa dau exemple cum ataca jucatorii tai? stiu ca si eu le-am facut varza unele atacuri dar asta la timming si nu la ce contineau ele.
 

DeletedUser2147

hai sa nu vorbim despre atacurile tele in persoana, bebe. Daca vrei iti dau niste rapoarte interesante de-ale tele despre timing
 

DeletedUser2147

despre ce contineau, am vazut si atacuri deale jucatorilor din diablo cu cate 13-14k topoare si atat...
 

DeletedUser

Bafta, hai ca nu mai zic nimik ca vad ca esti prea destept pt mine :)).
CEL MAI BUN SA CASTIGE :D
 

DeletedUser

Side 1: DIABLO

Side 2: [KING]

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 257
Tabăra 2: 97
Diferență: 160

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 2
Diferență: 4

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,994,264
Tabăra 2: 788,599
Diferență: 1,205,665

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 54,169
Tabăra 2: 10,844
Diferență: 43,325


Side 1: DIABLO

Side 2: [KING]

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,728
Tabăra 2: 1,107
Diferență: 1,621

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 66
Tabăra 2: 50
Diferență: 16

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 21,367,713
Tabăra 2: 8,745,031
Diferență: 12,622,682

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 594,394
Tabăra 2: 465,694
Diferență: 128,700

image.php


Le-am postat poate imi creste moralul dupa suta de sate de atac pierduta ieri pentru luarea unui parlit de sat. :(
 

DeletedUser4645

Side 1: DST

Side 2: [KING]

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 469
Tabăra 2: 4,010
Diferență: 3,541

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 38
Tabăra 2: 3
Diferență: 35

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,479,812
Tabăra 2: 34,626,396
Diferență: 30,146,584

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 404,664
Tabăra 2: 31,510
Diferență: 373,154

image.php


:eek:
 

DeletedUser2602

Poate e un moment dificil atat pentru DIABLO cat si pentru [KING], dar din cauza faptului ca avem nevoie de spatiu pentru exansiune in vest si sud-vest, [KING] va rupe pna-ul cu DIABLO si academia sa incepand de duminica de la ora 17:00, iar culoarea hartii se va modifica in rosu aprins...Fie ca razboiul sa dovedeasca care e mai bun si sa putem ramane prieteni in continuare!


asa a inceput totul ...
pana aici toate bune, numai ca intre timp au intervenit diferite schimbari de o parte si de alta.
suntem la aproximativ 6 luni de la izbucnirea acestui razbel pe harta.

sa facem o mica analiza dupa aceste 6 luni

in primele 3 luni ale razboiului

Side 1: DIABLO

Side 2: [KING]

Timeframe: 15/03/2008 00:00:00la15/06/2008 13:39:18


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 81
Tabăra 2: 69
Diferență: 12

image.php



urmatoarele 3 luni de zile, respectiv 15.06.2008 - 08.09.2008

Side 1: DIABLO ~TLD~ DST

Side 2: [KING] CT

Timeframe: 15/06/2008 00:00:00la08/09/2008 23:59:59

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 236
Tabăra 2: 48
Diferență: 188

image.php



facand o mica socoteala, rezulta ca in total rezultatul este:

Side 1: DIABLO ~TLD~ DST

Side 2: [KING] CT

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 357
Tabăra 2: 139
Diferență: 218

image.php



am pus in statistici si TLD deoarece cei din DIABLO au trecut prin acest trib de la desfiintarea DIABLO si pana la desfiintarea TLD.

nu mai stiu exact data la care a fost desfiintat TLD dar aproximand acesta data la ultimele 3 luni rezulta urmatoarele date:

Side 1: DST

Side 2: [KING] CT

Timeframe: Ultimele 3 luni


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 220
Tabăra 2: 19
Diferență: 201

image.php



am adaugat CT in aceaste statistici deoarece, dupa cum stiti multi dintre voi, KING a fuzionat cu CT (CT fiind alcatuit de AlinC si Cosminatorul dupa fuga lor din CD).

In concluzie:
-fostul conducator al tribului KING este incuiat si fara trib (nu stiu de ce este incuiat);
-multi jucatori din CT au fugit la caldurica in CIRC si academia acestora iar in prezent comploteaza pe la spate si trimit sprijin fostilor colegi din CT, ei fiind la caldurica (scuzele de rigoare ca ma repet).
-Cosminatorul a fugit si el in CIRC dupa ce si-a rupt toata ofensiva pe un jucator de-al nostru.

citez de pe forumul intern:

Poate e un moment dificil atat pentru DIABLO cat si pentru [KING], dar din cauza faptului ca avem nevoie de spatiu pentru exansiune in vest si sud-vest, [KING] va rupe pna-ul cu DIABLO si academia sa incepand de duminica de la ora 17:00, iar culoarea hartii se va modifica in rosu aprins...Fie ca razboiul sa dovedeasca care e mai bun si sa putem ramane prieteni in continuare!

s-au extins de nu mai avem loc de ei.

pentru eventualele greseli de ortografie imi cer scuze anticipat, dar oboseala si supararile din viata de zi cu zi isi spun cuvantul
daca mi-a scapat ceva ... puteti adresa intrebari in acest topic si va voi raspunde cu cea mai mare placere in functie de intrebare.

O zi buna tuturor!
 

DeletedUser

Se pare ca lui alinc nu ii ies deloc fuziunile. Pe unde e totul iese rau:). Vad ca acum a inceput sa atace fostii colegi din CD dupa ce a stat alaturi de ei o mare perioada de timp. "Mare jucator"
ps: Pacat ca e rapidist:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus