T.D.K. vs. Ls-AX

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3357

topicul se numeste tdk vs ls-ax, nu 'a recrutat x din y si a din b'.
 

DeletedUser

ma roade invidia pt ca eu mi-am rupt trupe si pierdut timp pt ei

Dupa Fly lord si Hell Pirates din TLB,TDK recruteaza din nou jucatori din randul dusmanilor Die.,asta arata cata nesimtire exista la un aliat vechi ca TDK
huuuooo tomberonezilor,altfel nu meritati

u numai sa taci..dupa ce teau atacat t.d.k. ai fugit ca o fetita din lr in die.:eek::eek::confused::confused::rolleyes:
 

DeletedUser

nu am fugit,voi ca niste gunoie ce sunteti,va blocati conturile cand vedeti ca nu mai puteti,asa ca nu mai aveam nici un rost in LR,
sunteti jegosi,imputiti,libidinosi oportunisti,este a doua oara cand recrutati jucatori ce au fost atacati de mine,implicit de Die.
sa va fac in nas de imputiti
 

cossu

member
Scor reacție
9
Colegul nostru cu un caracter mai spumos, mai vulcanic, vrea sa spuna...prin cuvintele sale...ca este frustrant..asa-i jesreel??:)
 

DeletedUser

am fost rugat sa nu va mai raspund.... voua celor din DIe...
da nu pot ptr k deja deveniti nesimtiti...
adik tot noi suntem jegosi ha?
da de cipoak ce ziceti kre era atacat de TDk *** a intrat de frik in DIe...
tot noi suntem aia kre facem fitze ha?
da de satele alea atacate de TDK blindate de voi ce ziceti....
tot noi suntem aia jegosi asai ?

penibili
 

cossu

member
Scor reacție
9
colegii nostrii din T.D.K au recrutat mii de sate in nordul(Fostii TLB) si in sudul(Fostii M.T.) tribului die.tu discuti acolo de un singr jucator...atarna un pic balantza ce zici?
 

DeletedUser

colegii nostrii din T.D.K au recrutat mii de sate in nordul(Fostii TLB) si in sudul(Fostii M.T.) tribului die.tu discuti acolo de un singr jucator...atarna un pic balantza ce zici?

dilau.... poate nu atarna....
da eu si TDK nu cred k v'am facut jegosi si mai pui mei cum ne'a facut pe noi Jesreel sau cum ii zice :| pe voi tribul DIe :|
 

cossu

member
Scor reacție
9
poate nu atarna...ma rog...fii obiectiva..sau obiectiv..nu conteaza...stim unde ne este locul..si stim de asemena unde este locul T.D.K fara Die.Am fost buni ca sa scapati de SWAT,acum insa ne miroase gura.Cat despre limbajul colegului meu..el nu recunoaste..dar asa cum am spus mai sus acel limbaj este dat de frustrarea de a-ti rupe zeci de mii de topoare intr-un jucator sau 20 de jucatori care peste noapte se "imbraca" toti in albastrul T.D.K-ului...poate ca ai simtit si tu asta vreodata si nu este tocmai placut.
 

DeletedUser

poate nu atarna...ma rog...fii obiectiva..sau obiectiv..nu conteaza...stim unde ne este locul..si stim de asemena unde este locul T.D.K fara Die.Am fost buni ca sa scapati de SWAT,acum insa ne miroase gura.Cat despre limbajul colegului meu..el nu recunoaste..dar asa cum am spus mai sus acel limbaj este dat de frustrarea de a-ti rupe zeci de mii de topoare intr-un jucator sau 20 de jucatori care peste noapte se "imbraca" toti in albastrul T.D.K-ului...poate ca ai simtit si tu asta vreodata si nu este tocmai placut.

k si in cazu lui asai ?:)) =))
k si el cand noi vroiam sa organizam atacuri pe el pe langa faptu k era blindat de voi l'ati luat inapoi in DIe...
oriqm mai multe nu zic ptr k nu are rost......
fie ce o fi...
 

cossu

member
Scor reacție
9
k si in cazu lui asai ?:)) =))
k si el cand noi vroiam sa organizam atacuri pe el pe langa faptu k era blindat de voi l'ati luat inapoi in DIe...
oriqm mai multe nu zic ptr k nu are rost......
fie ce o fi...

Acea miscare a fost un fel de razbunare logica...pentru nerespectarea statutului de "refugiat" care exista de cand exista idiotenia asta de joc..iar T.D.K ca un aliat de nadejde..care a fost..o buna perioada de timp (pt ca a fost un aliat de incredere, cu care s-a conlucrat excelent) trebuia sa-si de seama de asta...ruptura s-a produs...si acest lucru s-a vazut imediat cum Die. a declarat razboi scitilor...(imi aduc aminte de acele "declaratii de dragoste" si acel topic bascalios "T.D.K Vs Scitii"-nu mai stiu pe unde sa le gasesc pe extern..insa ele exista), prieteniil exista in mod evident intre oamenii din T.D.K si oamenii din scitii, prietenii mai stranse decat cele T.D.K-Die...asa ca scitii si T.D.K au cconlucrat excelent inca de la inceput...si totul a fost bine calculat..de la recrutari..pana la acest moment..Poate fi considerat un alt episod din "Teoria Conspiratiei"..dar de asemena poate fi un sambure de advar si aici...Dar am mai spus-o...Razboaiele se castig rareori pe front...deseori se castiga la masa de discutii...asa va fi si pe Lumea 3.:)
 

DeletedUser1630

da de cipoak ce ziceti kre era atacat de TDk *** a intrat de frik in DIe...
tot noi suntem aia kre facem fitze ha?

daoo,era atacat de foarte multi jucatori din Die. si ieri a intrat in tribul vostru.Mi se pare mie sau va cam tremura chilotii si recrutati tot ce apucati numa ca sa va intariti in unele zone?nu tot timpul cantiatea conteaza:D ci calitatea
 

DeletedUser

daoo,era atacat de foarte multi jucatori din Die. si ieri a intrat in tribul vostru.Mi se pare mie sau va cam tremura chilotii si recrutati tot ce apucati numa ca sa va intariti in unele zone?nu tot timpul cantiatea conteaza:D ci calitatea

de park...voi nu recrutati....sunteti sfintii:eek::eek::confused::D
 

DeletedUser1630

**** cum sa zic,dar voi sunteti inca aliatii nostri si recrutati din dusmanii nostri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus