SOF + RIP vs SH

DeletedUser

Pai din sof au fugit ca iepurii jucatorii de frica pierderii satelor sau din SH, cand a fost declarat razboiul,noi am cam ramas aceeasi pe cand voi va imputinati pe zi ce trece. Aici se vede cine este un lider si stie sa isi tina oamenii langa el indiferent de situatie.
Si sa nu uitam de alte zeci de sate pe care le-ati pierdut de la aiurea,wldsnk si altii .
 

DeletedUser

Marius eu am spus oamenilor sa plece din Sh .. nu au vrut ei asta .. cat despre satele lui wldsnk si aiurea .. nici macar nu ne-0m sinchisit sa le aparam .. ptr ca erau in mijlocul vostru inconjurate de rosu .. stiam ca nu sunt sanse sa le pastram :)
 

DeletedUser

Hai ca in ultimul timp doar s-a vorbit..hai sa mai vedem ceva de pe front:)

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-20.8% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: LordKaos
Sat: 200.AviRelul (460|521) K54

Număr: 8851 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 8851 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: SarafanWarrior
Sat: 041 (459|520) K54

Număr: ***** ***** *****0 0 0 **** 0 0 0 0
Pierderi: * * * 0 0 * 0 0 0 0
 

DeletedUser

sexiiii .. nu numai raportul .. dar si faptul ca si-a facut atatia lancieri intr-un sat .. nici nu mai are nevoie de comentarii acest raport :))))
 

DeletedUser

eu zic ca a avut ghinion (-20.8% Ghinion) ;)
si un coleg "macar de punea spade" :D
 

DeletedUser4933

Pai din sof au fugit ca iepurii jucatorii de frica pierderii satelor sau din SH, cand a fost declarat razboiul,noi am cam ramas aceeasi pe cand voi va imputinati pe zi ce trece. Aici se vede cine este un lider si stie sa isi tina oamenii langa el indiferent de situatie.
Si sa nu uitam de alte zeci de sate pe care le-ati pierdut de la aiurea,wldsnk si altii .

Pai de care lideri vorbesti? ca cei din SOF nu s-au tinut pe ei, au declarat razboi dupa care au dat stergere, deci sa nu vorbim de lideri pentru ca cel care este acum a preluat sarcina asta de vreo luna, in rest SOF nu are lider deocamdata...ci este un amalgam si o amestecatura de jucatori din mai multe triburi, TLD, RIP, SOF...Dupa ce a preluat conducerea cine a preluat-o, inca s-au mai tot lasat jucatori de la voi, asa ca inainte, te uiti in curtea proprie, si dupa aceea peste gard la vecinu....daca vrei sa iti povestesc public despre jucatorul aiurea o voi face:
Omul a avut un accident cu ATV-ul, maini rupte si picioare, contul era parasit, trupele in deplasare...pana sa preiau eu ati luat sate ca nu era greu....se ataca clasic "alexcobra", 200 de ceva si un nobil, (nu m-as lauda cu satele aleain locul tau), dupa ce am preluat eu sitter, s-au schimbat treburile un pic, nu ati mai luat nimic, pe urma s-au facut 90 de zile si a trebuit sa parasesc contul dar mare majoritatea a satelor le-am cedat celor din DST si alte triburi, in speranta ca te-am lamurit o seara placuta in continuare.
De la noi au plecat inainte de inceperea razboiului jucatori care erau inconjurati si izolati, ceva normal de altfel.
Dar ma repet, 206 sate sa pierzi in 2 luni de razboi cu 2 mari triburi eu zic ca e ceva decent si nu este rusinos, suntem 40 de oameni care atat cat jucam si in limita timpului alocat jocului eu zic ca ne descurcam....asa ca probabil vom mai tot vorbi despre razboiul asta pana la sfrasitul anului viitor.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ca de obicei, vorbesti prostii...SOF are un lider si inca unul foarte bun din vechea garda...esti putin pe langa subiect spadasinule...ce se intampla? cei 10 membrii SH nu mai fac fata celor 40 de conturi?

Side 1: SOF

Side 2: SH

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,695
Tabăra 2: 15,452
Diferență: 243

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 523
Tabăra 2: 134
Diferență: 389

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 126,814,174
Tabăra 2: 139,164,980
Diferență: 12,350,806

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,509,005
Tabăra 2: 1,414,072
Diferență: 4,094,933

image.php
 

DeletedUser4933

S-a mai pus statistica asta si ma repet...sunteti 2 triburi cu care ne batem...2 triburi de top 3 si in total ati luat 206 sate, ca de obicei se gaseste cate unu care citeste doar ultima pagina ca nu stie cum sa o citeasca si pe penultima...si o putem tine pana la infinit asa....dar..nu stiu daca merita...noi astia 10 ne descurcam excelent daca am pierdut in razboiul asta DOAR 206 SATE...tu ce zici?
Spuneam ca aveti un lider de putin timp...restul si-au dat delete. ce nu ai inteles din ce am scris? care parte ca sa iti mai explic odata....sper doar sa nu mai apara dastia ca tine multi ca ma dor degetele sa le spun la toti acelasi lucru.
 

DeletedUser

ti-am mai zis, esti putin pe langa subiect...statistica am postat-o doar ca sa relev un punct de vedere...probabil nu te duce mintea ca pe mazare cel original ca sa intelegi...
 

