sunt atacat de Agramati :)) Top

  • Autor subiect DeletedUser12715
  • Data de început

DeletedUser

ar fi ceva:D

@sylvestru...tu cum "intitulezi" mesajele? "pa", trimiteri in origine, "traiasca regele"....sau?:confused:

De obicei, daca nu vrei sa creada ceilalti ca esti un cercopitec cu acces la internet, titlul mesajului ar trebui sa aiba legatura cu continutul sau.

Mesajele intitulate sal le sterg fara sa le citesc. Daca cineva este destul de idiot incat sa faca economie la doua litere insemna ca nici continutul nu promite sa fie mai consistent.

Putem face un experiment: tu imi trimiti poze cu prietena ta / sora ta [daca are peste 18 ani] / mama ta [daca are sub 40 de ani], preferabil dezbracata, intr-un mesaj intitulat sal si eu nici macar nu o sa-l deschid. Cross my heart!
 

DeletedUser

Esti alergic la 'sal'?

Din cele 2 postari ale tale imi pare ca esti cam idiot.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
1. .......în data de 03.09. la ora 17:23
mie-mi zici,si rakanisu aia ataca alt membru al tribului,tayfun,ar trebui sa ne punem tot tribul pe ei

2. ....... în data de 04.09. la ora 15:52
sam bag sti tu c,atata vrazeala kata am vazut la ......... nu am vazut la nimeni,asa ziceam si eu ka am un prieten kare are un prieten,kare **** ce,dau-o n masa,ka asta e spionu,sa mor,si oricine ar fi de acord k clocitoarele tre sa dispara,rakanisu din CL ataca in jurul meu,eu vreau sa ii scoatem


Altu care a trecut degeaba pe la scoala ! :mad:
 

DeletedUser

And who might you be?

Mr. Vokiel este "al mai ratoi tafnos" pe care l-ai vazut vreodata pe forum sau in-game...:rolleyes:


Pe cand tu mr. Sylvester, pasarica mica, nu ar trebui sa mai vorbesti...Pardon, sa mai scrii:cool:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser177

And who might you be?

E unul dintre veterani nene, nu-l stii, n-ai avut de-a face cu el si bucura-te(muuuult)... E unul dintre cei mai buni... E unul dintre cei care a organizat TLD-ul de pe L1 asa ca fa o plecaciune si pleaca... Nu esti de nasul lui. :D

!!!Ah Hades, zeule pe unde imi esti? mai vreau postarile tale de altadata...!!! Ce nostalgic sunt.... :D

Poate va intreba-ti cine sunt.... Ei bine eu sunt un n00b care a revenit.... poate acum nu o sa ma mai las de joc in favoarea unei admiteri, acum sunt deja unde vreau sa fiu asa ca pt urmatorul an sunt dispus sa joc acest joc....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser177

ferice de tine:D

da, da dar nu stiu cum o sa reusesc aici ca nu prea pot sa am vreun loc la sala de net, aici la campina vine lumea cu orele, si nu am loc la calculator decat odata pe zi... o sa incerc sa ma mentin... dar nu prea cred ca o sa fiu la un nivel prea inalt pt ca nu prea imi permit astia. Politia romana, ce sa le fac.... dar pana la urma desta voi deveni si eu :D
 

DeletedUser

Mr. Vokiel este "al mai ratoi tafnos" pe care l-ai vazut vreodata pe forum sau in-game...:rolleyes:
Pe cand tu mr. Sylvester, pasarica mica, nu ar trebui sa mai vorbesti...Pardon, sa mai scrii:cool:

Probabil asa ii zice tac-tu lu' ma-ta [pasarica mica, adica] cand vine beat de la colt dar de unde stii tu sau fratele tau gargamel cata experienta am eu?

Si de unde atata suparare? Sunteti si voi printre dobitocii care scriu mail-uri intitulate sal?
 

DeletedUser

Probabil asa ii zice tac-tu lu' ma-ta [pasarica mica, adica] cand vine beat de la colt dar de unde stii tu sau fratele tau gargamel cata experienta am eu?

Si de unde atata suparare? Sunteti si voi printre dobitocii care scriu mail-uri intitulate sal?

Ia uite, Shakespeare, unde se-ascundea... :rolleyes:
 

DeletedUser

Probabil asa ii zice tac-tu lu' ma-ta [pasarica mica, adica] cand vine beat de la colt dar de unde stii tu sau fratele tau gargamel cata experienta am eu?