DeletedUser4933

ai dreptate intr-o singura privinta (nu e NWO - imi cer scuze membrilor acestui trib) dar restul ramane valabil....

Ca si cu statistica...aceeasi statistica postata de nanmarius, seful tau, cu o pagina inainte...vreti sa o punem pe fiecare pagina? ca eu sa o pun pe cea cu cele 2 triburi la un loc pentru ca e un razboi comun, parca aveati si familie cu careva....spart,smark, nu mai stiu, ceva de genul asta...deci statistia aia conteaza...deci cum spuneam 206 sate pierdute in razboiul cu voi astia din spart, altceva???? noutati?
 

DeletedUser4933

esti total depasit, marius nu e seful meu, e prietenul meu...iar despre frustrari...stai linistit...

iar intelegi gresit...seful tau in joc...cel putin el asa mi-a zis, ca toti din SOF fac ce vrea el, sau ca el face ce vrea in SOF, si ca citat: "am ordonat atacare lui x" nu fac afirmatii gratuite...uite eu recunosc ca sunt sef, in joc, in SH, adica am fost ca acum joaca un tip Zorro pe cont.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mazare nu sunt sef in SOF ti-am mai zis de multe ori, dar eu macar nu ma bat cu pumnul ca tine pe extern ca sunt zzorro si sancho panda si ati venit sa cuceriti lumea , iti dai seama ca acum toate triburile tremura de frica legendarilor eroi de desene animate.

Si mazare daca iti mai pun si fosta academie, atunci cred ca sunteti rau de tot in urma, pana atunci shhhhhhhhhhhhhhhhh.........!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Frumoasa miscare d'lor din SOF care l-au dat afara pe *gaby*, asa se procedeaza mai nou cu jucatorii care pierd sate, ii concediati sa nu dea rau la statistica? :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sof ca sof. Dar voi va atacati colegul care a fost in sh pana acum, la o saptamana dupa ce a plecat? Si eu care vedeam in sh un trib mai demn
 

DeletedUser

Pai colegul care pana acum o saptamana era in sh, mi-a luat aprox 10 sate cand nici nu anuntasem bine ca ma las:)
 

DeletedUser

Frumoasa miscare d'lor din SOF care l-au dat afara pe *gaby*, asa se procedeaza mai nou cu jucatorii care pierd sate, ii concediati sa nu dea rau la statistica? :)


sincer, nu mai comentati VOI miscarile noastre...cred ca tu stii cel mai bine de ce a fost concediat...
 

DeletedUser

Pai ca sa iti raspund de ce l-am dat afara pentru ca era suspect din urmatoarele motive:
1. Jucatorul aparea pe verde, deci nu era inactiv
2.De doua zile de cand am trimis un mesaj catre el nu a raspuns.
3. Sa pierzi 50 de sate in 3 zile , e clar cedare de sate si dupa faza cu tine sarafan numai am incredere in nici un jucator venit din SH (cu exceptia lui ss mihai si diandi care sunt fosti tld-isti).
4. Jucatorul avea bila neagra ca a atacat din senin tribul DST.
5. Cand a avut atacuri de la CD pe 2 sate,gabi refuzand sa le cedeze de mult timp gasind diverse motive, tipa ca din gura de sarpe ca este atacat de un aliat si trimitea circulare la tot tribul ca sa il ajute cineva.
6. Nu a crescut la inamici invinsi

Concluzia o las sa o traga fiecare, dupa cum doreste si eu imi asum raspunderea ca am luat decizia corecta.
 

DeletedUser4933

Pai ca sa iti raspund de ce l-am dat afara pentru ca era suspect din urmatoarele motive:
1. Jucatorul aparea pe verde, deci nu era inactiv
2.De doua zile de cand am trimis un mesaj catre el nu a raspuns.
3. Sa pierzi 50 de sate in 3 zile , e clar cedare de sate si dupa faza cu tine sarafan numai am incredere in nici un jucator venit din SH (cu exceptia lui ss mihai si diandi care sunt fosti tld-isti).
4. Jucatorul avea bila neagra ca a atacat din senin tribul DST.
5. Cand a avut atacuri de la CD pe 2 sate,gabi refuzand sa le cedeze de mult timp gasind diverse motive, tipa ca din gura de sarpe ca este atacat de un aliat si trimitea circulare la tot tribul ca sa il ajute cineva.
6. Nu a crescut la inamici invinsi

Concluzia o las sa o traga fiecare, dupa cum doreste si eu imi asum raspunderea ca am luat decizia corecta.

In sfarsit ai ajuns la vorba mea...eu ti-am zis mai demult ca gaby e praf!! da tu nu si nu!! lasa sa mai aduni cu el niste puncte!!! pana la urma vad ca te-ai luminat singur.
 

DeletedUser

Daca e slab omu ce vrei sa-i fac eu? am crescut cu aproape 1 mil la inamici invinsi, am si eu tactica mea pt ca el sa nu mai poata riposta. :)
Dupa cum ti-am mai spus, nu consider ca ti-am tradat increderea, ti-am explicat ce a fost.
Da piovra, stiu cel mai bine dece a fost concediat; pt ca picati voi prea naspa la statistica, noi un trib de 30 de oameni cu 5000 de sate sa luam atat de multe sate intr-un timp atat de scurt. Eu joc de placere jocul asta, chiar nu ma oftic daca pierd satele spre deosebire de *gaby* al vostru care a clacat vazand atacurile si cum ii dispar satele.
 
Sus