Si de unde atata suparare? Sunteti si voi printre dobitocii care scriu mail-uri intitulate sal?


de obicei penibilitatea si criza de personalitate, caracteristica unei anumite categorii de varsta, are o finalitate. bunul simt sau mai bine zis lipsa acestuia, insa, impiedica acest lucru.
daca ai frustrari, te ascund colegii de clasa in dulap, iti beau colegii de servici cafeaua si iti mananca (iti pun mult tabasco) in sandvici, isi bate joc sefu de tine, chiar si seful de scara, te simti extraordinar de destept dar nimeni nu te baga in seama, nu inseamna ca trebuie sa defulezi pe un simplu forum. poti sa scrii la post restant sau la gazeta de perete.

gol a spus:
asassasa în data de 17.09. la ora 18:21
ce bou esti

gol a spus:
asassasa în data de 17.09. la ora 17:39
mai atacat si apoi imi trimiti trupe

intrinsecu în data de 17.09. la ora 18:27
nu inteleg ce vrei sa zici, dar stii tu mai bine.

io l-am spionat si apoi l-am atacat.
 

DeletedUser

Fetelor [ma refer la helyass, volkiel si altii/altele ca ele], ma insel eu sau voi nu aveti cont pe L7?

@intrinsecu - multumesc pentru amabilele aprecieri dar, pe viitor, incearca sa faci distinctia dintre cuvinte aparent similare cum ar fi 'a defula' si 'a refula', OK?

N-ai inteles nimic, nu-i asa? Hai sa te luminez...

Sa zicem ca ies pe strada si-l vad pe unu' ca-si sufla mucii pe trotuar. Injur in gand si merg mai departe. Asa inseamna ca mi-am defulat impulsul de a-l da pe respectivul cu capu' de bordura. Ajung acasa si ma log-ez la Triburile. Vad ca am un mesaj nou intitulat sal. E un bou care vrea sa ma recruteze, sa zicem. Sterg mesajul. Asta inseamna ca am defulat impulsul de a-i raspunde intr-un mod foarte 'robust' ceea ce mi-ar putea aduce o ban-are in joc. Intru pe forum si citesc despre cum unii apara pe cei care posteaza tamp si agramat. Ei bine, atunci refulez...

Capisci?
 

DeletedUser

Fetelor [ma refer la helyass, volkiel si altii/altele ca ele], ma insel eu sau voi nu aveti cont pe L7?

@intrinsecu - multumesc pentru amabilele aprecieri dar, pe viitor, incearca sa faci distinctia dintre cuvinte aparent similare cum ar fi 'a defula' si 'a refula', OK?

N-ai inteles nimic, nu-i asa? Hai sa te luminez...

Sa zicem ca ies pe strada si-l vad pe unu' ca-si sufla mucii pe trotuar. Injur in gand si merg mai departe. Asa inseamna ca mi-am defulat impulsul de a-l da pe respectivul cu capu' de bordura. Ajung acasa si ma log-ez la Triburile. Vad ca am un mesaj nou intitulat sal. E un bou care vrea sa ma recruteze, sa zicem. Sterg mesajul. Asta inseamna ca am defulat impulsul de a-i raspunde intr-un mod foarte 'robust' ceea ce mi-ar putea aduce o ban-are in joc. Intru pe forum si citesc despre cum unii apara pe cei care posteaza tamp si agramat. Ei bine, atunci refulez...

Capisci?
uite asa imi place cum iti dai cu firma in cap. te pupa tata des pe frunte. hai sa iti arat puiulet nataflet diferentele:

a refula: A respinge, a înăbuşi din domeniul conştientului în subconştient imagini, dorinţe, reprezentări, idei sau tendinţe neplăcute, care contrazic conştiinţa morală a individului

a defula: A da curs liber ideilor sau tendinţelor refulate în subconştient.

deci inainte sa faci pe desteptul cel mai important lucru e sa iti dai seama ca esti prost.
 

DeletedUser

@Sylvestru, de fapt intrinsecu are dreptate, tu îţi dai fră liber la gândurile tale, abuzând de ideiile altora în acelaşi timp

ştii vorba ceea "dacă 3 îţi spun că eşti beat, te duci să te culci", ţie toţi ţi-au spus că eşti prost, însă tu îţi arăţi prostia ta şi mai mult

imho, adresarea aceasta "fetelor" nu-şi are locul, ai ceva cu fetele? nu le iubeşti... eşti gay
 
Sus